reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Chyba już wszedzie tak zimno ;/ u nas dzis spanko juz w długich pizamach bo zimno. Dzis puszczamy ogrzewanie na caly dom. Chyba jesien przyszla na dobre ;/
Mloda wczoraj spala juz pod kolderka ale było jej mega niewygodnie ;/
Jeszcze ma wrócić piękna pogoda 😀😀 dla mnie w domu musi być 20 stopni nie więcej. W hotelu było z 25 chyba, i pewnie dlatego hanka mi się przeziębiła.... Klimy nie chciałam włączać w pokoju bo pewnie nie jest dobrze konserwowana.
 
reklama
napewno tak jest bo to moje pierwsze dziecko 😂
mój teraz tak chodzi nic się nie podwija
a i w plecki ciepło przecież pielucha, bodziak, bluza, spodnie, kurtka jak sobie pomyślę to chyba bym musiała w samym bodziaku i kombinezon 😜
mój lubi chłodniej jak tylko ciepłej odrazu potówki
jak będzie -20 to może się skuszę ale na jesień to przesada🤪
No na jesień to ewentualnie taki bawełniany, dresowka. Bo tak to za gorąco 😀 ja teraz czaje się na jednoczęściowy kombinezon dla starszej na zimę bo w przedszkoli wiecznie gole plecy, ale taki co mi się podoba to 400 zł ponad. Materiał ekstra, żaden plastik
 
No na jesień to ewentualnie taki bawełniany, dresowka. Bo tak to za gorąco 😀 ja teraz czaje się na jednoczęściowy kombinezon dla starszej na zimę bo w przedszkoli wiecznie gole plecy, ale taki co mi się podoba to 400 zł ponad. Materiał ekstra, żaden plastik
hmm takiego to nie widziałam a jakiej firmy? przechodzę koło przedszkoli i widzę co się dzieje nawet koło żłobków dzieci całe rozgogolone i nie mówię tutaj bez czapeczki ale np w piątek krótki rękaw u nas może 12 stopni było 🥶
 
Dziewczyny jak nie było zębów to nie było. Trzy dni temu przebiła sie pierwsza 1.... wczoraj druga 1.... A dzisiaj dziąsła rozwarstwione na 2.... czyżby szło wszystko na raz ?;D
Mój bratanek miał pierwsze żeby jak miał chyba z 10 miesięcy i szły wszystkie po kolei. Podobno nie spał w ogóle w nocy i nosili go całą noc na zmianę bo wariował 🤭
 
Chyba już wszedzie tak zimno ;/ u nas dzis spanko juz w długich pizamach bo zimno. Dzis puszczamy ogrzewanie na caly dom. Chyba jesien przyszla na dobre ;/
Mloda wczoraj spala juz pod kolderka ale było jej mega niewygodnie ;/
U nas na blokach nie grzeją, więc zimno niesamowicie 😡

to kup sobie kocyk do fotelika ja mam taki tylko kolor zielony
Zobacz ofertę: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA Link do: KOCYK OTULACZ DO NOSIDEŁKA WÓZKA FOTELIKA
albo popatrz w smyk ja ostatnio kupiłam polarek bluze i spodnie za 50 zł 😂

a co do kombinezonu rozumiem doskonale bo ubieranie ma cebulę to jest to w takim kombinezonie to wydaje mi się zaparowane dziecko 🙄 pozatym sama bym nie założyła więc dziecka też nie ubiorę.
Mam taki kocyk, jak był noworodkiem to w nim jezdzil 😁
 
Mój bratanek miał pierwsze żeby jak miał chyba z 10 miesięcy i szły wszystkie po kolei. Podobno nie spał w ogóle w nocy i nosili go całą noc na zmianę bo wariował 🤭
Mlpda w nocy jako tako. Często się wybudza z poplakiwaniem ale zaraz zasypia. Za to w dzień od dwóch dni marudna. Ale smaruje i masuje. Taakze jakos moze przetrwamy. Ja czekałam jak na zbawienie na pierwszego zęba a tu w przeciągu 4 dni juz trzeci idzie ;D
 
reklama
hmm takiego to nie widziałam a jakiej firmy? przechodzę koło przedszkoli i widzę co się dzieje nawet koło żłobków dzieci całe rozgogolone i nie mówię tutaj bez czapeczki ale np w piątek krótki rękaw u nas może 12 stopni było 🥶
Pozniej odszukam firmy, ale to dla starszej i tak. Dla hani, bawełniany np z kappahal, a na zimę mysle o tej wełnie merino 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210920_093744_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210920_093744_com.android.chrome.jpg
    191,1 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20210920_093657_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210920_093657_com.android.chrome.jpg
    196,1 KB · Wyświetleń: 56
Do góry