reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

W kombinezonie młody płacze w aucie m, bo mu za gorąco, a głównie szukam czegoś na wyjście do auta 😁
Właśnie nie wolisz ściągnąć kombinezonu do auta? My ściągamy kurtke. Do auta zwykle bierzemy go bez kurtki i potem zakładamy jak wysiadamy. A na zimę na pewno kombinezon kupię bo mój pływa we wszystkim. Kurtki jesienne ma 68 i za duże ;D
 
reklama
Właśnie nie wolisz ściągnąć kombinezonu do auta? My ściągamy kurtke. Do auta zwykle bierzemy go bez kurtki i potem zakładamy jak wysiadamy. A na zimę na pewno kombinezon kupię bo mój pływa we wszystkim. Kurtki jesienne ma 68 i za duże ;D
Nie hahah. Jak go wycisgne z fotelika to nie wiem, kto go potem włozy 🤣🤣
 
Ja właśnie kombinezonu nie chcę, a wczoraj młody w takiej cienkiej kurteczce tak zmarzł, że był cały czerwony. U nas było tylko. 6 stopni.



Ee e to nie dla.mnie przedział cenowy 😁
Chyba już wszedzie tak zimno ;/ u nas dzis spanko juz w długich pizamach bo zimno. Dzis puszczamy ogrzewanie na caly dom. Chyba jesien przyszla na dobre ;/
Mloda wczoraj spala juz pod kolderka ale było jej mega niewygodnie ;/
 
Ja właśnie kombinezonu nie chcę, a wczoraj młody w takiej cienkiej kurteczce tak zmarzł, że był cały czerwony. U nas było tylko. 6 stopni.



Ee e to nie dla.mnie przedział cenowy 😁
to kup sobie kocyk do fotelika ja mam taki tylko kolor zielony
Zobacz ofertę: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA Link do: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA
albo popatrz w smyk ja ostatnio kupiłam polarek bluze i spodnie za 50 zł 😂

a co do kombinezonu rozumiem doskonale bo ubieranie ma cebulę to jest to w takim kombinezonie to wydaje mi się zaparowane dziecko 🙄 pozatym sama bym nie założyła więc dziecka też nie ubiorę.
 

Załączniki

  • BAD9DCE8-C5EA-495F-AD2F-D7E7D958C7FE.jpeg
    BAD9DCE8-C5EA-495F-AD2F-D7E7D958C7FE.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 33
to kup sobie kocyk do fotelika ja mam taki tylko kolor zielony
Zobacz ofertę: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA Link do: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA
albo popatrz w smyk ja ostatnio kupiłam polarek bluze i spodnie za 50 zł 😂

a co do kombinezonu rozumiem doskonale bo ubieranie ma cebulę to jest to w takim kombinezonie to wydaje mi się zaparowane dziecko 🙄 pozatym sama bym nie założyła więc dziecka też nie ubiorę.
Mało wiesz jeszcze o dzieciach 😂😂 (oczywiście żarcik) 😂😂wydogniej uwoerz dziecku w kombinezonie nic się nie zawija, cieplo w plecki 😀😀 wygodnie siedzi, a jak zacznie chodzic to już w ogóle must have 😂
 
reklama
Mało wiesz jeszcze o dzieciach 😂😂 (oczywiście żarcik) 😂😂wydogniej uwoerz dziecku w kombinezonie nic się nie zawija, cieplo w plecki 😀😀 wygodnie siedzi, a jak zacznie chodzic to już w ogóle must have 😂
napewno tak jest bo to moje pierwsze dziecko 😂
mój teraz tak chodzi nic się nie podwija
a i w plecki ciepło przecież pielucha, bodziak, bluza, spodnie, kurtka jak sobie pomyślę to chyba bym musiała w samym bodziaku i kombinezon 😜
mój lubi chłodniej jak tylko ciepłej odrazu potówki
jak będzie -20 to może się skuszę ale na jesień to przesada🤪
 
Do góry