reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Boże dziewczyny ta martha to chyba jakas 12-latka która m,arzy o tym jak nadac imie swojemu dziecku. Od kiedy kazdy sie pisze przez "rz"? Tylko dzieciaczki w 4-podstawowce tak wypisuje. A pozatym zajezdza mi tu paniusią. Oh ty wiesniaku... tylko panienki maja takie haselka.
 
reklama
Co myślicie o imieniu Matylda?
bardzo, bardzo mi sie podoba :tak: super pomysl :tak:

Lenka mi bardziej podoba sie Masza :tak:

Najbardziej wymyślne wybierają osoby z wykształceniem podstawowym. To one nadają dzieciom imiona z telenowel brazylijskich lub znanych piłkarzy (Barbara Sawicka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego)
:-D:-D:-D swiete slowa:tak:( nie ublizajac nikomu ;-))
a tak przy okazji to moj synek ma na imie Gucio :tak:
 
Dość oryginalne imiona wg mnie: Antonina, Apolonia, Berenika, Dorian, Aniela, Tekla, Marcelina, Nadia, Łucja, Nina, Anastazja, Igor, Xavier, Natasza, Olimpia, Otylia, Florian, Ksawery, Klara, Eryk, Ernest, Nikodem, Leon i wiele innych.
Niby jest w czym wybierać, ale jak już się trzeba zdecydować to nie wiadomo na co;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ;) Pięknych imion jest naprawde wiele... Mi osobiście od kilku lat siedzi w głowie imię NIKODEM ...Zdrobniale Nikuś , Niko... Jest takie inne ale nie zagraniczne ani jakieś takie śmieszne...Mojemu męzusiowi podoba się za to imię Paweł...Ale uważamy że jest takie powszechne..Mimo wszystko Niko też się mu podoba :-) Jest dużo imion w księgach imion...Wystraczy poszukać... Może akurat coś wpadnie
 
reklama
Do góry