reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dzień dobry :-)!! u mnie dziś świetny nastrój od rana, już zabrałam się za porządki- narazie zmieniłam pościel a praleczka już włączona, no i wybieram się na małe zakupy...
Losek GRATULUJE!!! bardzo się cieszę, że wszystko OK i że dzidzia już taka duża,SUPER:-D no i oczywiście czekam na fotkę :)
Mama Sówka wiem wiem,,, a propo jeżdżenia, to ja nie potrafie obecnie być pasażerem, bo od razu mnie mdli,,, natomiast rewelacyjnie się czuję jak prowadzę no i mężuś się śmieje,żę ma osobistego kierowcę :D:D haha, a tak poważnie to zawsze uwielbiałam jeździć no a teraz to się jeszcze nasiliło :tak::-D
a teraz zmykam na śniadanko, mam kanapki z pomidorkiem,,,, Pycha!
miłego dzionka :-) Śnieżynki

 
reklama
dziewczyny ... sorki i prosze nie weźcie tego za glupie reklamy czy cos ... ale jak
poklikacie w ten link to moze sie wygrzebie z kłopotów finansowych ...

Wygraj100

z gory dzięki , jestem juz w takim akcie desperacji :p
To ja naprawde wygram 100 zl.
Losek gratulacje duzej dzidzi ni i chlopaka pierwsza ktora poznala plec , a ja dopiero za 2 tygodnie wizyta jak ten czas sie dluzy.
 
Ostatnia edycja:
Śnieżynki

Losek mega wielkie gratulacje

A jakiego masz wielkiego Dzidzia :-D Już się nie mogę doczekać fotki.


Mama Sówka opiekuj się biednym M. Powinien jakoś przeżyć ;-)


AgaB już się zdążyłaś na robotę rzucić ? :szok: Tylko się nie przemęcz kochana ;-)

Ilonaa kci
uki już zaciśnięte

Daga ja mam aktualnie spodnie na tyłku za 5,50 ;-) Może poszukaj na Allegro używanych...

Jeśli idzie o teściowe
to ja nie mam teściowej. Mój biedny M stracił Mamę jak miał 1,5 roku.

Co do jeżdżenia samochodem, to mój M dzisiaj dał mi swoje auto:-D Ja mam taką małą "żabę" a M ma Lagunę, której do tej pory jakoś ze swoich łap nie chciał wypuścić. Ale w związku z tym że od marca jeździ motorem to w Lagunie koła się kwadratowe zrobiły :-p On nie daruje sobie jazdy motorem i w ten sposób ja sobie dzisiaj śmigam Renówką :-D

Miłego dzionka Kobitki
 
Mama Sówka opiekuj się biednym M. Powinien jakoś przeżyć ;-)Miłego dzionka Kobitki

Hehe, a jeszcze go koledzy z pracy straszą, bo ten miał po wyrwaniu zęba to, a tamten tamto:confused: no masakra:baffled: a ja mu mówię, bo wy faceci to mięczaki jesteście ja miałam zęba wyrwanego i nic mi nie było:tak: a on to Ty masz zęba wyrwanego???:confused: ale się uśmiałam:-p

Wiesz my mamy eskorta 3dzwiowego i nim jeździ Mężuś, bo to auto jest już na wykończeniu i ja nie mam nerwów nim jeździć, a ja mam astrę kombi i super mi się nią jeździ:-) ale mieliśmy plany by na jesień kupić citroena C2 dla mnie, bo mi się podoba, a Mężuś odziedziczyłby astrę:-) ale teraz to już sama nie wiem, bo dostaliśmy domek w spadku, ale on jest cały do wyremontowania i wolałabym w niego kasę wkładać:-)
 
Ja bym się nie zastanawiała nad autem tylko zrobiła sobie domek :-) Samochód rzecz nabyta i łatwo można zmienić. Poza tym w domu duuużo więcej czasu się spędza niż w samochodzie. :tak:
Trzymam kciuki za Wasze plany i ich realizację
 
Hej Dziewczynki

Wstawilam zdjecia ;-)

Nie wiem Dziewczyny czy mam znowu zmieniac suwaczek czy co... Hmm

A moze chcecie zebym przeszla do styczniowek? Bo taka stara wiekiem ciazowym jestem tu :-( ...buuu
 
Losek ogromne gratulacje, a swoją drogą też mam 5 sierpnia wizyte!!! :) bede wtedy miała robione usg genetyczne, i tez marze zeby było widać płeć, super, ciesze sie ze wszystko ok, i jakos osobiscie boje sie tego usg genetycznego, ale zreszta ja sie zawsze boje wizyty hahaha
 
Hej Dziewczynki

Wstawilam zdjecia ;-)

Nie wiem Dziewczyny czy mam znowu zmieniac suwaczek czy co... Hmm

A moze chcecie zebym przeszla do styczniowek? Bo taka stara wiekiem ciazowym jestem tu :-( ...buuu
Ja Ci sie zaraz przeniose!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: koleżanki zdradzić ze styczniówkami?? O nie nie kochana, siedź na tyłeczku :p
 
reklama
Do góry