reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Moja waga ciągle -0,5 kg względem stanu sprzed ciąży. Tydzień 14+4/ 15+0. Jak tam u Was z wagą? Trochę zaczynam się martwić czy nie powinnam jakoś wmusić w siebie więcej jedzenia 😜
U mnie dziś 14+5 i jest +2.5kg 🙈 mdłości mnie trochę męczyły, ale nie wymiotowałam i starałam się jeść regularnie, a teraz już brak mdłości to jedzenie wchodzi bez problemu 😂
 
reklama
Może jakiś pakiet zabiegów SPA? Peeling + masaż etc. Przy półrocznym dziecku pewnie chętnie się zrelaksuje i powinna już móc na kilka godzin je z kimś zostawić. 🙂 Ew. jakaś bransoletka np. Lilou z grawerem albo jakiś charms jeśli nosi Pandorę lub inną bransoletkę tego typu. 🙂

Ostatnio

Ja kocham masaże. Może taki voucher?

@TePati_95 są takie salony Day Spa. Kiedyś dostałam w prezencie masaż twarzy, dekoltu i rąk plus jakaś maseczka i kremy na koniec. Po wyjściu czułam się jak młody Bóg, a trwało to może 2h. Relaks gwarantowany, a czasowo też długo nie zajmuje :)

też o tym pomyślałam, że to super sprawa dla kobiety, chwila relaksu i tylko dla siebie 😊
No mam u siebie w mieście Yasumi ale kiedy robiłam prezent dla mojej mamy z jakiejś okazji z bonem podarunkowym to średnio była zadowolona z jakości obsługi. Popatrzę jeszcze co jest w sąsiednim mieście obok mojego bo tak jk Wy uważam, ze chwila relaksu dla mamuśki półtorarocznego synka to będzie strzał w dziesiątkę. W biżuterii ciężko ja zobaczyć a wiadomo czasami ciężko trafić odpowiednio w gust. To ja jestem raczej ta sroka która uwielbia biżuterię na każda okazje 😅
 
polecę Ci z czystym sumieniem szczotki do szczotkowania na sucho i kosmetyki od Lullalove, mają też gotowy zestaw na wyzwanie szczotkowanie, ale to już zależy jaki masz budżet. Dla mnie super prezentem są też książki + krem pistacjowy od Agnieszki Trolese, jeżeli twoja gwiazda też się pasjonuje Włochami jak ja to będzie wniebowzięta. Obczaj sobie instagram tasteandtravel_pl 😁 albo możesz pomyśleć nad bransoletką albo naszyjnikiem od Animal Kingdom, aktualnie mają piękną kolekcję dla matek niedźwiedzica z małym niedźwiadkiem - liczę, że znajdę to w tym roku pod choinką 😍
Ooo! Muszę zobaczyć bo właśnie wiele słyszałam o tych szczotkach do twarzy. Sama dla siebie myślałam, żeby coś takiego kupić 😂
Z podróżnicza pasja to u niej raczej wygrywają góry, a zagranica to Maroko z tego co zauważyłam. Ale obyczaje napewno bo krem pistacjowy brzmi mega 😍
A co do naszyjnika zaraz obyczaje bo tak jk wcześniej wspomniał , jestem straszna sroka na biżuterię a ten motyw z niedźwiedzica bardzo do mnie przemawia 😍
 
przełom 15/16 55.5 kg, waga startowa 52.5. A wygląda to tak 😁 sorry za buciarnię w tle 🤣
U mnie teraz 15 i właśnie jak sprawdziłam na wadze to doszło 3,2 kg 😅 buciarnia się nie przejmuj u mnie jest zawsze taki bałagan w sypialni ze musiałam poprzecinał zdjęcie co by nie było aż tak widać 😂😂
A brzuszek:
 

Załączniki

  • C2087840-098F-4F28-BD8F-11601A8A9405.jpeg
    C2087840-098F-4F28-BD8F-11601A8A9405.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 97
A wam bardzo bardzo dziękuję za wsparcie ❤️ w takich momentach podobno się nie myśli o "głupotach" a ja pierwsze co to poleciałam do was na forum ❤️ super ze jesteście i że mamy siebie ❤️❤️
W takich momentach zawsze możesz na nas liczyć ❤️ można powiedzieć ze ta grupa to taka druga mała społeczna rodzinka! Już do końca pewnie będziemy przezywać wszystkie razem wzloty i upadki 😍 I tak jak cały czas powtarzam oby do kwietnia a później przez 18 lat 😂
 
Miałam usg zwykle i przez pochwe lekarka bardzo miła, wszytko ok serduszko bije 🙂 czekam jesczse na badanie na fotelu bo jest jakiś bardzo ciężki poród i wszyscy lekarze tam poszli...
Kamień z serca. Co za ulga! Jak lekarz mówi, że dziecku bije serduszko, to nie ma chyba piękniejszej wiadomości dla przyszłej mamy💗

Dziewczyny, ale z Was drobinki!😍 u mnie +1,5kg
 
reklama
U mnie od początku ciazy, jak ważyłam się 3 dni temu jest -2kg... 😳 myślę tez ze to efekt tych ostatnich problemów zdrowotnych.. zobaczymy jak dalej bedzie ale ja staram się tez uważać na to co i ile jem, bo ogólnie mam o wiele więcej kg niż Wy wiec za dużo przytyć nie mogę 🙈🙃
 
Do góry