reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

Czesc kobitki, jak mija kolejny cykl?
ja dzis mam 22dc i nic kompletnie nie czuje, niczego sie nie spodziewam i na nic sie nie nastawiam
pewnie jak zawsze powitam🐵
jak u Was?
pozdrawiam
Ja dziś do ginekologa idę i zaczynamy starania jak wszystko ginekologicznie będzie ok
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dzis 8cs, 12dc wiec prztulasy i dzialanie na calego. Musi sie wreszcie udac 💪
Czekamy tez na wyniki nasienia i nastepne badania.
Milego dnia i owocnych staran nam wszystkim zycze 😁
 
Czy na monitoring chodzisz do zwykłego lekarza ginekologa na nfz? (Nie od nieplodnosci i prywatnie)

Ja tez 35+ i zaraz blizej 40stki ale 1 dzieciatko juz.mam, staramy sie o drugie
Hej ja chodzę na monitoring do mojego ginekologa prywatnie właściwie to dojeżdżam 😊 póki co jeszcze nie byłam u lekarza od niepłodności chyba muszę się na to przygotować powoli niewiem czemu ale mam zaufanie do swojego ginekologa i może dlatego niechce zmieniać 😊
 
Czesc kobitki, jak mija kolejny cykl?
ja dzis mam 22dc i nic kompletnie nie czuje, niczego sie nie spodziewam i na nic sie nie nastawiam
pewnie jak zawsze powitam🐵
jak u Was?
pozdrawiam
U nas leci 5cs 18dc ale totalnie na luzie bez testów owu i mierzenia temperatury. Nawet boboseks był tylko raz 😉
Nie liczę na cud.
Tracę już powoli siłę 🙄
 
Hej Dziewczyny, to i ja dołączę do grupy "ciągle czekam na coś" :) my też się staramy, ale u nas wyniki męża nie wyszły najlepiej. No i czekamy na wyniki, na kolejne wizyty. Mam nadzieje, że te wyniki tylko przejściowo takie i cały czas czekam na mały cud, że jednak naturalnie się uda. No więc czekam do owulacji, potem do testowania i tak leci mi czas. :) trzymam kciuki za Was:)
 
reklama
Dieta i styl zycia + suplementacja podobno dzialaja cuda, nawet jak armia jest mala to oby jeden najszybszy sie znalazl😁
trzymam kciuki
 
Do góry