reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny które maja opryszczki- co stosujecie ? Ja brałam zawsze hascovir control w tabletkach ale teraz nie wiem czy można a wlasnie mi wyszła :/
 
reklama
Dziewczyny które maja opryszczki- co stosujecie ? Ja brałam zawsze hascovir control w tabletkach ale teraz nie wiem czy można a wlasnie mi wyszła :/
Można!!!
Ja już keidys pisałam, ze w ciąży wyszła mi po ra zpierwszy opryszczka. Ja brałam ogromne dawki hascoviru i to kilka razy bo później miałam opryszczki nawracające.
Na początku się bałam w ogole brać bo to jednak leki ale ginekolog mnie opierdzielala ze groźna to jest opryszczka a nie hascovir
 
Można!!!
Ja już keidys pisałam, ze w ciąży wyszła mi po ra zpierwszy opryszczka. Ja brałam ogromne dawki hascoviru i to kilka razy bo później miałam opryszczki nawracające.
Na początku się bałam w ogole brać bo to jednak leki ale ginekolog mnie opierdzielala ze groźna to jest opryszczka a nie hascovir
Ja też w każdej ciąży mam opryszczkę i lecze się heviranem.
 
Powiedźcie mi farbujecie włosy w ciąży w pierwszym trymestrze? Mam na myśli raczej rozjaśniacz niż ciemne farby bo wiadomo że te nie mają amoniaku.
 
Powiedźcie mi farbujecie włosy w ciąży w pierwszym trymestrze? Mam na myśli raczej rozjaśniacz niż ciemne farby bo wiadomo że te nie mają amoniaku.
Odrosty farbuje na ciemno , końce mam jasne i nakładany mam toner. Ale w każdej ciąży włosy farbowałam fakt że nie rozjaśniałam bo swoje mam bardzo jasne a chodzę w ciemnych.
 
o tym nie pomyślałam. W sumie organizm jest jak zegar.
Dzisiaj na śniadanie zrobiłam mleko z płatkami owsianymi, borówkami i nektarynką. Też macie takie dziwne smaki? Męczą mnie zaparcia... Na próbę dzisiaj wezmę suszoną śliwkę. Czytałam, że suszona śliwka jest polecana w ciąży, bo uspokaja przyszłą mamę. Ciekawe.
Mój smak zwariował. Słodkie zupełnie odrzucam, bo wszystko jest za słodkie. Już nawet kawę słodzę pół łyżeczki, bo cała za dużo. A najlepiej wchodzi ogórkowa, żurek, śledzie, generalnie wszystko co kwaśne albo słone.
 
Dzisiaj pierwszy raz śniło mi się dziecko i była to dziewczynka. Urodziła się z ciemnymi włoskami ;)
Swoją drogą jestem trochę ciekawa jak będzie wyglądać to dziecko. dwójka moich synów jest totalnie różna starszy syn ma bardzo ciemna karnację i chłodny odcień blondu a młodszy ma rude włosy i jasną skórę ( nigdy nikogo w rodzinie nie było o takiej urodzie)
 
Dzisiaj pierwszy raz śniło mi się dziecko i była to dziewczynka. Urodziła się z ciemnymi włoskami ;)
Swoją drogą jestem trochę ciekawa jak będzie wyglądać to dziecko. dwójka moich synów jest totalnie różna starszy syn ma bardzo ciemna karnację i chłodny odcień blondu a młodszy ma rude włosy i jasną skórę ( nigdy nikogo w rodzinie nie było o takiej urodzie)
Tez jestem ciekawa jak moj maluszek będzie wyglądał ☺️
Starszak (bo już chyba będę synka nazywała 😅😁) to Mix moj i męża 😀 blondyn po tacie, a jak się urodził to miał takie długie gęste, czarne włosy ! W 4 miesiącu wszystko się wytarlo i odrosły zupełnie blond
Ja mam naturalnie kręcone włosy i marzy mi się żeby urodziło się bobo z gęstą, kręconą, ciemną czupryną ale to chyba marzenie ☹️
 
reklama
Do góry