reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Czarodziejka dostałaś fotkę USG ? Nie chcesz się pochwalić ? Ja bym chętnie poznała Twoje Maleństwo :-D
Oj pochwalic bym sie chciala bardzo ale nie dostalam zdjecia. Wszytskie usg wykonywane w ramach wizyty (usg za ktore nie place) nie dostaje zdjec. tylko za te platne. Wiec za 2 tygodnie juz Wam pokaze moje malutkie:)))))
 
reklama
Hej Dziewczynki :D Wróciłam ! Muszę jutro rano nadrobić zaległości o czym była mowa przy mojej nieobecności :-p
Zostałam przebadana na każdą stronę i jestem bardzo zadowolona z wizyty jeśli chodzi o podejście do pacjentki ! REWELACJA ! Jeśli chodzi o maluszka to ma 22mm i gin śmiał się, że on już widzi dziewczynkę z niebieskimi oczami :p W USG piersi tylko coś jest, ale zobaczymy za parę tyg czy się powiększa ;/ A i nie mogę się z Moim A nic ;( :p Mam spać na brzuchu metr od niego :-p Jutro wkleję USG, bo dzisiaj padam na pysk :( Buziaki i dobranoc Śnieżynki :*
 
:-)Witam porannie u nas paskudna pogoda leje jak na oberwanie chnuru szok, pozbywam sie dzisiaj dziecka na 2 dni , jedzie do babci , zebym mogla troche sie zrelaksowac.
 
Hej Dziewczynki :D Wróciłam ! Muszę jutro rano nadrobić zaległości o czym była mowa przy mojej nieobecności :-p
Zostałam przebadana na każdą stronę i jestem bardzo zadowolona z wizyty jeśli chodzi o podejście do pacjentki ! REWELACJA ! Jeśli chodzi o maluszka to ma 22mm i gin śmiał się, że on już widzi dziewczynkę z niebieskimi oczami :p W USG piersi tylko coś jest, ale zobaczymy za parę tyg czy się powiększa ;/ A i nie mogę się z Moim A nic ;( :p Mam spać na brzuchu metr od niego :-p Jutro wkleję USG, bo dzisiaj padam na pysk :( Buziaki i dobranoc Śnieżynki :*
Fajnie ze dzidzia wszystko ok. daj zna coCi tam dzieje w piersiach pozdrawiam .
 
Witajcie Dziewczyny
....mysle ze juz moge sie zapisac do grona mam lutowych..i ze mnie przyjmiecie:)
wczesniej was poczytywalam lecz niewiele sie udzielalam... mialam plamienia wiec nie wiedzielam jak bedzie z fasolka ale po dzisiejszym usg mam nadzieje ze bedzie juz tylko dobrze:-)
To moja druga ciaza....mam juz synka:)
pozdrawiam cieplo ...

Serdecznie witam. Ja też niestety mam plamienia, które nie mogą się skończyć (ale na szczęście nie są obfite), więc od wizyty do wizyty jestem w strachu. Kolejna wizyta w poniedziałek.
 

Ilona czekamy na fotkę :-) Bardzo się cieszę że z Maleństwem wszystko OK. A koniecznie daj znać jak ustalisz co w piersi "piszczy" ;-)

Czarodziejka trzymam kciuki za kolejną wizytę i czekam na fotkę :-D

Dormark wybycz się Kochana :-D Masz swoje 5 minut ;-)

Ggosia trzymam kciuki za poniedziałek i staraj się nie stresować Kochana. Dobrze będzie :-)

Ja dzisiaj jakoś oczu nie bardzo mogę otworzyć... A lenia mam mega giganta. W pracy pełno roboty a ja się zebrać nie mogę :zawstydzona/y:


Miłego dnia Śnieżynki
 
Witam,
bardzo proszę o trzymanei kciuków. Już 8 godzin lekarz :). mam ndadzieję, ze tez bedę mogła wkleić zdjęcia dziciaczka :)
 
reklama
Hej Dziewczynki :D Wróciłam ! Muszę jutro rano nadrobić zaległości o czym była mowa przy mojej nieobecności :-p
Zostałam przebadana na każdą stronę i jestem bardzo zadowolona z wizyty jeśli chodzi o podejście do pacjentki ! REWELACJA ! Jeśli chodzi o maluszka to ma 22mm i gin śmiał się, że on już widzi dziewczynkę z niebieskimi oczami :p W USG piersi tylko coś jest, ale zobaczymy za parę tyg czy się powiększa ;/ A i nie mogę się z Moim A nic ;( :p Mam spać na brzuchu metr od niego :-p Jutro wkleję USG, bo dzisiaj padam na pysk :( Buziaki i dobranoc Śnieżynki :*

Przeekstra!!:-)

Serdecznie witam. Ja też niestety mam plamienia, które nie mogą się skończyć (ale na szczęście nie są obfite), więc od wizyty do wizyty jestem w strachu. Kolejna wizyta w poniedziałek.

Myszko a może udaj się wcześniej do Gina - będziesz spokojniejsza...


Ilona czekamy na fotkę :-) Bardzo się cieszę że z Maleństwem wszystko OK. A koniecznie daj znać jak ustalisz co w piersi "piszczy" ;-)

Czarodziejka trzymam kciuki za kolejną wizytę i czekam na fotkę :-D

Dormark wybycz się Kochana :-D Masz swoje 5 minut ;-)

Ggosia trzymam kciuki za poniedziałek i staraj się nie stresować Kochana. Dobrze będzie :-)

Ja dzisiaj jakoś oczu nie bardzo mogę otworzyć... A lenia mam mega giganta. W pracy pełno roboty a ja się zebrać nie mogę :zawstydzona/y:


Miłego dnia Śnieżynki

Ja dziś mam masakryczne mdłości i ciężki dzień w pracy... chyba zejdę... :no:

Witam,
bardzo proszę o trzymanei kciuków. Już 8 godzin lekarz :). mam ndadzieję, ze tez bedę mogła wkleić zdjęcia dziciaczka :)

Ściskam - jeden mocno mocno.... bo drugim muszę pracować - ale ścisnę też palce u stóp!! :cool2:
 
Do góry