reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
marzena BRAWO! Bardzo ladne brzucho... Ja to mam takie w rozstepach do polowy... A mam 37tc. :-( Ty taki gladziutki.... BARDZO ladny! Jednak zycze ci abys szybko sie juz pozbyla go!
 
hej marzena pieknie wygladasz.......mysle ze jeszcze zatesknisz pozniej za tym slicznym brzusiem:):tak:
barmanka rewelacyjna zabawa z tym malowaniem......truskawa mnie powalila super fotka!!!!!męzus utalentowany!!!!gratulacje!!!!!
a co to za farbki jakies specjalne dajcie prosze linka moze tez sie pobawimy???
pozdrawiam piekne majoweczki!!!!!!!
 
marzena 80- sliczny brzunio.. a ty szczuplutka jestes:) nawiasem mowic ladna kompozycja :-D

barmanka- ja juz pisalam ze mi sie najbardziej podoba z truskaweczka:blink:

a to moje dzisiejsze zdjecia poczatek 38 tygodnia..;-)
 
marzena - no ja Cię proszę... Tak piszesz o sobie, swojej figurze, opuchnięciu - a tu ... rewelacja!!! Piękny brzusio i piękna mama :)))

barmanka, tikanis - obie superaśne!!! na "majowych" więcej się rozpisałam na Wasz temat :)))
 
Marzena, Tikanis - kurde jakie laseczka z Was :tak: :-D ani brzucholka dużego (w porównaniu z moim :cool2:), zero opuchnięć... normalnie rewelacja

Krystyna my używaliśmy zwykłych plakatówek :tak: mimo tego że wzorków było kilka, i czasowo to zeszło to skóra mnie ani nie swędziała ani nie zrobiły się żadne podrażnienia :-)
 
reklama
no Kochane.. jak obiecałam - tak też robię.. Miałam tutaj co niektóre popodnosić na duchu, więc: oto ja w dniu 3 maja (mój niezapomniany spacerek, hehe) i moje 20 kg!!!

Dedykacja dla wszystkich opuchniętych, tych z podwójnym podbródkiem (hehe - confi??), tych którym ciężko się podnieść i tych, które uważają, że wyglądają jak "słoniki" bądź "wielorybki" ;-):-D.



Jutro wstawię fotki z naszej dzisiejszej sesyjki (która mam nadzieję, że się w końcu odbędzie:dry::-D)
 

Załączniki

  • DSC05290.JPG
    DSC05290.JPG
    61,7 KB · Wyświetleń: 168
  • DSC05300.JPG
    DSC05300.JPG
    44,6 KB · Wyświetleń: 168
  • DSC05302.JPG
    DSC05302.JPG
    53,2 KB · Wyświetleń: 156
  • DSC05320.JPG
    DSC05320.JPG
    61,1 KB · Wyświetleń: 159
  • DSC05329.JPG
    DSC05329.JPG
    85,3 KB · Wyświetleń: 151
  • DSC05346.JPG
    DSC05346.JPG
    61,1 KB · Wyświetleń: 139
Do góry