reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Infekcja, ale o tyle dziwne że ja nie miałam żadnych jej objawów - a w cytologii nie wiem czy coś wyszło, bo nie zdążyłam jej odebrać. Choć mi kiedyś lekarz powiedział, że cytologia nie służy ocenie infekcji, od tego jest posiew



U mnie dziś 13+4 także jeszcze muszę sporo wytrzymać
Od jakiegoś etapu można zakładać.
Pessar? Infekcja raz wyjdzie w cytologii a raz nie. Tak jak mowisz- do diagnostyki infekcji jest posiew
 
reklama
Chciałam się podzielić dobrą nowiną.
Mam już swój cud na piersi ❤️

Wierzę, że wszystko będzie dobrze❤️
Córcia przecudna ! 🥰🥰
Mam nadzieję, że wynagrodzimy sobie nawzajem wszystko co się da❤

Zaciskam kciuki za wasze szczęśliwe zarówno starania jak i zakończenia 🫶
 
Chciałam się podzielić dobrą nowiną.
Mam już swój cud na piersi ❤️

Wierzę, że wszystko będzie dobrze❤️
Córcia przecudna ! 🥰🥰
Mam nadzieję, że wynagrodzimy sobie nawzajem wszystko co się da❤

Zaciskam kciuki za wasze szczęśliwe zarówno starania jak i zakończenia 🫶
cudownie ♥️ gratulacje i wszystkiego dobrego 😘
 
reklama
A ja zbliżam się do 18 tygodnia... to tydzień w którym straciłam ciążę. Przeszły mi ostatnio wszystkie objawy i w głowie zaczyna się kotłować. Mdłości już nie ma, a ostatnio jak spałam po 15h to teraz cierpię na bezsennosc i śpię po 4h na dobę. Córka zaczyna mi mówić że będę rodzić dzidziusia bo mam duży brzuch i że powinnam iść do lekarza dowiedzieć się czy to ciąża czy przytyłam bo za dużo jem. Nic jej o ciąży jeszcze nie mówiliśmy. Z jednej strony czuję się taka obojętna a z drugiej zalewa mnie fala gorąca jak pomyślę że straciłam tą ciążę. Z drugiej strony tłumaczę sobie że jest marna szansa na powtórkę z tego co było, a z drugiej strony myślę że życie jest podłe... oszaleję, w jednej chwili żałuję że zdecydowałam się na ciążę bo nie sądziłam że tyle to będzie mnie kosztować a za chwilę karce się za takie myślenie, żeby złego przez to na siebie nie sprowadzić... nie wiem jak ja przeżyję ten czas do końca grudnia
 
Do góry