reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja po swojej akcji jestem strasznie przewrażliwiona. I w ogóle mam takie poczucie, że ta moja sytuacja jest w ogóle jakimś przypadkiem jeden na milion. Jak czytam to u wszystkich albo bóle, albo krwawienia, albo naprawdę wysoka beta, albo znaleziono ciąże od razu, albo wszystko razem itd.

Więc ja mam teraz po sobie mega schizę bo gdybym olała badanie bety to nie wiem być może dalej bym sobie chodziła z betą powyżej 100 czy 500. No albo też by w końcu coś tam pękło 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny byłam u nowego lekarza... Zupełnie inne podejście... Zlecił dodatkowe badania, ale wg niego przyczyną że nie zachodze może być mięśniak (wiedziałam że go mam ale poprzedni lekarz stwierdził że on w niczym nie przeszkadzaj) 3 miesiące na stymulacji (wcześniej też miałam ale bez zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka i dokładnej oceny owu), jeśli się nie uda to inseminacja, więc wiem co mnie czeka na najbliższe 6 miesięcy. Jeśli chodzi o mięśniaka to może być tak że mi go usuną, ale jest w miarę duży więc byłoby ciecie brzucha, i dlatego narazie próbujemy. potwierdził że owulka w tym miesiącu wystąpiła, a regularnie wspolzylismy. Jestem bardzo zadowolona😀
 
Dziewczyny byłam u nowego lekarza... Zupełnie inne podejście... Zlecił dodatkowe badania, ale wg niego przyczyną że nie zachodze może być mięśniak (wiedziałam że go mam ale poprzedni lekarz stwierdził że on w niczym nie przeszkadzaj) 3 miesiące na stymulacji (wcześniej też miałam ale bez zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka i dokładnej oceny owu), jeśli się nie uda to inseminacja, więc wiem co mnie czeka na najbliższe 6 miesięcy. Jeśli chodzi o mięśniaka to może być tak że mi go usuną, ale jest w miarę duży więc byłoby ciecie brzucha, i dlatego narazie próbujemy. potwierdził że owulka w tym miesiącu wystąpiła, a regularnie wspolzylismy. Jestem bardzo zadowolona😀
Super ❤ bardzo dobrze czytać, ze można trafić na lekarza, któremu się chce 😁 Ja ten cykl odpuszczam całkiem, rzuciłam wczoraj suple, biorę tylko kwas foliowy. Jedziemy na urlop, dopiero w kwietniu będę się umawiać do nowej lekarki, dostałam namiary. Czuję trochę ulgę psychiczną, w końcu, że mogę odpocząć od ciągłego szarpania się co jeszcze mogę zrobić...
 
Super ❤ bardzo dobrze czytać, ze można trafić na lekarza, któremu się chce 😁 Ja ten cykl odpuszczam całkiem, rzuciłam wczoraj suple, biorę tylko kwas foliowy. Jedziemy na urlop, dopiero w kwietniu będę się umawiać do nowej lekarki, dostałam namiary. Czuję trochę ulgę psychiczną, w końcu, że mogę odpocząć od ciągłego szarpania się co jeszcze mogę zrobić...
Miałam to samo... Męża traktowałam przedmiotowo, dawca nasienia... Też byliśmy na małym wyjeździe i powiem że dobrze nam to zrobilo i Tobie tez tego życzę z całego serca ❤️
 
Super ❤ bardzo dobrze czytać, ze można trafić na lekarza, któremu się chce 😁 Ja ten cykl odpuszczam całkiem, rzuciłam wczoraj suple, biorę tylko kwas foliowy. Jedziemy na urlop, dopiero w kwietniu będę się umawiać do nowej lekarki, dostałam namiary. Czuję trochę ulgę psychiczną, w końcu, że mogę odpocząć od ciągłego szarpania się co jeszcze mogę zrobić...
Psychika jest bardzo ważna, udanego urlopu i dobrej pogody :)
 
Dziewczyny, miała któraś z Was problem z przyswajaniem żelaza? Odebrałam wczoraj wyniki i przez dwa miesiące suplementacji i diety bogatej w żelazo (serio jem wątróbkę, kaszankę, pije sok z buraków, wołowinę w tym Tatra i łącze to weź produktami z witamina C, żadnej kawy i herbaty czy nabiału w okolicach 2 h przedni po takich posiłkach czy tabletce z żelazem) moja ferrytyna stoi praktycznie w miejscu bo z 23 wzrosła na 24. hemoglobina tez stoi w miejscu było 11.8 jest 11.9. W przyszłym tygodniu ide do hematologa z tymi wynikami ale może któraś z Was miała taki problem?
 
reklama
Miałam to samo... Męża traktowałam przedmiotowo, dawca nasienia... Też byliśmy na małym wyjeździe i powiem że dobrze nam to zrobilo i Tobie tez tego życzę z całego serca ❤️
Ja tak teraz się czuje trochę ze strony męża. Wczoraj mieliśmy trzeci dzień działać bo w poniedziałek był test owulacyjny pozytywny i zasnęło nam się a rano nie było czasu. I mąż już wkurzony że jak mogliśmy zasnąć że jak nie wyjdzie to pewnie przez niego ale ja też mam jakoś wywalone na to ostatnio...takie jego głupie gadanie 🤷 Mówię mu że owu miałam chyba we wtorek i jak miało zaskoczyć to zaskoczyło a jak nie to zaskoczy w następnym miesiącu i też będzie dobrze. Ale no takie ciśnienie ma że szok. A ja się bardziej cieszę z tych zbliżeń a on by chciał już efekt.
 
Do góry