reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Madlein kochana jak dobrze pamiętam Ty brałaś ovarin?
Czy on teraz zmienił skład, że kwas foliowy i witamina b12 są aktywne?
Wcześniej były normalne?
Teraz kupiłam nowe opakowanie i na opakowaniu jest już to napisane i tak mnie to zastanowiło, wcześniej na pewno tego napisu nie było. Jak weszłam na neta i w niektórych aptekach jest to stare opakowanie to nic nie piszą, że to aktywne formy witamin.
 
reklama
Mam pytanie. Czy któraś z Was miała tak, że po poronieniu cały czas wychodziły dostanie testy owulacyjne? Z ciekawości robię od kilku dni i cały czas dodatnie. Jestem ponad dwa tygodnie od poronienia.
Nie robiłam, ale tak jak napisała @Lu_cy, mogą wychodzić pozytywy przez beta hcg.
Nie u każdej beta pokaże pozytywny wynik testu owulacyjnego, ale u mnie akurat tak było (robiłam eksperyment czy to faktycznie działa [emoji16])
 
To ladnie sie karmicie juz 10 miesiecy, super [emoji173][emoji7]
Ja jestem dumna z mojego leosia bo druga nocke z rzedu spal po 3-3,5h na moim mleczku takze troche mozna odzyc [emoji4] za to w dzien jest takim cycoholikiem ze nie mam jak isc sie wysikac [emoji23]
Mój cycocholik chyba będzie karmiony do 18stki 🤣🤣😂😂
 
Nie robiłam, ale tak jak napisała @Lu_cy, mogą wychodzić pozytywy przez beta hcg.
Nie u każdej beta pokaże pozytywny wynik testu owulacyjnego, ale u mnie akurat tak było (robiłam eksperyment czy to faktycznie działa [emoji16])

Dzięki. Mam zamiar spróbować jeszcze przez jakiś czas porobić te testy. Dziwię się tylko, że cały czas tak samo mocne są te kreski. Zobaczymy.
Cieszę się tylko, że wkoncu krwawienia i plamienia ustały...
27.02 kolejna wizyta i zobaczymy czy wszystko wróciło do normy.
 
Dzięki. Mam zamiar spróbować jeszcze przez jakiś czas porobić te testy. Dziwię się tylko, że cały czas tak samo mocne są te kreski. Zobaczymy.
Cieszę się tylko, że wkoncu krwawienia i plamienia ustały...
27.02 kolejna wizyta i zobaczymy czy wszystko wróciło do normy.
One będą mocne dopóki nie spadnie do 0 beta.
 
W takim razie wybiorę się na sprawdzenie bety w najbliższym czasie. Tak długo by się beta utrzymywała w organizmie? To już 17 dni po, zarodek się zatrzymał w 7 tc a ja dowiedziałam się w 9tc.
Zależy jak wysoko była, ja nie sprawdzałam poziomu po poronieniu i nie mam też wiedzy, w jaki sposób i jak szybko spada. Okres dostałam po 6 tygodniach od zabiegu.
 

Poroniłam w 9tc i poronienie indukowane cytoteciem dokładnie 18.01.2020. Dzisiaj mam 2dc. Równo, zgodnie z cyklem dostałam pierwszej @ (licząc pierwszy dzień krwawienia poronnego jako 1dc). Przy pierwszym poronieniu tez tak miałam. A nie będzie @ dopóki będzie ciążowa beta we krwi.
Ja startowałam z wynikiem 12300, po 48h spadek do 9200. Wiec to najważniejsze, żeby była tendencja spadkowa.
 
reklama
Do góry