reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

A na cellulit najbardziej polecam saunę dwa razy w tygodniu :tak::tak::tak:
U mnie sprawdziła się idealnie, ostatnio jak spojrzałam w lustro musiałam bardzo długo szukać oznak pomarańczowej skórki :rofl2: (oczywiście przed lustrem przy świetle dziennym, a nie wprowadzającym w cudowny błąd wieczorowym ;-):-p)
 
reklama
I makijaż :rofl2:

- podkład Isadora Hydralight Kosmetyk: IsaDora, Hydralight (fluid beztłuszczowy nawilżający)
- puder brązujący w kulkach Avon Avon Perełki kulki puder brązujący w kulkach (301197042) - Aukcje internetowe Allegro
- tusz do rzęs obecnie Loreal Telescopic Loreal CLEAN DEFINITION Telescopic black tusz 8ml (302338299) - Aukcje internetowe Allegro
- odżywka do rzęs Oriflame Oriflame Odżywka do rzęs (303439927) - Aukcje internetowe Allegro
- cienie do powiek- gama bardzo szeroka. Obecnie m.in. Astor, Oriflame (Paletka Harmony Giordani Gold Oriflame (303205187) - Aukcje internetowe Allegro)
- błyszczyk do ust (najczęściej Inglot i Bell)

A na wyjścia dodatkowo polecam:

- złocisty olejek w spray'u (wprawdzie jest 'po opalaniu', ale lubię się nim prysnąć wieczorami, cera jest wtedy taka złociście sexi lśniąca :cool2: AVON Złocisty olejek w sprayu (304676493) - Aukcje internetowe Allegro
- podkład ze złocistym blaskiem (nakładam go gdzieniegdzie na twarz i ramiona, polecam :cool2:) PODKŁAD ROZŚWIETLAJĄCY Oriflame GIORDANI GOLD (300417654) - Aukcje internetowe Allegro
 
To ja póki mam ciutke czasu napisze o kosmetykach z niższej pólki cenowej, ale jak dla mnie super:
Na poczatek krem do rak, na który trafiłam przypadkiem w Rossamanie chcąc kupić sobie jakis tam krem do torebki(na codzień uzywam Dove) i okazł się naprawde super i do tego nieprzyzwoicie tani:tak:

Druga rzecz to balsam na rozstępy KOLASTYNA. Skuteczy o ile jest regularnie stosowany.

I na koniec secrum na cellulilit-Perfecta.Tez bardzo fajny, choć po nim zimno przez jakis czas, ale ponoć to efekt jego skuteczności.Polecam na upalne lato;-)
product-1830582.jpg1_6f5ed07d0a25.jpg1_9c8f7dd77339.jpg
O reszcie napisze potem...............
 
To ja :-)

Mycie ciało:

- włosy szampon Kerastese Chroma Reflect
298242519

-maska z tej serii
303027405

-albo ta odzywka
299918122

- żele do kąpieli Dove
263cda66fec3a6b1med.jpg

-żel do higieny intymnej z kory dębu:-p
301966105

- peeling REWELACJA!!!
peelingcukrowy.jpg

- żel do mycia buzi Dr Irena Eris seria YOU
tu krem, ale to ta seria
299100681

- z tej serii tez tonik
 
Ja dalej:-p Smarowanie Ciało:
- Balsam na rozstepy Galenic (Gazelka:-p)
298566982

- balsam ujędrniający REWELACJA!
298381629

- balsam na rozstepy 2
300338169

- krem do stóp
299854494
 
Smarowanie buzia:

Krem na dzień, krem na noc + krem pod oczy seria profesjonalna Dr Iren Eris kupiona w ich gabinetach

kuniec smarowania:cool2::wink:
 
Fajne sa też odżywki i szampony z Ziaji, dla mnie akurat taki :tak:i cudownie pachna:tak::30415.jpg

Do ciała fajny jest też taki, co wazne skuteczny:
26149.jpg
Do twarzy podkałd +baza z tej serii:
316416.jpg
 
reklama
Do góry