reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Moze zle to zabrzmi ale późna implementacja niesie za sobą duże ryzyko, u mnie np była to ciąża pozamaciczna wiec moze nawet lepiej... następnym razem napewno się uda i wszytsko zagnieździ się wcześniej i tam gdzie trzeba... przykro mi ...
Nooo jestem dobrej myśli! Sprawdzimy dziś u lekarza czy jest okej i jedziemy na nowo z tym dzieckiem 😁
 
reklama
Dziewczyny. Mam DRUGĄ CIĄŻE POZAMACICZNĄ 😭 tym razem w prawym jajowodzie 😭 widać zarodek.. bijące serce… Boże, mam nadzieje, ze się po tym pozbieram 🥺 za kilka godzin laparoskopia, tak bym chciała to już mieć za sobą 😭
Jesssu dlaczego? Pytam dla czego? Skąd to cholerstwo się bierze? Kolejny raz?
2 kreseczki i początek kolejnych stresów....
Przytulam mocno, trzymaj się dzielnie...💔💔💔
 
@agutek_ a ty Powtarzałaś dzisiaj test?
Nie testowałam, bo nie mam testów, ale to na nic, bo zaczęłam delikatnie krwawić więc rozkręca się @ 😔.

@Bibi89 z tym testem Babyplan myślę, że moim błędem było odczytywanie go po czasie i jak całkowicie wysechł, to pewnie kreska testowa wyszła delikatnie na wierzch. To był czuły test więc tak naprawdę po 1 min pokazałoby pozytywny wynik (wg instrukcji), gdyby faktycznie to była ciąża 🤷🏼‍♀️. Ja jednak nadal za nimi stoję i będę nimi testować 💪🏻. Już mi wysłali 10 (+1 w gratisie!) nowych czułych testów, ale paskowych 😆🔥.

Dziś 1dc więc zacznę stymulację do IUI jak wspominałam w sumie już wczoraj. To byłby zajebisty cud, gdybym faktycznie zaszła w ciążę naturalnie mając świadomość, że przy takich wynikach nasienia łatwo nie będzie. Jestem nieco przygnębiona, ale z drugiej strony..jest to jakiś plan B więc spróbujemy 🤞🏻, bo chociaż dwa czy nawet trzy podejścia są darmowe. Jedynie co..to nie znoszę tak czekać 😖..
 
na zajscie w ciaze kochana tak do mnie powiedział. Jesli przez 3 miesiace nie zajde wtedy zaczniemy monitoring.
Słuchaj. Dał Ci 3 miesiące, na luzie, potem monitoring. Czyli podstawa podstawy. Jeśli za 3 miesiące się nie uda to nie musi nic oznaczać. Powtarzam. Zdrowa para ma rok na wyjście w ciąże i to jest zupełnie normalne. Ty starasz się dopiero 1 miesiąc.
 
na zajscie w ciaze kochana tak do mnie powiedział. Jesli przez 3 miesiace nie zajde wtedy zaczniemy monitoring.
a co po trzech miesiącach nie możesz już zajść w ciążę? Masz niskie AMH i wygasają ci jajniki, że już koniec?
Nie.
On dał ci trzy miesiące na zajście w ciążę na luźno, po trzech miesiącach zaprosił cię na monitoring czyli usg w odpowiednim dniu cyklu i tyle. Jak nie będzie pęcherzyka to zleci ci badania i nic więcej.
 
reklama
Dziewczyny. Mam DRUGĄ CIĄŻE POZAMACICZNĄ 😭 tym razem w prawym jajowodzie 😭 widać zarodek.. bijące serce… Boże, mam nadzieje, ze się po tym pozbieram 🥺 za kilka godzin laparoskopia, tak bym chciała to już mieć za sobą 😭

Boże 😭
Tak bardzo współczuję 😭
Wiem że moje słowa nic Ci nie pomogą, ale mocno mocno tulę.
Bardzo mi przykro
 
Do góry