reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny.
Zbliża się sezon grilli, spotkań z rodzina czy znajomymi, albo poprostu letni w który często sięgamy po różne napoje.

Chce poruszyć z ciekawości kontrowersyjny temat.
Czy sięgnięcie i co sądzicie o piwach lub winach bezalkoholowych?

Swojego czasu pamiętam jak byłam w ciąży z córką i było takie piwo bezalkoholowe baviaria. Teraz też przyznaje, że ze względu na radość z badań miałam ochotę kupić szampana cin cin free.. Ale się zawahałam.

A jakie jest wadze zdanie?
Bo z tego co widzę internet jest poróżniony a "mama ginekolog" niby mówi, że można.

Zapraszam do dyskusji 🙂
Można jak faktycznie jest 0%😁ja w trakcie ostatnich upałów piłam i bardzo mi smakowały 😋😋😋😋
 
reklama
Zazdroszcze, ja uwielbiam czerwone wino...i mi sie tak strasznie teskni za takim mega wytrawnym czerwonym. A tego smaku to chyba niczym nie zastapie niestety
Są świetne wina wytrawne 0% tylko kurde drogie
 

Załączniki

  • 3CDE6FF8-3313-4043-B261-710A8DA7EEDB.png
    3CDE6FF8-3313-4043-B261-710A8DA7EEDB.png
    40,9 KB · Wyświetleń: 42
  • EF0A47A5-57E6-4587-8CB6-B60B9AB4937D.png
    EF0A47A5-57E6-4587-8CB6-B60B9AB4937D.png
    32,3 KB · Wyświetleń: 45
Ja zażywam Asmag Forte, ale widzę, że większość zażywa Magne B6. Jak skończy mi się opakowanie to chyba kupię ten Magne b6. Ja pije jeszcze Wapno Crystal i rutinoskorbin ze względu na moje siniaki na brzuchu po heparynie (podobno ma to wzmocnić moje naczynia). I Femibion 2. Zastanawiałam się nad Prenatal Duo, ale Femibion ma więcej witamin i to mnie skusiło.
 
Ja zażywam Asmag Forte, ale widzę, że większość zażywa Magne B6. Jak skończy mi się opakowanie to chyba kupię ten Magne b6. Ja pije jeszcze Wapno Crystal i rutinoskorbin ze względu na moje siniaki na brzuchu po heparynie (podobno ma to wzmocnić moje naczynia). I Femibion 2. Zastanawiałam się nad Prenatal Duo, ale Femibion ma więcej witamin i to mnie skusiło.
Mi lekarz zalecił 3x2 aspargin, jak byłam teraz w szpitalu to zestaw dla każdej ciężarnej: nospa 80 mg co 5 h w razie bólu brzucha, do tego 3x 2 aspargin i jak nie ma plamien/ krwawień acard 150 mg 😊
Jak boli brzucha nie ma zbyt mocnych : aspargin 3x2 i acard 150 mg a nospa s razie bólu 🙂
 
Właśnie właśnie dajcie znać co z tą nospą bo dziś całą noc pobolewał mnie brzuch i to tak jakbym miała nospe to bym brała niestety mam wszystkie przeciwbólowe takie co nie powinno sie brać w ciąży [emoji51] Was też częściej boli/kłuję podbrzusze? Piszą że w drugim trymestrze bombelek szybciej rośnie i dlatego bóle są częstsze i ze to całą ciąże ma tak być [emoji51] cholibkaaaaa [emoji86]
 
reklama
Który test polecacie zrobić: Panorama czy NIFTY?
Jestem już po pierwszych badaniach prenatalnych.
Chciałabym zrobić jakiś dodatkowo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry