reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

reklama
Na ten Angel miałam ostatnio przymiarkę w Sephorze, bo Niania go zachwalała, ale zapach jednak zdecydowanie nie dla mnie :sorry2:
 
Perfumy:

Versace Woman i ostatni nabytek Calvin Klein Euphoria :blink:
:tak::tak::tak:tez moj ostatni nabytek. dodam bardzo udany:-)

Na ten Angel miałam ostatnio przymiarkę w Sephorze, bo Niania go zachwalała, ale zapach jednak zdecydowanie nie dla mnie :sorry2:
tez przymierzalam, tez bo Niania zachwalala, tez w Sephorze i tez nie dla mnie-za ciezki jak na moje oko:sorry2:
 
a ja musze sobie kupic czerwona szminkę.......taka, zeby nie zostawiała sladow na kołnierzyku ( zart):blink::blink:
polecacie cos??

Nie wiem, jaką Ci doradzić, ale jedną mogę zdecydowanie odradzić :dry: Ostatnio również zdecydowałam się na zakup krwistej czerwieni, bo choć pomadek nie używam prawie wcale, to lubię mieć taką mocniejszą np. na wieczorne wyjścia albo koncerty. Kupiłam z Oriflame i jest masakryczna. Po kilkunastu minutach na ustach zostaje jedynie coś na kształ konturówki :baffled: Nie pamiętam, ale to chyba było taka Oriflame - Pomadka "Miejski styl" Cotton (302670344) - Aukcje internetowe Allegro
 
niestety. my sie ze szminkami nie lubimy. zawsze zjadam i zawsze wysuszaja mi wargi wiec pewnie popelniam jeden z wiekszych bledow w make up'ie ale nie uzywam nigdy szminek i blyszczykow:blink::sorry2:

Ja tez nie wuzywam szminek:no: za to błyszczyki taaaakkkk:tak::tak::tak:

A ten balsam Iwostin, to gdzie można nabyć? :nerd: Na allegro jest tylko emulsja z tej serii :sorry2:

Iwostin w aptekach:tak::tak::tak:
albo allegro Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegrochoc tu akrat nie ma :-p
 
reklama
Do góry