reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja doszłam do wniosku, że po tej akcji zacznę się pakować.. Tj pisałam ciąża to wielka niewiadoma.
A poza tym dzięki temu będę mogła zobaczyć czy się zmieszczę w tą torbę, która planuje wziąć czy nie daj Boże nie bd trzeba poszukać innej i na spokojnie będę mogła sobie ja poukładać na różne sposoby żeby ostatecznie była spakowana idealnie.
Mam zamiar też spotkać się z położna przed porodem więc jak powie ze coś się jeszcze przyda albo coś nie jest potrzebne to spokojnie będę miała czas na to żeby ta jedna rzecz dokupić albo poprostu odjąć i nie będę musiała szukać w sklepach, zamawiac i czekać na przesyłkę w kolejnym stresie żeby dotarła lub pakować w pośpiechu.

Powiem szczerze, że dzisiejsza sytuacja poprostu postawiła mnie na nogi. Córka w przedszkolu, mąż w pracy do późna, sytuacja, że aż płakać po drodze mi się chciało a byłam kierowca i musiałam dojechać w pół godziny na wizytę..
Nie, poprostu nie. Stresu trzeba sobie ujmować a nie dokładać..
Z resztą uważam, że każde przesady i źle myśli przyciągają do nas zła energię. Jak będę miała wszystko gotowe to oszczędzę sobie przynajmniej stresu i czasu bo narazie jestem jeszcze na silach zrobić pranie czy się spakować, ale ja wiem czy za miesiąc nie będzie mnie już tak w krzyżu łupało, że jedyna rzecz która będę chciała zrobić to będzie oglądanie netflixa?

A mówiąc o przesyłkach dostawałam jakieś dziwne wiadomości od przewoźnika a zwrocie przesyłki do nadawcy, zadzwoniłam i okazało się że chemia, kremiki, olejki ze słodkich migdałów itp uległy zniszczeniu podczas transportu i przesyłka będzie w przyszłym tygodniu 🤦‍♀️
Jak to mówią. Jak nie urok to... I niewiem czy cieszy mnie rekompensata 15% zniżki na następne zakupy 😑
Dużo zdrówka i odpoczynku 😊 Ja zrobiłam aferę w aptece bo nie było jednej rzeczy. Prosiłam męża by poszukal w aucie, a on wraca ze nie ma. Rano wysyła mi SMS, że jednak jest w aucie. 😒 U mnie pudła stoją i czekają aż tatuś skręci komode. Szafa z wysypujaca się zawartością czeka za to na odgracenie jej przeze mnie, a po pierwszej próbie wiem że to nie będzie łatwe. 😵
 
reklama
Ja będąc w mieszkaniu jestem jakaś bardziej spokojna. Pomimo że nic nie gotowe. Klika dni rozpakowywałam pudła z działki. W międzyczasie załatwiam rzeczy wyprawkowe. Zostały już naprawdę drobiazgi. Wyrzucam po mału niepotrzebne rzeczy. Jedyne co mnie ratuje od obłędu przy worach ubrań to cukiernia bezcukrowa po drugiej stronie ulicy. Po tych ich cudach cukier na poziomie 100.
 
Ja będąc w mieszkaniu jestem jakaś bardziej spokojna. Pomimo że nic nie gotowe. Klika dni rozpakowywałam pudła z działki. W międzyczasie załatwiam rzeczy wyprawkowe. Zostały już naprawdę drobiazgi. Wyrzucam po mału niepotrzebne rzeczy. Jedyne co mnie ratuje od obłędu przy worach ubrań to cukiernia bezcukrowa po drugiej stronie ulicy. Po tych ich cudach cukier na poziomie 100.
Haha :D skąd ja to znam ;) odkryłam ostatnio że po 7 kostkach gorzkiej czekolady z malinami mam cukier poniżej 90 🙈oczywiście czekolada idzie teraz tabliczkami 😂
 
Warto iść. Bo mogą to być różne dolegliwości. Ja pojechałam u lekarz pochwalił ta decyzję bo na tym etapie trzeba być czujnym.
Trzymam kciukasy 💙
Byłam dziś na wizycie, z dzidzia wszystko ok, szyjka długa 4,8 cm
A te bóle to międzyżebrowe, prawdopodobnie nerwobóle. Dziś na szczęście już lepiej, boli tylko jak siedze.

Te ostatnie tygodnie są najgorsze, ech byle wytrwać 🙏✊
 
Hello. Byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej do porodu i dostałam date urodzin swojego dziecka. Mega dziwne uczucie. W teorii powinnam przeskoczyć na październikowe forum ale mam nadzieje ze nie muszę :) pewnie kilka z nas ostatecznie zahaczy o październik. Mała wczoraj 2300 gr. Poród za 29 dni [emoji2962]
Ale to brzmi! I jak szybko minęło! Zaraz zostanie już tylko kilkanaście dni [emoji3526]
 
Hello. Byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej do porodu i dostałam date urodzin swojego dziecka. Mega dziwne uczucie. W teorii powinnam przeskoczyć na październikowe forum ale mam nadzieje ze nie muszę :) pewnie kilka z nas ostatecznie zahaczy o październik. Mała wczoraj 2300 gr. Poród za 29 dni 🤯
Jej jak to szybko leci 🥰
 
reklama
Do góry