reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nnat. Cieszę się że Zuzia nadal jest Zuzią;)
@Galadriela a co u Ciebie?

Dziewczyny przepraszam rzadko zaglądam bo ciężki to dla mnie temat..

Beta 630 ale progesteron 9,91..
Biorę duphaston 3x1 dzisiaj a wczoraj 2x1. Udało mi się na jutro umówić do ginekologa. Choć coś czuję że to próżna nadzieja bo głowa mnie boli jak zwykle przed okresem i już nie czuje żadnych "objawów ciążowych"
 
reklama
@nnat. Cieszę się że Zuzia nadal jest Zuzią;)
@Galadriela a co u Ciebie?

Dziewczyny przepraszam rzadko zaglądam bo ciężki to dla mnie temat..

Beta 630 ale progesteron 9,91..
Biorę duphaston 3x1 dzisiaj a wczoraj 2x1. Udało mi się na jutro umówić do ginekologa. Choć coś czuję że to próżna nadzieja bo głowa mnie boli jak zwykle przed okresem i już nie czuje żadnych "objawów ciążowych"

@enej trzymam za Ciebie kciuki, beta ładna - może po prostu ciąża jest młodsza? Dobrze, że masz jutro ginekologa, wszystko się wyjaśni. Głowa do góry :*
 
Jestem z Rzeszowa, niestety ciężko tutaj z hematologiem - tzn byłam u takiej jednej, pokazałam jej wyniki, ale tylko wzruszyła ramionami. Pani dr jest raczej z typu tych co to ma być wszystko tak jak w papierach - powiedziała, że gdybym miała powyżej 35 i 2 straty albo do 35 i 3 straty to wtedy profilaktyka się kłania (acard itd), natomiast ja straciłam TYLKO 1 dziecko.

Ale plus jest taki, że większość badań mam ogarnięte, z ginekolog jestem umówiona tak, że jak tylko będę mieć pozytywny test ciążowy to mam zacząć brać Acard 150, zastrzyki w następnej kolejności w zależności od tego co się będzie działo we wczesnej ciąży.

Będziemy jeszcze tylko robić kariotyp córki z bloczków parafinowych, ktoś kojarzy gdzie mogę takie badanie zrobić, jakie laboratorium się tym zajmuje i gdzie?
Zobacz na testdna.pl oni robią różne badania z bloczków
 
@Mamalipcowa dobrze ze tak szybko po stracie odnalazlas ta grupę! Ja trafiłam tu po kilku miesiacach od poronienia i wiem ze w dużej mierze dziewczynom z tego forum zawdzięczam to ze jakoś sobie z tym poradzilam. Ciąża po stracie jest pelna obaw i strachu o wszystko. Każdy jeden zly wynik z krwi czy mniejszcze ruchy juz w zaawansowanej ciąży to niewyobrażalny strach dla mnie tak duży az paralizujacy. Jednak warto przeżyć ten ciężki czas i potem cieszyć się największym szczęściem
Jak czytam wasze historie tutaj to coraz bardziej wierzę w to że jeszcze bedzie dobrze :) nasza strata to byl przypadek,muszę wierzyć że się wszystko ulozy i bedzie dobrze,ze corcia bedzie miala rodzenstwo :D dziękuję
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanie. To mój czwarty cykl po poronieniu. Mam regularne cykle, z owulacjami. W zeszłą środę 08.01 'czułam' jajnik jak na owulację. W piątek gine potwierdził, że była owulacja i jest ciałko żółte. Myslałam, że juz nie trzeba się zabezpieczać, bo komórka jajowa żyje krótko... W sobotę niepełny, w niedzielę pełny stosunek i położna na czacie powiedziała mi, że może z tego być ciąża. Myślicie, że zrobienie bety z krwi 20.01 jak stosunki były 11 i 12.01 już powinno coś ew. wykazać? Okres mam mieć planowo 24.01 Biorę luteinę na regulację plamień przed okresem więc bez wyniku jej nie odstawię bo to grozi poronieniem...
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam pytanie. To mój czwarty cykl po poronieniu. Mam regularne cykle, z owulacjami. W zeszłą środę 08.01 'czułam' jajnik jak na owulację. W piątek gine potwierdził, że była owulacja i jest ciałko żółte. Myslałam, że juz nie trzeba się zabezpieczać, bo komórka jajowa żyje krótko... W sobotę niepełny, w niedzielę pełny stosunek i położna na czacie powiedziała mi, że może z tego być ciąża. Myślicie, że zrobienie bety z krwi 20.01 jak stosunki były 11 i 12.01 już powinno coś ew. wykazać? Okres mam mieć planowo 24.01 Biorę luteinę na regulację plamień przed okresem więc bez wyniku jej nie odstawię bo to grozi poronieniem...
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

najlepiej chyba zrobić w dniu miesiączki, najbardziej wiarygodne.
 
Do góry