reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny piękne brzuszki !!!
Mój ostatnio zmalał i już jestem w nerwach...dziś to ja wcale nie pójdę spać przed jutrzejszą wizyta..
To TSH bardziej mi chodziło, że w granicach 3 nie panikować po prostu. Konsultacje zrobić z lekarzem, ale żeby nie wpadać w panikę.
 
reklama
A to mój brzunio, 8t3d😉
Przed ciążą brzuch miałam plaski, przed ciążą przytulam 5 kg ale w pupę poszło . bo jak już się staraliśmy o dzidzie to po co dbać o figurę 😂😂
 

Załączniki

  • 20200421_204356_Burst01.jpg
    20200421_204356_Burst01.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 103
Po podwyższonych pomiarach u gina miałam zlecone badanie ciśnienia w domu, książeczka i tak sobie sprawdzałam 2, 3 razy dziennie. Potem zdarzało mi się, że puchły mi ręce czy nogi.

Syndrom "białego fartucha" [emoji3]

Cholestaza to raczej właśnie w późniejszym etapie ciąży. Już nie pamiętam jak to było dokładnie.

Edit: Takie info na szybko wyszukałam:
U około 80 proc. pacjentek objawy cholestazy pojawiają się ok. 30. tygodnia ciąży, ale mogą pojawić się i przed 25. tygodniem. Gdy kobieta miała cholestazę w pierwszej ciąży, to w kolejnej zwykle pojawia się ona wcześniej, nawet w 20.–22. tygodniu. Swędzenie skóry w I trymestrze na 100 proc. nie jest spowodowane cholestazą.
Hmm ja czytałam o tych wysypkach i trochę sie zgadza tylko właśnie większość jest na późniejszym etapie ciąży a ja nadal nie wiem co mam :/

 
Dziewczyny piękne brzuszki !!!
Mój ostatnio zmalał i już jestem w nerwach...dziś to ja wcale nie pójdę spać przed jutrzejszą wizyta..
To TSH bardziej mi chodziło, że w granicach 3 nie panikować po prostu. Konsultacje zrobić z lekarzem, ale żeby nie wpadać w panikę.
Właśnie mój lekarz mnie poinformował, że mój wynik nie jest powodem do paniki. Mam przyjść w czwartek i wtedy mi powie co i jak. Ufam mu, mam nadzieje ze wie co robi tym bardziej ze jestem już 10 tc. Cała ta sytuacja z TSH spowodowała, że nie przejmuje się wizyta w czwartek tylko tym wynikiem...
 
reklama
Do góry