reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Druga część
98274353_4445132872179189_7328493072143089664_o.jpg 98310390_4445133432179133_4996517287172243456_o.jpg 99138444_4445133948845748_2526114053416288256_o.jpg 99142018_4445132162179260_369480029131767808_o.jpg 100084229_4445133448845798_5154220123980038144_o.jpg
 
reklama
Idę jutro na USG piersi, jedna mnie boli :/, będzie tez brzucha przy okazji. Stresuje sie
Spokojnie ! Pamiętasz ja też szłam w grudniu pewna, że coś jest nie tak, a okazało się, że jest wszystko w porządku, w lutym była moja przyjaciółka bo bolała ją pierś, ma jakieś zmiany, ale to nic poważnego :)
Mam już zdjęcia z urodzinowej sesji. Niestety z siostrą tylko jedno i to jeszcze takie gdzie Filip patrzył jak zwiać a potem był już sam płacz. Sesja nie dotrwała do końca;p nigdy więcej nie zdarzyła mu się taka awantura. Ewidentnie to nie był jego dzień
1f61b.png

Zobacz załącznik 1122757 Zobacz załącznik 1122758 Zobacz załącznik 1122759 Zobacz załącznik 1122760 Zobacz załącznik 1122761
Ślicznie Filipek wygląda ! :* I siostra jaka już duża [emoji3531]
Chciałam ci napisać, że przeszłam też masakrę po drugiej dawce Boxero, wczoraj koło 13 szczepiony, o 14 i 20 podałam paracetamol, obudził się z płaczem o 23:30 całkiem jak nie on, temperatury nie miał, ale wodził gdzieś wzrokiem nie wiadomo za czym, najgorszy moment to jak nie był w stanie nawet zmienić pozycji, kręcił tylko głową, w końcu koło 1 zasnął, ale u mnie w łóżku, ja czuwałam prawie całą noc przy nim, rano wstał już normalny, ale niestety nadal nie ruszał nóżką i płakał puściło dopiero po ibupromie i teraz podaje mu naprzemiennie Ibuprom i paracetamol co 4 h, pediatra mówi, że niestety po tej szczepionce może być taki mocny ból i niepokój, dodatkowo on się wyrywał na tym szczepieniu więc pewnie jeszcze bardziej go boli przez to :( mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie już spokojna [emoji120]
 
Spokojnie ! Pamiętasz ja też szłam w grudniu pewna, że coś jest nie tak, a okazało się, że jest wszystko w porządku, w lutym była moja przyjaciółka bo bolała ją pierś, ma jakieś zmiany, ale to nic poważnego :) Ślicznie Filipek wygląda ! :* I siostra jaka już duża [emoji3531]
Chciałam ci napisać, że przeszłam też masakrę po drugiej dawce Boxero, wczoraj koło 13 szczepiony, o 14 i 20 podałam paracetamol, obudził się z płaczem o 23:30 całkiem jak nie on, temperatury nie miał, ale wodził gdzieś wzrokiem nie wiadomo za czym, najgorszy moment to jak nie był w stanie nawet zmienić pozycji, kręcił tylko głową, w końcu koło 1 zasnął, ale u mnie w łóżku, ja czuwałam prawie całą noc przy nim, rano wstał już normalny, ale niestety nadal nie ruszał nóżką i płakał puściło dopiero po ibupromie i teraz podaje mu naprzemiennie Ibuprom i paracetamol co 4 h, pediatra mówi, że niestety po tej szczepionce może być taki mocny ból i niepokój, dodatkowo on się wyrywał na tym szczepieniu więc pewnie jeszcze bardziej go boli przez to :( mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie już spokojna [emoji120]
Paula wspolczuje.. u nas wodzenia nie było..ale reszta ktora opisujesz to identycznie jak u nas.. pociesze Cie ze z kazdym dniem bylo juz znacząco lepiej.
 
Paula wspolczuje.. u nas wodzenia nie było..ale reszta ktora opisujesz to identycznie jak u nas.. pociesze Cie ze z kazdym dniem bylo juz znacząco lepiej.
Została nam tylko dawka przypominająca za pół roku/rok podam ją, ale gdyby to było po pierwszej dawce grubo bym się zastanowiła ;(
Strasznie ciężka musi być ta szczepionka !
 
Byłam dziś po fotelik, młody wpadł w taki szał 3 min po wejściu do sklepu,że musiał z nim wyjść, on teraz tak reaguje na obcych ludzi, mam wrażenie, że on myśli, że znowu będzie szczepiony serio ! Pojechaliśmy do szwagierki gdzie też ich nie widzi na codzien i cieszył się do nich, bawił, a wejście do sklepu to jakaś masakra, więc nie mam fotelika, dziecka nie ma opcji przymierzyć i chyba muszę zamówić w ciemno [emoji1751]
 
Hejka ! Byliśmy dziś w innym sklepie, młody oczywiście popis odstawił [emoji86] ale ostatecznie kupiliśmy Joie I-Spin 360, jaka to wygoda z bazą obrotową [emoji85] taki miałam ograniczony budżet, że i tak dałam 1500 zł za fotelik [emoji86] mąż powiedział, że nie idzie z Igorem do żadnego innego już sklepu i jak pasuje to niech montują [emoji1787] przymierzałam Minikidy to nie czas na Igora, on jest tak drobny, że ma jeszcze wkładki w Joie, które podobno wyciąga się od 61 cm, a Igor ma jakieś 76 [emoji1787]
No i wrócił mój dawny synek, dziś już bez przeciwbólowych śmigał u jednej i drugiej babci [emoji3531] druga dawka Bexero dała nam naprawdę popalić i chyba pierwszy raz w życiu tak na serio się bałam [emoji849]
Byliśmy dziś z zaproszeniami na roczek :) została nam tylko chrzestna za tydzień do zaproszenia :) nie widziałyśmy się od Świąt Bożego Narodzenia ! [emoji33]
No i chyba na dobre wróciłam do normalnego życia, mam nadzieję, że nie będę tego żałować, ale żadnemu z nas to nie służyło, a Igor zrobił się ewidentnie "dziki", kiedyś by się mierzył do fotelików i szukał karteczek do oderwania, a nie płakał na sam widok obcych ludzi [emoji1745]
IMG_20200523_175852574.jpeg
 
Hejka ! Byliśmy dziś w innym sklepie, młody oczywiście popis odstawił [emoji86] ale ostatecznie kupiliśmy Joie I-Spin 360, jaka to wygoda z bazą obrotową [emoji85] taki miałam ograniczony budżet, że i tak dałam 1500 zł za fotelik [emoji86] mąż powiedział, że nie idzie z Igorem do żadnego innego już sklepu i jak pasuje to niech montują [emoji1787] przymierzałam Minikidy to nie czas na Igora, on jest tak drobny, że ma jeszcze wkładki w Joie, które podobno wyciąga się od 61 cm, a Igor ma jakieś 76 [emoji1787]
No i wrócił mój dawny synek, dziś już bez przeciwbólowych śmigał u jednej i drugiej babci [emoji3531] druga dawka Bexero dała nam naprawdę popalić i chyba pierwszy raz w życiu tak na serio się bałam [emoji849]
Byliśmy dziś z zaproszeniami na roczek :) została nam tylko chrzestna za tydzień do zaproszenia :) nie widziałyśmy się od Świąt Bożego Narodzenia ! [emoji33]
No i chyba na dobre wróciłam do normalnego życia, mam nadzieję, że nie będę tego żałować, ale żadnemu z nas to nie służyło, a Igor zrobił się ewidentnie "dziki", kiedyś by się mierzył do fotelików i szukał karteczek do oderwania, a nie płakał na sam widok obcych ludzi [emoji1745]Zobacz załącznik 1123803
Na zdj na takiego drobnego nie wyglada ale super ze znalezliscie odpowiedni fotelik :) bardzo sie ciesze i zycze samych szczęśliwych podrozy w nowym tronie.
 
reklama
Na zdj na takiego drobnego nie wyglada ale super ze znalezliscie odpowiedni fotelik :) bardzo sie ciesze i zycze samych szczęśliwych podrozy w nowym tronie.
Bo on nie wydaje się być aż tak drobny albo ja już jestem przyzwyczajona [emoji85] w Joia bez wkładek wpadał na pół zgięty, były inne modele płytsze, ale mi też nie zależy żeby za rok z niego wyrósł [emoji1745] dziękujemy :*
 
Do góry