reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

To i ja się dołączę do tej grupy. Ja tamten i ten cykl na dupku na regulację @... Zmieniam lekarza, może dowiem się czegoś nowego może zacznie działać. Byłam raz na wizycie gdzie ginka stwierdziła 2 jajeczka w lewym jajniku ale powiedziała że w danym cyklu nic z tego, bez żadnego dalszego monitoringu. Za pierwszym razem wyszła mi za wysoka prolaktyna, teraz jest w normie, tarczyca niby też 3.36 ale podobno to za dużo dla starających się o dzidzie. Z mężem staramy się od maja o pierwsze dziecko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Castagnus mozna brac przez caly cykl, czy do ktoregos dnia?
Spróbuj Inofem lub Ovarin jak również Castagnus w komplecie do tego. Mój ginekolog przebąkiwał o IVF mimo tego ze mam dopiero 24 lata a jednak po 5 tygodniach stosowania jestem w ciąży. A wcześniej zero efektów bo jajniki jak dziurawy ser I hormony w cały świat.
 
To i ja się dołączę do tej grupy. Ja tamten i ten cykl na dupku na regulację @... Zmieniam lekarza, może dowiem się czegoś nowego może zacznie działać. Byłam raz na wizycie gdzie ginka stwierdziła 2 jajeczka w lewym jajniku ale powiedziała że w danym cyklu nic z tego, bez żadnego dalszego monitoringu. Za pierwszym razem wyszła mi za wysoka prolaktyna, teraz jest w normie, tarczyca niby też 3.36 ale podobno to za dużo dla starających się o dzidzie. Z mężem staramy się od maja o pierwsze dziecko.
Tarczyca zdecydowanie za duża nawet dla osób które się nie starają. U młodych osób, a zwłaszcza u osób które starają się o dziecko powinno być poniżej 2. Ja mam zdiagnozowana niedoczynnosc od kilku lat i mimo ze mieściła się w normie to norma nie było i od razu dostałam tabletki a dzieci wtedy nie planowałam. Boze a jak człowiek nagle dobrze i normalnie zaczyna się czuć to jest jakiś kosmos. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze moja tarczyca doprowadziła mnie do tego stanu.
 
No a moja że tak powiem była Pani ginekolog stwierdziła, że wyniki książkowe i tylko słyszałam że ładna szyjka i jajniki ok ale co ok... Liczę, że teraz dowiem się konkretów spodziewam się jakiegoś leczenia i do dzieła! :)
Tarczyca zdecydowanie za duża nawet dla osób które się nie starają. U młodych osób, a zwłaszcza u osób które starają się o dziecko powinno być poniżej 2. Ja mam zdiagnozowana niedoczynnosc od kilku lat i mimo ze mieściła się w normie to norma nie było i od razu dostałam tabletki a dzieci wtedy nie planowałam. Boze a jak człowiek nagle dobrze i normalnie zaczyna się czuć to jest jakiś kosmos. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze moja tarczyca doprowadziła mnie do tego stanu.
 
No a moja że tak powiem była Pani ginekolog stwierdziła, że wyniki książkowe i tylko słyszałam że ładna szyjka i jajniki ok ale co ok... Liczę, że teraz dowiem się konkretów spodziewam się jakiegoś leczenia i do dzieła! :)
Wybierz się do endokrynologa najpierw w wynikami. Ale zrob świeże TSH FT3 FT4 i powiedz ze chcesz się starać o dziecko. Dobry endo czasami może zdziałać lepsze cuda niż ginekolog.
 
Mam skierowanie jeszcze do neurologa bo prolaktyna była za wysoka po czym mój ostatni wynik to 18.20 ale czytałam tutaj, że to też za wysoko..
Wybierz się do endokrynologa najpierw w wynikami. Ale zrob świeże TSH FT3 FT4 i powiedz ze chcesz się starać o dziecko. Dobry endo czasami może zdziałać lepsze cuda niż ginekolog.
 
reklama
Cześć dziewczyny można do Was dołączyć? My starania zaczęliśmy w czerwcu. W sierpniu byłam już w ciąży, niestety serduszko przestało bić. Jest to dosyć świeża sprawa. Staram się powoli wrócić do normalnego funkcjonowania i zacząć się starać ponownie.
 
Do góry