reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a ja jeszcze 5 godzin i świruje ;). Człowiek to jednak glupi jest :) zamiast sięcieszyc, że jeszcze tylko chwila to mi ise wydaje, ze to najdluższy dzie jaki moge sobie wyobrazić.
A ja dzisiaj w końcu całkiem fajnei spałam. Poszłam o 11 spać o 4 byłam wyspna. Ale ja odstanoi spie po 15 godzin dziennie, także nic dziwnego, że potem nie moge zasnac, albo budze sie o 6 ;)

hehe to ja tak spie od 10-12 godz. tylko mam tern minus ze pozno sie kłade spac i pozno wstaje :D ale dzis jak mowie mucha pokzyzowala waszyskie plany i juz od 7:30 nie mogłam spac:p
 
reklama
jestem przeziębiona i jedyne na co mam siły to spanie ;). Już mnei to wkurza. nawet jak jeśc robie to za 20 minut jestem zmęczona jakbym całe mieszkanie wysprzątała :(
dobrze, że istnieje coś takiego jak l4 ;)
 
Dzień doberek Śnieżynki:-)

Udało mi się jak wam się podoba mój suwaczek??ja mam USG 23 lipca i będzie to 12t3d

Kochana ja mam wizytę 24 lipca o 13:45 i też już nie umiem się doczekać, a to troszkę ponad tydzień:-)

Witajcie Dziewczyny
....mysle ze juz moge sie zapisac do grona mam lutowych..i ze mnie przyjmiecie:)
wczesniej was poczytywalam lecz niewiele sie udzielalam... mialam plamienia wiec nie wiedzielam jak bedzie z fasolka ale po dzisiejszym usg mam nadzieje ze bedzie juz tylko dobrze:-)
To moja druga ciaza....mam juz synka:)
pozdrawiam cieplo ...

Witaj kochana w naszym gronie i gratuluję ciąży:-)

Kobietka przeprowadziła ze mną dokładny wywiad...i zmieniła mi datę porodu...na 26.02 więc o tydzień później. Oni datę porodu liczą tak: data ostatniej miesiączki (u mnie był 19 maj+ 9 miesięcy+ 7 dni.)

madzia8310 zmienić Ci termin na liście???

Hej Dziewczynki :D Wróciłam ! Muszę jutro rano nadrobić zaległości o czym była mowa przy mojej nieobecności :-p
Zostałam przebadana na każdą stronę i jestem bardzo zadowolona z wizyty jeśli chodzi o podejście do pacjentki ! REWELACJA ! Jeśli chodzi o maluszka to ma 22mm i gin śmiał się, że on już widzi dziewczynkę z niebieskimi oczami :p W USG piersi tylko coś jest, ale zobaczymy za parę tyg czy się powiększa ;/ A i nie mogę się z Moim A nic ;( :p Mam spać na brzuchu metr od niego :-p Jutro wkleję USG, bo dzisiaj padam na pysk :( Buziaki i dobranoc Śnieżynki :*

Ilonaa super, że wszystko w porządeczku:-) i dobrze, że jesteś zadowolona:-)

Witam,
bardzo proszę o trzymanei kciuków. Już 8 godzin lekarz :). mam ndadzieję, ze tez bedę mogła wkleić zdjęcia dziciaczka :)

Kochana zaciśnięte kciuki bardzo mocno:-)

luczynka kciuki za Was też trzymam:-)

Losek
, bo wcześniej nie miałam jak napisać, ale nawet nie myśl, żeby nas opuścić:tak::tak: jasne???:-D

Ja dzisiaj mam kolejny dobry dzień i mam nadzieję, że już tak zostanie:-) Mężuś pojechał w góry, ale nie miałam siły z nim jechać, bo jest straszny gorąc:confused: ledwo się w aucie da wytrzymać:-p


Przepraszam, ale nie doczytałam wszystkiego, bo coś net mi się troszkę zacina:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Zostaje - wiadomo :-p
Dziewczyny wiecie jak super :-D:-D moge co chwile sluchac serduszka malenstwa ;-) juz dzisiaj 3 razy sluchalam za glosne na razie nie jest ale jak sie czlowiek skupi to slychac wszytko... :-) fajowo!
 
reklama
Mama Sówka może narazie nie zmieniaj terminu...poczekam na usg- bo mi wszytskie kalkulatory pokazują 21 luty...i szczerze mówiąc wolałabym tą datę...bo cały czas liczyłam ze jestem w 8 tygodniu a one mi 7 wpisały....:dry:

Losek na tej stronce którą podałaś masz już wszytsko wypisane...więc między 18-22 tygodniem najlepiej. Polecam dr.Dangel.....rewelacyjny specjalista :tak:
Ja sama pojadę pewnie do Łodzi do prof.Rospondek....byłam z nia w kontakcie mailowym po urodzeniu Filipka :tak: no i mam bliżej....niż do Wawy
A czy Twój tata ma wrodzoną wadę serca czy nabytą??

Ja właśnie robie obiadek....kotlety mielone i mizeria :)
Już umieram z głodu.....ahhh

A...te detektory muszę koniecznie przemyśleć...sama chętnie posłuchałabym serduszka tym bardziej kiedy w UK jest tak mało USG
buziaki paaa
 
Do góry