reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ja sama przestawilam to szczepienie. Maly skończy 15mcy 30 lipca a umowie szczepienie na 14 sierpnia.. bedzie mial 15.5 mca.
Boje sie tej szczepionki 🥺🥺
Dlaczego się boisz, jakieś zle doświadczenia czy tak ogólnie, bo jest żywa ?
Moja mała już ją miala, jeszcze pneumokoki i ospa (ja znowu tym się stresuje)
 
reklama
Dlaczego się boisz, jakieś zle doświadczenia czy tak ogólnie, bo jest żywa ?
Moja mała już ją miala, jeszcze pneumokoki i ospa (ja znowu tym się stresuje)
Boje się tych skutkow po szczepionce a ciagle cos u nas sie dzieje.. to wyjazd nad morze, to komunia teraz 18tka chrzesnicy M. Nie umiałabym wyjsc z domu i zostawic Filipa z np gorączką itp. ponadto polozna mi powtarzała ze mam przeciągać szczepienia im dziecko starsze tym lepiej.
 
Ja się boje przeciągać w tej chwili żeby znowu nie wejść w okres gryp i nie wiadomo co z tym wirusem będzie znowu powiedziane na jesien
No masz rację ale odkad jest pandemia i nosza te maseczki powiem wam ze nie chorujemy. Ja ostatni raz w marcu bylam chora.. odpukac dzieci zdrowe.. Jula to nie pamiętam kiedy byla chora.. i niech zdrowie nas nie opuszcza.
 
Ja się boje przeciągać w tej chwili żeby znowu nie wejść w okres gryp i nie wiadomo co z tym wirusem będzie znowu powiedziane na jesien
Właśnie ja też nie chce przeciągać bo jak się zacznie jesień to może być ciężko..
Dlatego byłam już nastawiona ze w środę szczepienie a wychodzi ze jednak nic z tego bo mój musi do pracy a ja młodego do przychodni wziąć nie mogę bo może być tylko jeden rodzic i dziecko do szczepienia.... I nie mam go z kim zostawić. I teraz nie wiadomo na kiedy kolejny termin dadzą i czy będzie nam pasować.. [emoji2356]
My właśnie wszyscy chorzy... :/
Kurcze... Zdrówka [emoji52]
 
reklama
No masz rację ale odkad jest pandemia i nosza te maseczki powiem wam ze nie chorujemy. Ja ostatni raz w marcu bylam chora.. odpukac dzieci zdrowe.. Jula to nie pamiętam kiedy byla chora.. i niech zdrowie nas nie opuszcza.
My też odpukać cały czas zdrowi. My juz kilka tygodni po tym szczepieniu, mielismy mmr i nic kompletnie się nie działo. Ani gorączki, ani nic...
 
Do góry