reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@nnat. Cieszę się że Zuzia nadal jest Zuzią;)
@Galadriela a co u Ciebie?

Dziewczyny przepraszam rzadko zaglądam bo ciężki to dla mnie temat..

Beta 630 ale progesteron 9,91..
Biorę duphaston 3x1 dzisiaj a wczoraj 2x1. Udało mi się na jutro umówić do ginekologa. Choć coś czuję że to próżna nadzieja bo głowa mnie boli jak zwykle przed okresem i już nie czuje żadnych "objawów ciążowych"
Kochana, to nie są złe wieści, biegusiem do lekarza i bądźmy dobrej myśli [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Hej dziewczyny,
Mam pytanie. To mój czwarty cykl po poronieniu. Mam regularne cykle, z owulacjami. W zeszłą środę 08.01 'czułam' jajnik jak na owulację. W piątek gine potwierdził, że była owulacja i jest ciałko żółte. Myslałam, że juz nie trzeba się zabezpieczać, bo komórka jajowa żyje krótko... W sobotę niepełny, w niedzielę pełny stosunek i położna na czacie powiedziała mi, że może z tego być ciąża. Myślicie, że zrobienie bety z krwi 20.01 jak stosunki były 11 i 12.01 już powinno coś ew. wykazać? Okres mam mieć planowo 24.01 Biorę luteinę na regulację plamień przed okresem więc bez wyniku jej nie odstawię bo to grozi poronieniem...
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
Myślę że najwcześniej 10-12 dni po owulacji cokolwiek moze być wiadomo ale najlepiej wstrzymać się do dnia miesiączki
ja poczytałam wczoraj o lekarzu do którego chodze i podobno cudotwórca [emoji7]
 
Wróciłam od gina. Jest dobrej myśli choć duphaston zostawił w dawce 2x1. Kazał się oszczędzać. Jestem trochę spokojniejsza. Ale to tak naprawdę nic do końca nie znaczy bo jeszcze wszystko się może wydarzy. Choć jestem Wam ogromnie wdzięczna że jesteście i wspieracie;)
 
Wróciłam od gina. Jest dobrej myśli choć duphaston zostawił w dawce 2x1. Kazał się oszczędzać. Jestem trochę spokojniejsza. Ale to tak naprawdę nic do końca nie znaczy bo jeszcze wszystko się może wydarzy. Choć jestem Wam ogromnie wdzięczna że jesteście i wspieracie;)
No widzisz, lez dużo, odpoczywaj i czekajmy [emoji3590] kiedy kolejna wizyta??
Ja dziś zrobiłam ostatnie testy (mam nadzieję ;)), kreski były ciemniejsze niż ostatnio. Mam nadzieję, że dzisiejsza beta będzie ok
Daj znać jak będą wyniki! [emoji3590]
 
Dziewczyny ja jeszcze z jednym pytaniem. Wiem ze to wczesnie bo dopiero 5 dni po zabiegu ale czy juz powinnam brać kwas foliowy? Chcemy starac sie o dziecko jak najszybciej bo jednak mam mało czasu,mam 37 lat i chce zeobic co moge zeby miec jak najwieksze szanse na zdrową ciążę
 
Dziewczyny ja jeszcze z jednym pytaniem. Wiem ze to wczesnie bo dopiero 5 dni po zabiegu ale czy juz powinnam brać kwas foliowy? Chcemy starac sie o dziecko jak najszybciej bo jednak mam mało czasu,mam 37 lat i chce zeobic co moge zeby miec jak najwieksze szanse na zdrową ciążę
Kwas foliowy możesz już brać. Natomast ze staraniami to jeśli miałaś łyżeczkowanie warto poczekać 3 miesiące żeby endometrium się odbudowało i zwiększyć szanse na powodzenie w kolejnej ciąży. Sama wiem z doświadczenia, że chciałoby się już, ale większość lekarzy mówi o tych min. 3 miesiącach...
 
Kwas foliowy możesz już brać. Natomast ze staraniami to jeśli miałaś łyżeczkowanie warto poczekać 3 miesiące żeby endometrium się odbudowało i zwiększyć szanse na powodzenie w kolejnej ciąży. Sama wiem z doświadczenia, że chciałoby się już, ale większość lekarzy mówi o tych min. 3 miesiącach...
Pojde do lekarza po pierwszej @ zeby wszystko dokladnie sprawdzic. Dziekuje,w takim razie zaczynam brac kwas już :)
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie proszę czy Wy na samym początku ciąży też miałyście uczucie jakby okres Wam się zaczynał? Człowiek ze strachem chodzi skorzystać z wc :/
 
Do góry