reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja tez właśnie dużo rzeczy widzę 😂 tylko nie znam płci to nie wiem na co zwracać uwagę. Trzeba czekać. We wrześniu może zacznę już coś kupować. Może w październiku 😊
Dobrze ze są jeszcze kolory neutralne, ja mam bzika na punkcie beżu i szarości i w to będę szła 😆 a jeśli kolory to pastele
 
reklama
Moja córka z wagą ponad 4 kg na początku topiła się nawet w 56, więc ja bym stawiała na 56 na pewno, jak dzidzia z tych mniejszych, to nawet 50
mój syn był malutki, 51 cm i 3160 g, rozmiar 56 był dla niego wprost ogromny ale bardzo szybko nabrał ciałka i przeskoczył na 62. Teraz jeszcze nic nie kupuję, czekam na płeć ale będę zaczynała od 56
 
Dobrze ze są jeszcze kolory neutralne, ja mam bzika na punkcie beżu i szarości i w to będę szła 😆 a jeśli kolory to pastele
Wiem że są neutralne. Ale po prostu wolę wiedzieć w jakim kierunku iść 🤷‍♀️😁 czy np kwiatki czy samochodziki 😂 a szkoda mi właśnie trochę kupować neutralnych bo tych typowo dla płci jest dużo większy wybór 😊 a szary i bezowy tez mi się podobają 😊
 
Wlasnie nakupilam materiały na 8 pieluszek z PUL i bawełny 🙈 5 pieluszek już mam kupionych i pierwsza uszyta. Wyszła no średnio ale pierwsze koty za płoty. Podoba mnie się to. 4h zabawy z przerwami.
Ubranek kupować póki co nie zamierzam a pieluszki to materiały wybrałam takie bardziej uniwersalne np. Takie mega soczyste pomarańcze będą pasowały na każdy tyłek 😊 a z innych to takie ciemne kolory wybrałam więc myślę że spoko.
 
Jak u was z apetytem? Bo u mnie średnio 😕 choć mdłości prawie ustąpiły ,tak z apetytem nadal nie wróciłam na swoje tory. Na mięso patrzeć nie mogę, na słodycze też chociaż przed ciążą je kochałam 🤭😂 lekarz niezbyt zadowolony, że schudłam pół kilo w 3 tyg ale co zrobić 🤷
Ja tez schudlam, nie mam ochoty na jedzenie. Mogloby totalnie dla mnie nie istniec. Oby byly slodycze i owoce 😂 wiec niezbyt zdrowo.
 
reklama
@MaGdaLenAx94 ogólnie zależy jakie duże dziecko ,ale najmniejsze bym brała 56 i więcej 62 ,bo dziecko szybko rośnie. Syn miał 4150 kg i 62 cm to od razu nosił 62 a córka 3300 i 53 cm ubierałam 56 ciuszki
Tak właśnie myślałam, że kilka sztuk tych 56 żeby były na początek. Ale więcej tych 62 pokupować. Nawet w sumie jak będą troche za duże to co się stanie. Rękawki można podwinąć. A dość szybko takie dziecko rośnie 🤷‍♀️
 
Do góry