reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja się zastanawiam, czy Ty w dobrej klinice jesteś. Mam wrażenie, że narażają Cię na koszty finansowe, zdrowotne i emocjonalne nieudanych procedur a nie przebadali Cię.
No niestety nie jestem w dobrej klinice, ale tu mam 2 zarodki więc na razie zmieniłam lekarza w kwestii in vitro a diagnozuje mnie taki jeden ogarnięty na miejscu który niestety nie zajmuje się rozrodczością wspomaganą. Zadzwoniłam do test dna, w tym miesiącu nie da rady ponieważ jestem na antybiotyku od gastrologa. Mam zadzwonić w okolicach następnej miesiączki i wtedy się umówić. I rzeczywiście 450 zł i w tym nk. A leczenie gdyby było niezbędne polega na jakichś wlewach ale o tym decyduje lekarz.
 
reklama
Ja mam. Opcji jest kilka. Wlewy z intralipidu (U wielu dziewczyn działają, u mnie niestety nie- być może przez uczulenie na jajko które jest przeciwwskazaniem), sterydy (obecnie tym się leczę), wiem że część dziewczyn pod okiem dr Paśnika i innych immunologów przyjmuje też immunoglobuliny albo jest na immunosupresji.
Dzięki. 12.3 mam wizytę zobaczymy co mi lekarz powie no i czy te badania konieczne. Dr Paśnik to gin czy immunolog i gdzie on przyjmuje?
 
To immunolog. Znany mocno na forach z pomagania kobietom z dużymi problemami z płodnością. Jest kontrowersyjny (takie moje wrażenie). Część go uwielbia i uważa że ciążę i dziecko zawdzięcza tylko jemu, a część uważa że nie ma dowodów naukowych na skuteczność jego zaleceń. Nie wypowiem się bo nie leczyłam się u niego. Przyjmuję w Łodzi i Warszawie. Jest na fb grupa zamknięta gdzie można się sporo dowiedzieć od dziewczyn o leczeniu immunologicznym które doktor proponuje .
Moja ginekolog śledzi jego poczynania i czasem wspomina że zaleca mi coś w oparciu o doświadczenia dr Paśnika.
Dzięki. 12.3 mam wizytę zobaczymy co mi lekarz powie no i czy te badania konieczne. Dr Paśnik to gin czy immunolog i gdzie on przyjmuje?
 
I jaki żelazny zestaw leków proponuje wstępnie lekarz ?
Na razie heparyna po wstępnej konsultacji ale wizytę mam dopiero 12.3, pierwsza @ po poronieniu od 3 dni no i jeszcze część badan musze zrobić. I zobaczymy czy ten immunofenotyp i nk też karze. Do kolejnego transferu chcę podejść w maju i chciałabym mieć podane oba zarodki ale zobaczymy co lekarz stwierdzi.
 
reklama
Do góry