reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A mi lekarze mówią ze przy ciąży bliźniaczej nie są wskazane pappy ani żadne nifty sanco panoramy itp. Wiecie może coś na ten temat ?
Ja wiem tyle, że NIFTY ma opcje dla bliźniąt (chyba ciutr droższa niż pro) - w tych wszystkich formularzach, wykluczeniem była ciąża powyżej 3 dzieci, BMI powyżej 40, przebyte nowotwory niedawno, terapie immunoglubulami i transfuzje w ostatnich 6 miesiącach.
Ale Pappa to nie mam pojęcia
 
Ja dzis 9+5, na 8+2 ginekolog na zwykłym USG znalazl krwiaka podkosmowkowego i niezle mnie nastraszyl. Ale pytał 1000 razy czy na pewno nie boli mnie brzuch i czy na pewno nie mam plamien. U mnie nic z tych rzeczy nie ma. Wiec nie wiem czy dobrze czy zle:/
Dzis idę sprawdzić czy cokolwiek się zmienilo, cala się trzęsę od rana, nie mogę się skupić na pracy, a wizyta o godz.17.20.
Napewno będzie dobrze :)
Ja się na początku wizytami stresowałam, ale troche odwróciłam myślenie. Nie moge sie doczekać - bo znowu zobacze gadzine na USG, dowiem sie ze wszystko jest w porządku i będe miała kilka dni spokoju - moze tak spróbuj o wizycie myslec. Ty pewnie dzisiaj zobaczysz ze krwiak sie ładnie wchłonął :)
 
Beta nic nie da prędzej usg.
Ja wczoraj byłam jak nie w ciazy, nawet brzuch nie bolał zjadłam dużą roladę i chyba z 12 małych klusek [emoji1787] plus dwa kawałki ciasta
Dziś jest tragedia, nie moge wymusić w siebie jedzenia:/ szarpie mnie żołądek jak po butelce wina [emoji2356]
Z objawami tak jest, na chwilę ich nie ma a później bum, wracają razy 2
Boże dziewczyny... To nie lecieć na tą betę? Zaczynam znowu świrować.. Ale oprócz tego ze mam lzjesze te mdłości i piersi mnie nie bolą to nic się nie dzieje...
 
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
 
Ja też, ale coraz bardziej się przekonuję do dwóch badań tymbardziej ze są darmowe.na medicovera pojde już z wynikiem papp-y
ja też będę tak robić przed USG i to chyba 3tyg. Czytałam że najważniejsze żeby był skończony 8 tyg. Niby super jest zrobić je w tym samym czasie co USG ale ja chyba wolę wcześniej żeby od razu wynik omówił mi lekarz przy USG a nie stresować się dodatkowo. Mega się tego boję.
 
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
Na tym etapie bety nie powinno się już robić. Miałaś zlecenie od lekarza żeby robić?
 
reklama
Na tym etapie bety nie powinno się już robić. Miałaś zlecenie od lekarza żeby robić?
Tak. 1 kwiatnia na usg było widać pęcherzyk i zalązek zarodka,to było wgl om 7+4 ale lekarz stwierdził, że widocznie ciąża młodsza. Kazał mi zrobić betę żeby zobaczyć czy rośnie. Jutro mam wizytę ale te wyniki mnie zdołowały już całkiem.
 
Do góry