reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Jestem po wizycie, cytomegalia do powtórzenia w innym laboratorium i ciśnienie do obserwacji, bo miałam wysokie. A z dzieckiem w porządku, rośnie zdrowo 🙂 Potwierdziła się płeć z prenatalnych, jest chłopiec 😉 Teraz chwila odpoczynku i po starszaka do przedszkola 😜
Jakie miałaś ciśnienie? Mi w.pierwsej ciąży wariowali ale zawsze przed wizytą i miałam w domu mierzyć bez leków. Teraz też.mi zaczęło skakać ale jak w domu mierze to jest ok a u lekarza skacze czyli tzw syndrom białego fartucha. Mam obserwować a jak coś będzie to zgłosić się po leki a teraz będę mieć ponad miesiąc do wizyty bo lekarz będzie miał urlop. Może nie zwariuje.... Z drugiej strony ja zawsze mam stresa przed wizytą zawsze tylko czekam aż mi powie że serduszko bije i dopiero wtedy się uspokajam.
 
Jakie miałaś ciśnienie? Mi w.pierwsej ciąży wariowali ale zawsze przed wizytą i miałam w domu mierzyć bez leków. Teraz też.mi zaczęło skakać ale jak w domu mierze to jest ok a u lekarza skacze czyli tzw syndrom białego fartucha. Mam obserwować a jak coś będzie to zgłosić się po leki a teraz będę mieć ponad miesiąc do wizyty bo lekarz będzie miał urlop. Może nie zwariuje.... Z drugiej strony ja zawsze mam stresa przed wizytą zawsze tylko czekam aż mi powie że serduszko bije i dopiero wtedy się uspokajam.
Miałam 173 przed wizytą i 166 po... W domu wieczorem 118/68, więc w porządku. Może też syndrom białego fartucha, aczkolwiek nigdy w życiu nie miałam aż tak wysokiego 😝
 
Miałam 173 przed wizytą i 166 po... W domu wieczorem 118/68, więc w porządku. Może też syndrom białego fartucha, aczkolwiek nigdy w życiu nie miałam aż tak wysokiego 😝
U mnie to standard... Mam PTSD po pobycie z jedną z ciąż na ginekologii z lekarzem jestem umówiona że dzień wcześniej robię 3 odczyty ciśnienia i zdjęcia mu potem pokazuje, na wizycie to nawet 200 jest 🙄 A puls to już wogole kosmos 😅
 
Hej dziewczyny, czujecie już ruchy dzidziusiów? ;)
Ja nie, czasem coś zabulgocze, ale wydaje mi się, że to jelita :p Tyle że ja zaczęłam dopiero 15 tydzień, łożysko jest ponoć na przedniej ścianie i z tego co czytałam to przy takim położeniu ruchy się czuje później/ są mniej wyraźne na początku, więc chyba muszę się uzbroić w sporo cierpliwości
 
reklama
Tak, pierwsze ruchy w 15tc, a pierwszy kopniak równo 16+0, teraz są coraz mocniejsze te ruchy i kopniaczki częściej 🥰 dziś 17+2
a mi lekarz powiedział że jeszcze to co czuje takie smyranie to napewno nie ruchy bo jest za wcześnie jak na 15+4. A łożysko też jest prawdopodobnie na przedniej ścianie plus trochę mam brzuszek sprzed ciąży. A bardzo bym chciała żeby to już były ruchy maleństwa :)
 
Do góry