reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest pusty pęcherzyk ciążowy ?

Ciekawa996

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
81
Część dziewczyn czy ja już dostaje schizy czy tylko ja coś tam widzę ? , 26marca miałam miesiączkę , 27 kwietnia zrobiłam test i wyszły dwie kreski słabe , poszłam do lekarza dał mi skierowanie na USG byłam na USG dzisiaj i twierdzi lekarz że albo jest to bardzo wczesna ciąża , pęcherzyk na 12mm albo po prostu jest to pusty , nie mają najlepszego sprzętu , za tydzień mam mieć kontrolne USG , w dodatku napisał tętno płodu wątpliwy co to znaczy to wkocu jest zarodek czy nie ? Dodam że jeszcze napisał że to 4-5 tydzień
 

Załączniki

  • IMG20210511172644.jpg
    IMG20210511172644.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 791
reklama
Wychodzi 6+4 , przy regularnych cyklach powinno być serduszko ,ale każdy organiz inny ,czy robiłaś bete ???
 
Jutro mam wizytę u innego lekarza może lepszy sprzęt i będzie lepiej widać , ja naprawdę mam wrażenie że tam jest zarodek , nawet porównywałam zdj z internetu i jak jest pusty to naprawdę widać że jest czysto a tutaj coś widać przecież
 
Może po prostu wielkość tego pęcherzyka na to wskazuje a owulacja zawsze może się przesunąć jeśli nie miałaś monitorowanej , zbadaj betę oraz jej przyrost i koniecznie idź na lepsze usg
 
Bodajże zarodek ma prawo się pojawić, gdy wielkość pęcherzyka wynosi 20-25mm. Jeśli przy tej wielkości nie ma zarodka, to dopiero mówi się o pustym jaju.
 
Czyli jeżeli mój pęcherzyk ma 12mm to jest jeszcze jakaś szansa mimo to że nie widać nic że nic , tak twierdzi lekarz.. ja coś tam widzę albo wpadam w schize
 
Bodajże zarodek ma prawo się pojawić, gdy wielkość pęcherzyka wynosi 20-25mm. Jeśli przy tej wielkości nie ma zarodka, to dopiero mówi się o pustym jaju.
Czy tylko ja coś tam widzie ?
Co to jest to w środku wie ktoś .?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-12-08-31-25-34.jpg
    Screenshot_2021-05-12-08-31-25-34.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 536
Może być tak, że przy wielkości 12mm nic nie widać.

To będzie takie trochę zgadywanie - ale moim zdaniem widać kółeczko z prawej strony pęcherzyka, które mogłoby być ciałkiem żółtym.
 
reklama
Czy tylko ja coś tam widzie ?
Co to jest to w środku wie ktoś .?
Ja uważam ze widać pęcherzyk żółtkowy, po 1-2 dobach od pojawienia się powinien być zarodek. Ale faktycznie sprzęt słaby. Ja mam usg z z 5+2 i nic w środku nie widać, a 5+4 byl pęcherzyk zoltkowy. Sprawdziłabym przyrost bety i progesteron. Teraz jestem w 8+4 i ładny dzidziuś rośnie.
 
Do góry