reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie tak samo, tyle pieniędzy poszło. A powiedz mi znaleźli u ciebie jakąś przyczynę?

Nie znaleźli nic . Niedawno robiłam jeszcze Ana i zespół antyfosfolipidowy . Ana mam dodatnie ale tez nie ma tragedii wiec dostanę od mojej gin steryd przed transferem . A jak już będzie ciąża to heparynę mi da bo mam pai i mthfr w heterozygocie .
 
reklama

Załączniki

  • 15792719047278710844662001907086.jpg
    15792719047278710844662001907086.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 83
Hej dziewczyny. Trochę się otrząsnęłam. Podczytuje was czasem. Zosia gratuluję. Za resztę trzymam kciuki.
Ja najpierw się bardzo załamałam kolejnym niepowodzeniem a od tygodnia żyje powrotem choroby mojego taty :( nie wiem jak teraz że staraniami. Biorę te wszystkie specyfiki ale jakoś odeszła mi chęć i nadzieja. Jedynie najprawdopodobniej w poniedziałek odwiedzę profesora żeby coś powiedział o tej fazie lutealnej. A jak nie, to już jakiś czas temu umówiłam wizytę do lekarza od niepłodności. Musi mi ktoś coś zaradzić na to, bo nawet pomijając ciążę, znowu robi się to upierdliwe, i ciągle chodzę w podpaskach. A jak mi nie powiedzą nic to w lutym może jak będę miała siłę to klinika. Narazie najważniejszy tato. Buziaczki :*
 
Dużo zdrowia więc dla Twojego tatusia! Wiele! Wiele!

Niepowodzenia nigdy nie są ciekawe. Niestety to część życia... Okropna.

Mam nadzieje, że doczekasz sie buszującego maluszka,
 
Właśnie przydarzyła mi się dziwna sytuacja, siedzę z mężem przed telewizorem i poczułam że mam jakąś mokra trochę lepka plamę na wysokości sutka na koszulce, prolaktyne ostatnio robiłam i była w normie, nigdzie się też nie zachlapałam. 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry