reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Właśnie mój gin też powiedział, że by polecał się zaszczepić 3 dawka.
Czekam na wizytę u immunologa 3 listopada to zapytam co sądzi.

Ginekolog mi powiedział, że najwcześniej w 14 tyg. a wręcz, że zaleca i że wtedy dzieci będą też mieć przeciwciała a immunolog napisał, że najwcześniej w 14-16 tyg. i że wtedy będzie bezpiecznie. Ja miałam generalnie zalecenie przed leczeniem immunologicznym żeby się zaszczepić. Wiadomo, że mam w głowie jakieś wątpliwości i lęk jest, ale stwierdziłam, że skoro zaufałam tym specjalistom, to już ufam dalej.
 
reklama
A z tej listy nick Sandra2307 jest aktywny u nas? Chyba tylko tego nie pamiętam już po update 🤔 potwierdźcie proszę?
😊😊
Taak, ja Sandrę dobrze kojarzę. Może bardziej po zdjęciu profilowym Ci się przypomni? :)
sandra.png
 
A że szczepieniem sama niw wiem... Trochę się boję że zaszkodzi dziecku bo mam wrażenie że oni robią a nie wiedzą do końca co... A to i tak będzie szczepienie sezonowe bo za duże koncerny w to zainwestowały żeby po 3 dawkach miało się szczepienie zakończyć... Ja zmieniłam zdanie na temat szczepień jka znajoma lekarka powiedziała na kim testują szepionki dla dzieci... Na dzieciach z domu dziecka! Od 3 miesiąca!! Masakra...

Przepraszam, ale to moim zdaniem jest totalna bzdura. Nikt by na to nie pozwolił jako "testowanie".
Tak samo w ciąży, większość leków nieprzebadanych i mają swoje kategorie jak wpływały ew. na zwierzęta. Oczywiście jak kobiety w ciazy biorą dany lek można wyciągnąć wnioski czy jest szkodliwy czy nie.
Jednak testowanie na dzieciach czy wogole na ludziach bez uzyskania zgody komisji bioetycznych i samych osób testowanych jest niemożliwe. Dodatkowo przed przejściem do użytku na ludziach jest kilka etapów wcześniej.
Nie chce wywoływać kłótni itd, ale też może nie wierzmy ślepo co nam ktoś powie.
 
Ja zamówiłam z Olx, ale zwrócili mi kasę bo coś poszło nie tak u tego sprzedającego. Teraz zastanawiam się czy kupić😏 Jakie macie modele?

U mnie przeziębienie trwa. Mówią, że drogi trymestr jest cudowny. U mnie wyrywanie zęba, potem leczenie kanałowe teraz ta choroba. Katar już się uspokoił to teraz gardło, jak tu nie zwariować bez lekarstw🥺 Kupiłam w aptece jakieś leki dla kobiet w ciąży, ale nie polecam. Lepsza herbata z miodem i cytryną 🙈
Mam nadzieję, że Wasze bóle głowy i przeziębienia już minęły ☺️
Ja jeszcze na katarze...masakra taki co staje między nosem a gardłem ani to wydmuchać ani wypluć ani nic...smarkam ciągle...muszę na siedząco skulona zeby brzucha nie ciągnąć...a jutro wizyta u lekarza o 11 chyba mnie nie wygoni z tym katarem...zresztą w maseczce to nosa jak kalafior nie będzie widział
 
Uważam tak samo jak @XnetiX jesli chodzi o wątek zamknięty. Dodatkowo uważam ze jeśli ktoś napisze dzis czy jutro „jestem od początku ale nic nie pisałam tylko czytałam ale dopiszcie mnie” to tez tak słabo.. niech popisze z nami trochę tutaj, opowie coś o sobie itp i zawsze można dodać za jakiś czas taka osobę do wątku zamkniętego ale myśle ze po jednym poście to chyba nie o to chodzi? Stalkerów nie potrzeba nam jak mamy się tam bardziej otworzyć 😛 jak kogoś uraziłam to przepraszam
Popieram!
Ja też wolałabym, żeby jednak osoby, którym nagle się przypomniało, że łaskawie można się na grupie odezwać, a nie tylko po cichu podczytywac, nie były dołączone do tej prywatnej grupy. Jak dla mnie to tak samo jakby przyszedł ktoś obcy..
 
Kurczaki...czytam ciągle, że każda ma jakieś kolejne USG i aż strasznie zazdroszczę. Pomimo, że wszystko na prenatalnych było ok to się stresuje czy dalej jest w porządku. Wcześniejsze poronienia były na etapie przed 9 tygodniem, więc teoretycznie już minął najgorszy czas. Jednak boję się, że pójdę tego 8 listopada i czar prysnie. Szczególnie, że nie miałam przy wcześniejszych ciazach żadnych niepokojących objawów prócz obrazu USG, więc nigdy nie wiedziałam, że już serduszko nie bije.
5 tygodni między USG trudno wytrzymać.
Ja mam tak samo jutro mam wizytę po prawie 4 tygodniach. Straty po 15 tygodniu beż żadnych innych objawów wiec sram po gaciach serio
 
A że szczepieniem sama niw wiem... Trochę się boję że zaszkodzi dziecku bo mam wrażenie że oni robią a nie wiedzą do końca co... A to i tak będzie szczepienie sezonowe bo za duże koncerny w to zainwestowały żeby po 3 dawkach miało się szczepienie zakończyć... Ja zmieniłam zdanie na temat szczepień jka znajoma lekarka powiedziała na kim testują szepionki dla dzieci... Na dzieciach z domu dziecka! Od 3 miesiąca!! Masakra...

Lepiej nie zaczynać tych szczepiennych tematów, bo chyba większość z nas pamięta aferę, w której zostałyśmy nazwane humanoidami (z racji przyjęcia szczepionki na covid).... :) także bezpieczniej byłoby nie kontynuować... :d
 
Lepiej nie zaczynać tych szczepiennych tematów, bo chyba większość z nas pamięta aferę, w której zostałyśmy nazwane humanoidami (z racji przyjęcia szczepionki na covid).... :) także bezpieczniej byłoby nie kontynuować... :d

O tym samym pomyślałam, że to bardzo "emocjonujący" temat i żeby nam tu jakaś aferka zaraz nie wyszła 😅🙊
 
reklama
Ja też jestem takiego zdania. Że jeśli zamykamy wątek to zostajemy w tym węższym gronie, które się udziela i potem nie przyjmujemy już nowych osób. Na ten moment mam 32 osoby na liście, a pewnie jeszcze kilka dziewczyn się zgłosi, bo tak jak pisałam, lista była z września i w tym czasie kilka osób do nas doszło, ale produkujemy tak dużo treści, że nie jestem w stanie cofnąć się i sprawdzić wszystkich nicków, więc czekam aż same się zgłoszą. 😅

Dopisałam. 🙃
Jestem za🤩
 
Do góry