reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Nam za to większość się nie podoba. Myśleliśmy o Julii lub Macieju. Jednak jakoś na 100% nie jestem przekonana. Zobaczymy jak poznamy płeć, mam nadzieję, że poznamy za 1.5 tyg i wszystko będzie ok. 🥰
Chciałabym dziewczynkę, aż się boję swojej reakcji jak będzie inaczej. Jednak staram się siedzieć cicho i dlawic tę nadzieje w sobie 😆😆
 
reklama
A powiedzcie mi, kiedy mamy przejść na tą grupę prywatną? Listę mamy praktycznie zweryfikowaną, mamy 2 adminki to jakie teraz są kroki/ramy czasowe ? 🙂
@Ann_81 ?

Mam takie same odczucia jak Wy, bardzo dziwnie się z tą wiedzą teraz czuje, jak kolejne osoby się "ujawniają" 🙈 niby publiczne wiec czego się spodziewać ale jak człowiek nie wie to inaczej podchodzi hehe
O 20.40 wysłałam listę do @aniaslu ale nie wiem czy grupa powstanie dziś, jutro czy dopiero po długim weekendzie. Administratorki też mają swoje życie, więc możliwe, że ta trzecia opcja. :)
Lista na ten moment wygląda tak:
agula301
agunia4ever
ancyssko
Andromedaa
Ankaa95
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Bulmaa
Colorful92
Gocha 05
Hummingbird
Ipekakuana
Joasia M
Justyna1991
Karimigotka
kasiarem1
Kassiula87
kasza_lotek
Kas. De
Katarzynaaa90
Kropka29
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Natka92
Niuniaaaa
Nowaja16
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
Paulii
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
StopKlatka
TePati_95
Uni_Cat
XnetiX
 
A powiedzcie mi, kiedy mamy przejść na tą grupę prywatną? Listę mamy praktycznie zweryfikowaną, mamy 2 adminki to jakie teraz są kroki/ramy czasowe ? 🙂
@Ann_81 ?

Mam takie same odczucia jak Wy, bardzo dziwnie się z tą wiedzą teraz czuje, jak kolejne osoby się "ujawniają" 🙈 niby publiczne wiec czego się spodziewać ale jak człowiek nie wie to inaczej podchodzi hehe

Ja jestem takim mistrzem technologii, że się zastanawiam jak na ten wątek prywatny będzie się wchodziło i boję się, że nie ogarnę. 🙈🙈
 
Nam za to większość się nie podoba. Myśleliśmy o Julii lub Macieju. Jednak jakoś na 100% nie jestem przekonana. Zobaczymy jak poznamy płeć, mam nadzieję, że poznamy za 1.5 tyg i wszystko będzie ok. 🥰
Chciałabym dziewczynkę, aż się boję swojej reakcji jak będzie inaczej. Jednak staram się siedzieć cicho i dlawic tę nadzieje w sobie 😆😆
Ja też bardzo chciałam dziewczynkę, a na prenatalnych dowiedziałam się, że to chłopiec 🙈 ale do tego stopnia się przyzwyczaiłam i zakochałam w myśli o malusim synku przez te 3 tygodnie, że na ostatniej wizycie już sobie nie wyobrażałam, żeby ginekolożka powiedziała mi, że jednak dziewczyna 😅
Ale oczywiście z całego serducha życzę ci zdrowiutkiej dziewczynki! 🌺
 
Mi się sprawdził kosz Mojżesza bardzo długo używaliśmy jakoś do pol roku jak mała skończyła służył nam jak dostawka miałam ja obok siebie przy łóżku :)

Ja mam taki plan właśnie! Super, że ktoś to w praktyce przerobil. 😅 Od strony Męża za łóżkiem jest mało miejsca i dostawka na bank nie wejdzie (a potrzebujemy dwóch 😂), więc wymyśliłam, że kupimy dwa kosze z podstawkami i będą rezerwowo przy łóżku po obu stronach. A w razie potrzeby w salonie albo na balkonie. A jak będzie w praktyce... 🤷🏻‍♀️🙈
 
reklama
Ja chce Kaja🥰 m Klara mamy zgrzyt 😬
Obydwa piękne 😊
A macie już jakieś wózeczki upatrzone? Mi ostatnio wpadł w oko iBeBe I-Stop☺
Ja mam po synku Kinderkraft prime😊
Ja w tygodniu byłam na badaniach w diagnostyce i tez wchodzę a tam z 10 osób i normalnie jak wciskalam ten guzik żeby pobrać numer dla ciężarnych i się wcisnalam przez to w kolejkę to aż mi serce z nerwów waliło taka przeżywka 🤣



U mnie na dzielni co drugi pies to Borys 🙈
Mam takie same skojarzenie z tym imieniem. Koleżanka ma mieć Borysa a pies mojego szwagra to też Borys i tak dziwnie mi z tym🙈
Moj wózek nie jest piękny z wyglądu ale lekki zwinny prawie sam jeździ 😉.

Pare dni i szok minie , ja tez bym chciała dziewczynkę i czekam jak szpilkach na usg. Ale jeśli będzie syn to pokocham i wychowam jak swoje 😅😉😉
Mam tak samo🙈 Nawet mówię tak do męża😁 Jak będzie syn pokocham jak swoje 🤣
Mam takie same odczucia! Aż poczułam się trochę nieswojo, że są tu osoby, które nas regularnie podglądają, nigdy nie napisały ani słowa i teraz wywierają presję, bo nie będą mogły dalej podglądać naszych historii..
Dokładnie😏 Jedna z was przepraszam ale nie pamiętam która 🤔 wczoraj porównała nas do małpki w klatce i właśnie tak się czuję.
 
Do góry