reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dawno mnie tu nie było. ..
No ale wypadało by się przedstawić😊😊23.11 na swiat przyszla nasza Helenka ... nasz maly wielki cud ❤❤❤ 3440kg i 56dl całą i zdrowiutka 😊😊😊 a tak się bałam przy tych moich chorobach ze ciąża będzie wcześniej rozwiązana a tu proszę 39 tydz i prawie że w terminie (my 23 a termin na 25 ale było cięcie ) ...
Teraz mamy czas na zapoznanie się ze swiatem zewnętrznym 😊😊Helenka dość wolno się adoptuje ale co z tego skoro potrzebuje więcej czasu. .. mamy go wkoncu teraz 😆😆😆 nawet jak płacze to i tak ją uwielbiam 😍😍😍NASZA HELENA ❤❤❤
 
reklama
Dawno mnie tu nie było. ..
No ale wypadało by się przedstawić😊😊23.11 na swiat przyszla nasza Helenka ... nasz maly wielki cud ❤❤❤ 3440kg i 56dl całą i zdrowiutka 😊😊😊 a tak się bałam przy tych moich chorobach ze ciąża będzie wcześniej rozwiązana a tu proszę 39 tydz i prawie że w terminie (my 23 a termin na 25 ale było cięcie ) ...
Teraz mamy czas na zapoznanie się ze swiatem zewnętrznym 😊😊Helenka dość wolno się adoptuje ale co z tego skoro potrzebuje więcej czasu. .. mamy go wkoncu teraz 😆😆😆 nawet jak płacze to i tak ją uwielbiam 😍😍😍NASZA HELENA ❤❤❤
Gratulacje kochana - Helenki to są super babki! 🥰🥳
 
Kolejny tydzień :) dzieciaczki na świecie dają do wiwatu :) to dobrze :)

Skok rozwojowy jest faktem podobnym jak to ze mężczyźni maja gorsza pamięć :)))

Pogoda taka ze nawet przez okno mi się nie chce patrzeć. Mam dwóch synów na kwarantannie ze zdalnymi lekcjami. Mąż umknął do biura. Zosia jeszcze śpi (ja zaczne się chyba modlić bo co jak co ale nocy takich dobrych z chłopcami nie miałam do pierwszego roku życia). Idę poćwiczyć póki wszyscy zajęci. To co ze w piżamie bo nie wejdę do sypialni z powrotem żeby jej nie zbudzić 😇
 
Kolejny tydzień :) dzieciaczki na świecie dają do wiwatu :) to dobrze :)

Skok rozwojowy jest faktem podobnym jak to ze mężczyźni maja gorsza pamięć :)))

Pogoda taka ze nawet przez okno mi się nie chce patrzeć. Mam dwóch synów na kwarantannie ze zdalnymi lekcjami. Mąż umknął do biura. Zosia jeszcze śpi (ja zaczne się chyba modlić bo co jak co ale nocy takich dobrych z chłopcami nie miałam do pierwszego roku życia). Idę poćwiczyć póki wszyscy zajęci. To co ze w piżamie bo nie wejdę do sypialni z powrotem żeby jej nie zbudzić 😇
Udało mi się zrobić 6 minutowa rozgrzewkę 🤣🤣🤣….
 
Dziewczyny czy wasze bobasy maja jeszcze żółtaczkę? U nas maluszek prawię 5 tygodni i nadal żółty na buzi i białka. Jutro pobranie krwi żeby sprawdzić zelazo i bilirubinę
 
Dziewczyny czy wasze bobasy maja jeszcze żółtaczkę? U nas maluszek prawię 5 tygodni i nadal żółty na buzi i białka. Jutro pobranie krwi żeby sprawdzić zelazo i bilirubinę
U nas tez długo się utrzymywał zolty kolor. Jakos od tygodnia mniej żółta czyli 5-6 tydzień. Nie badałam bilirubiny bo wiem ze dobrze je i nie jest śnięta.
 
Dziewczyny czy wasze bobasy maja jeszcze żółtaczkę? U nas maluszek prawię 5 tygodni i nadal żółty na buzi i białka. Jutro pobranie krwi żeby sprawdzić zelazo i bilirubinę
U nas ciągle żółta. Jutro 5 tygodni. Tydzień temu miała badaną krew ze wzgledu na infekcje i zbadalismy przy okazji ta bilirubine. Wyszło 7,2 ze szpitala wychodzilismy z 9, 6 więc spada. Mojemu starszakowi też długo schodzila około 3 miesiące.
 
reklama
U nas ciągle żółta. Jutro 5 tygodni. Tydzień temu miała badaną krew ze wzgledu na infekcje i zbadalismy przy okazji ta bilirubine. Wyszło 7,2 ze szpitala wychodzilismy z 9, 6 więc spada. Mojemu starszakowi też długo schodzila około 3 miesiące.
A czyli tak może być że utrzymuje się dłużej,oby po prostu kontrolować.
Myslalam ze to nie jest normalne ze tak długo
 
Do góry