reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A propos nie dajmy się zwariować.
Czy zdarzyło sie wam coś dźwignąć czego nie powinnyście? Kurde pojechałam po soki i trochę ta torba była ciężka. Teraz będę się stresować 🤦‍♀️ czy się nie przedzwigalam.


PS czy ktoś mi też może odp czy jak ten olejek był w aucie od 15 do 21 😂 to coś mu się stalo czy mogę go normalnie używać?

Tak wiem wiem jestem nienormalna 😁👍
Olej rozpada się na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, czyli traci wszystkie swoje właściwości, jak osiągnie temperaturę dymienia. Jeśli olejek, który kupiłaś to olej migdałowy - to on ma temp. dymienia ok 200 st :)
 
reklama
Dziewczyny, zapytam jeszcze raz, bo może umknął Wam mój poprzedni wpis. Czy któraś z Was miała robione z krwi oprócz Pappy i B-hcg jeszcze AFP i PLGF przy okazji badań prenatalnych?

Mam dziś prenatalne o 17.00. Tak długo czekałam na ten dzień, a teraz stres jest ogromny :( Trzymajcie proszę kciuki...
 
Chcecie się dowiedzieć jaka wariatka jestem 😂😂? Zadzwoniłam na infolinię helllo beauty i zapytałam o tej olejek.
Nie traci właściwości i nic się z nim nie dzieje więc można po mohej głupocie go używać bo zachowuje się tak samo jak olej spożywczy
 
Dziewczyny, zapytam jeszcze raz, bo może umknął Wam mój poprzedni wpis. Czy któraś z Was miała robione z krwi oprócz Pappy i B-hcg jeszcze AFP i PLGF przy okazji badań prenatalnych?

Mam dziś prenatalne o 17.00. Tak długo czekałam na ten dzień, a teraz stres jest ogromny :( Trzymajcie proszę kciuki...
Ja nie pomogę bo mam dopiero 24.05 chyba najpóźniej z Was wszystkich. Będzie wtedy 13+3 i mam nadzieje ze nie powiedzą ze za późno :(
 
Dziewczyny, zapytam jeszcze raz, bo może umknął Wam mój poprzedni wpis. Czy któraś z Was miała robione z krwi oprócz Pappy i B-hcg jeszcze AFP i PLGF przy okazji badań prenatalnych?

Mam dziś prenatalne o 17.00. Tak długo czekałam na ten dzień, a teraz stres jest ogromny :( Trzymajcie proszę kciuki...
Ja miałam tylko pappa i beta hcg
 
Dziewczyny, zapytam jeszcze raz, bo może umknął Wam mój poprzedni wpis. Czy któraś z Was miała robione z krwi oprócz Pappy i B-hcg jeszcze AFP i PLGF przy okazji badań prenatalnych?

Mam dziś prenatalne o 17.00. Tak długo czekałam na ten dzień, a teraz stres jest ogromny :( Trzymajcie proszę kciuki...
Ja nie miałam takich badań do pappy.
 
Dziewczynom tym, które są na L4 nie radzę wyjeżdżać na wakacje. Pamiętam w 2017 roku jak robili kontrolę i wiele moich koleżanek musiało się tłumaczyć np dlaczego nie było ich w domu.
Jedna z nich musiała np wysłać skan paragonu z apteki bo podczas kontroli pojechała po leki do apteki i nie było jej w domu.
Niewiem jak teraz takie kontrolę wyglądają ale lepiej dmuchać na zimne.
Ja jestem na L4, bo pracuje w laboratorium chemicznym i mam L4 chodzące, więc nie widze podstaw, żeby się mnie czepiali.
 
Mam pytanie do dziewczyn stosujących heparynę. Chodzicie do hematologa? Musicie jeszcze jakieś dodatkowe badania robić u niego? Mi mój ginekolog kazał umówić się na wizytę.
 
reklama
Ja jestem na L4, bo pracuje w laboratorium chemicznym i mam L4 chodzące, więc nie widze podstaw, żeby się mnie czepiali.
A skąd wiadomo, że można chodzić lub nie? Gdzie to można sprawdzić? Kiedyś jak L4 były w wersjach papierowych to tam było napisane. Ja mam L4 z powodu krwawienia na początku ciąży. Mi kiedyś jakiś lekarz mówił, że dając L4 w czasie ciąży musi podać jakiś powód. Ciąża to nie choroba i to nie jest powód do L4
 
Do góry