reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tak czytam o tych połówkowych i szok że to zaraz połowa 😯 @TePati_95 prawdopodnie ja będę kończyć połówkowe bo termin przeskoczył na 6.05 🙂 nie wiem jeszcze kiedy bo z lekarzem umawiam się z wizyty na wizytę i on też robi prenatalne i połówkowe więc nie muszę nigdzie jeździc na szczęście 🙂 ja dzisiaj cała noc nieprzespana... Budze się co pół godziny, boli mnie brzuch ale to chyba z głodu bo wvzuraj ominelam dwa posiłki przez ten szpital i cukier rano jak nigdy 95...corka śpi dzisiaj z nami w sypialni, też męczyl ja kaszel w nocy 😐 dzisiaj córcia do lekarza na kontrol będę próbować się dostać. Przyszłam sobie do salonu poleżeć ale chyba rusze na zakupy jak załoga jeszcze śpi. Aj niby ciąża to piękny czas a ja chciałbym już 9 miesiąc... Za dużo stresów i niepewności. Myślałam że na następnej wizycie lekarz pozwoli mi wrócić do pracy a przez to krwawienie szczerze w to wątpię... Siedzę w tym domu i czuje się jak truteń, zero pracy, kontaktu z ludźmi 😔 aa jeszcze do wczorajszej wizyty, Pani doktor również powiedziała że bobo wygląda na tą chwilę na dziewczynkę ale to za wcześnie żeby na 100% stwierdzić bo nie do końca są wykształcone narządy 🙂
 
reklama
Tak czytam o tych połówkowych i szok że to zaraz połowa 😯 @TePati_95 prawdopodnie ja będę kończyć połówkowe bo termin przeskoczył na 6.05 🙂 nie wiem jeszcze kiedy bo z lekarzem umawiam się z wizyty na wizytę i on też robi prenatalne i połówkowe więc nie muszę nigdzie jeździc na szczęście 🙂 ja dzisiaj cała noc nieprzespana... Budze się co pół godziny, boli mnie brzuch ale to chyba z głodu bo wvzuraj ominelam dwa posiłki przez ten szpital i cukier rano jak nigdy 95...corka śpi dzisiaj z nami w sypialni, też męczyl ja kaszel w nocy 😐 dzisiaj córcia do lekarza na kontrol będę próbować się dostać. Przyszłam sobie do salonu poleżeć ale chyba rusze na zakupy jak załoga jeszcze śpi. Aj niby ciąża to piękny czas a ja chciałbym już 9 miesiąc... Za dużo stresów i niepewności. Myślałam że na następnej wizycie lekarz pozwoli mi wrócić do pracy a przez to krwawienie szczerze w to wątpię... Siedzę w tym domu i czuje się jak truteń, zero pracy, kontaktu z ludźmi 😔 aa jeszcze do wczorajszej wizyty, Pani doktor również powiedziała że bobo wygląda na tą chwilę na dziewczynkę ale to za wcześnie żeby na 100% stwierdzić bo nie do końca są wykształcone narządy 🙂
To który teraz tydzień u Ciebie?😊 ... ciężko nauczyć się siedzieć w domu 😪 ale czasem trzeba😊 więc pomysł sobie ze masz dłuższy urlop przed swietami🤣 na sprzatanko😅😅😅.. Dobrze że wszystko wporzadku 🙃 i to najważniejsze 🧡
 
To który teraz tydzień u Ciebie?😊 ... ciężko nauczyć się siedzieć w domu 😪 ale czasem trzeba😊 więc pomysł sobie ze masz dłuższy urlop przed swietami🤣 na sprzatanko😅😅😅.. Dobrze że wszystko wporzadku 🙃 i to najważniejsze 🧡
13+4 aktualnie 🙂 termin z miesiączki 26.04 a z usg utrzymuje się 6.05🙂 z córką też. Miałam prawie dwa tyg różnicy, taka chyba uroda 😁 taaa dłuższy urlop jak ja siedzę w domu od początku 😔 a sprzątanie to teraz zabronione, mam. Się nie przemęczać
 
13+4 aktualnie 🙂 termin z miesiączki 26.04 a z usg utrzymuje się 6.05🙂 z córką też. Miałam prawie dwa tyg różnicy, taka chyba uroda 😁 taaa dłuższy urlop jak ja siedzę w domu od początku 😔 a sprzątanie to teraz zabronione, mam. Się nie przemęczać
My mamy obie podobnie :) ja też mam się oszczędzać i nawet zauważyłam że te plamienia mamy jak jest albo weekend albo wolne 😳....I trzeba kabinowac gdzie się sprawdzić 😬.... Mi też najpierw wyprzedzała młoda a teraz wyrównała do wieku wdg OM 😊... Na apce już wskazuje u mnie 51% ciąży kurde żeby było 90% to z gorki😙
 
@Joasia M bardzo Ci współczuję tak późnych strat, serce pęka jak czytam coś takiego:( U znajomej była bardzo podobna sytuacja, ale na heparynie donosiła dwie ciąże i ma piękne dwie córeczki. Życzę Ci szczęśliwego rozwiązania🌸

@Marta_1991 najchętniej też bym się przeniosła wehikułem czasu na koniec ciąży, kosztuje mnie to tyle nerwów, że naprawdę już bym chciała być na końcówce. Dużo zdrówka dla córeczki! U mnie też nie ma jeszcze pewności co do płci maluszka, ale przypuszczenia te same:)

Czy tu się da jakoś zrobić suwaczek w stopce, żeby było wiadomo kto jest w którym tygodniu?
 
reklama
Dzień dobry. Widzę że takich porannych ptaszków jest więcej. Ja wstałam z lubym i wyprawiłam go do pracy. Weekend troszkę zabiegany bo tu wizyta na cmentarzu, tu u "teściów" i tak jakoś zleciało. A wczoraj jak się kimnęlam o 16.00 to mnie luby zbudził o 20.30😴.
Dola jakiegoś złapałam bo przepłakałam wieczor, może mi się coś przyśniło a może jakaś kumulacja nerwów i niepokoju. Czytałam że już niektóre z Was czują dzidzie a ja nic, a do wizyty ponad tydzien. Zrzucam to na na wiek ciąży bo u mnie dopiero 15 i ciut, więc chyba nie powinnam się martwić.
Poza tym tyle rzeczy i spraw jest do ogarnięcia. Wybór szpitala, położnej, szkoła rodzenia, wyprawka, pokoik, wózek, fotelik...wiem że kupa czasu jeszcze, a po drodze tyle się może wydarzyć.
No i za 15 dni amniopunkcja, cały czas o tym myślę i zastanawiam się czy w ogóle chce. Już mi się w głowie miesza.
Zmusiłam się do wizyty u fryzjera bo już cała siwa jestem...mam wrażenie że jeszcze bardziej niż przed ciążą😔
 
Do góry