reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

Witam Was dziewczyny - przyjmiecie mnie do grona ? :)
w listopadzie skończę 37 lat - mam syna 8 letniego i jedno poronienie 3 lata temu w 15 tc.- to była ciąża z zaskoczenia ale bardzo się cieszyliśmy.
Po traumatycznych przejściach i tym, że po poronieniu dostałam sepsy nie chcieliśmy już planować dziecka z obawy, że może się sytuacja powtórzyć. Temat powrócił jakieś 2 miesiące temu- byłam u ginekologa i zlecił mi podstawowe badania.
Wydawało by się, że wyniki są idealne, jednak kiedy pokazałam je bratowej ta stwierdziła, że powinnam się szybko zapisywać do endokrynologa ponieważ mam TSH 3,160.
Wizytę u ginekologa mam na 9.04 - jednak zaczęłam trochę o tym czytać i wszystko wskazuje na to, że jak na starania to chyba troszkę za wysokie :( ...

Zaraz nadrobię zaległpści w lekturze na forum abym mogła się więcej o Was dowiedzieć :)
 
reklama
Witam Was dziewczyny - przyjmiecie mnie do grona ? :)
w listopadzie skończę 37 lat - mam syna 8 letniego i jedno poronienie 3 lata temu w 15 tc.- to była ciąża z zaskoczenia ale bardzo się cieszyliśmy.
Po traumatycznych przejściach i tym, że po poronieniu dostałam sepsy nie chcieliśmy już planować dziecka z obawy, że może się sytuacja powtórzyć. Temat powrócił jakieś 2 miesiące temu- byłam u ginekologa i zlecił mi podstawowe badania.
Wydawało by się, że wyniki są idealne, jednak kiedy pokazałam je bratowej ta stwierdziła, że powinnam się szybko zapisywać do endokrynologa ponieważ mam TSH 3,160.
Wizytę u ginekologa mam na 9.04 - jednak zaczęłam trochę o tym czytać i wszystko wskazuje na to, że jak na starania to chyba troszkę za wysokie :( ...

Zaraz nadrobię zaległpści w lekturze na forum abym mogła się więcej o Was dowiedzieć :)
Witaj 🤗
Fajnie ze jestes!
Bratowa dobrze radzi! Umow sie do endo i szybko zbijesz. 👍
 
Dziewczynki witam Was ponownie- tak bym chciala zeby na wiosne Nam wszystkim starajacym sie udalo, ja dzis 5dc i czekam na sluz😉
by potem sie starac i znow czekac czy przyjdzie @ czy jednak nie i tak zycie mija ehhh
Całuje Was i przesyłam moc i nadzieje na lepsze jutro😘😙😚
Witam wszystkie nowe babeczki w kwiecie wieku ps. Cieszę sie ze jest Nas całkiem sporo!!!!
 
Dziewczynki witam Was ponownie- tak bym chciala zeby na wiosne Nam wszystkim starajacym sie udalo, ja dzis 5dc i czekam na sluz😉
by potem sie starac i znow czekac czy przyjdzie @ czy jednak nie i tak zycie mija ehhh
Całuje Was i przesyłam moc i nadzieje na lepsze jutro😘😙😚
Witam wszystkie nowe babeczki w kwiecie wieku ps. Cieszę sie ze jest Nas całkiem sporo!!!!
ja dziś mam 9dc i śluzu jeszcze brak zacznę łykać chyba wiesiołek tak jak to robiłam ostatnio w pierwszej ciąży i śluz był dużo lepszy :)
 
Niedawno pisałam, że tracę siłę powoli już do tych starań i w cyklu w którym wyluzowaliśmy udało się 😍
Takie piękne krechy z rana.
Jestem po dwóch poronieniach więc są duże obawy ale mam dobrego lekarza i wierzę, że tym razem się uda 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210406_072210595~2.jpg
    IMG_20210406_072210595~2.jpg
    536,1 KB · Wyświetleń: 40
Niedawno pisałam, że tracę siłę powoli już do tych starań i w cyklu w którym wyluzowaliśmy udało się 😍
Takie piękne krechy z rana.
Jestem po dwóch poronieniach więc są duże obawy ale mam dobrego lekarza i wierzę, że tym razem się uda 🙂
Gratulacje!!!! Cudowna wiadomosc. Trzymam mocno kciuki za zdrowa i spokojna ciaze.
Mialas jakies objawy czy zupelne i totalne zaskoczenie ta druga kreska?
 
Gratulacje!!!! Cudowna wiadomosc. Trzymam mocno kciuki za zdrowa i spokojna ciaze.
Mialas jakies objawy czy zupelne i totalne zaskoczenie ta druga kreska?
Miałam takie myśli, że tym razem się udało ale nie dopuszczałam ich do siebie bo nie chciałam się nakręcać. To był cykl kiedy wrzuciliśmy na luz bez testów owu i mierzenia temperatury. Na prawdę czułam się wolna od tego 😉 Z objawów to jedynie senność i brak śluzu a w cyklach nieudanych śluz zawsze miałam po owu do @ bolały mnie też bardzo jajniki i brzuch co się wcześniej nie zdarzało. Mój D był bardzo zaskoczony bo nie wierzył że mogło się tym razem udać 😉

Dziękuję za miłe słowa 😘
Jutro powtórka bety 🙂
 
reklama
Do góry