reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Toola Krysia to moja mama.Fajna kobieta z niej:)

Moja córeczka na 99% bedzie Kalina.Proste stare ,nie wydziwiane i mało popularne imię.A chłopczyk hmm nie wiem może Piotruś,Jasiu,Antoś,Maciuś.Bardzo podoba mi się Raduś ale mój narzeczony ma tak na imię.
 
reklama
Z typowo polskich moimi ulubionymi są Lucjan,Gustaw,Leon(ale to chyba jest m-ynarodowe)Feliks,Dąbrówka,Helena.
My za pare dni przywitamy CHYBA??Maszę-bo cały czas chodzi za Nami SASZA:)miejmy nadzieję, że jak spojrzymy na małą kluseczkę to jedno z dwóch samo się nasunie:)
Pola LUDWIK jest rewelacyjnym imieniem dla rewelacyjnego chłopaczka:)
Dziewczyny moze macie jeszce jakies uwagi co do wyboru SASZA czy MASZA-piszcie.pozdrawiam!
 
A mnie podobają się imiona: Nina, Pola, Hania, Marcelinka, Marysia. Córa będzie Nina ;-) Długo nie mogliśmy się zdecydować :-p Imię dla chłopca mieliśmy wybrane-Florian, ale wyszło tak, że będzie córa ;-) Strasznie nie podobają mi się te wszystkie "nowoczesne" imiona typu Vanessa czy Kewin, okropna moda...
 
Osobiście nie podobają mi się imiona tj Brian (Brajan), Jessica, Angelika itp. Żeby chociaż pisało się je normalnie po polsku, tylko wtedy wyglądałoby to śmiesznie także jestem na nie!
Jeśli chodzi o rzadkie imiona to znam parę osób o takich imionach, ale nie są to dzieci, Gniewko, Lubosz, Astrida, Estera, Olimpia.
Nie mam jeszcze dzieci ale jak będę je kiedyś miała to chciałabym je nazwać Blanka (ew. Bianka)i Julian (Julek). Na razie nie są chyba zbyt popularne no ale wszystko niestety może ulec zmianie. Imiona które jeszcze mi się podobają to dla chłopców: Gabriel i Maksymilian, ewentualnie Aleksander, dla dziewczynek: Rozalia, Marina, Michalina, Anastazja, Jaśmina, Mira (ale nie Mirka), to imię może pochodzić od Mirosławy bądź Sławomiry ale nie bardzo te imiona mi się podobają, wolałabym od Mirabelli, chociaż to nie polskie imię, a także podoba mi się Matylda i bardzo Pola tylko nie wiem czy to jest zdrobnienie od jakiegoś imienia czy imię główne, gdzieś wyczytałam że od Apolonii, wiecie może?
 
POLA funkcjonuje samodzielnie ale chyba tak "rodowodowo" to jest to zdrobnienie Apoloni - mojego męża prababcia miała tak na imię a mówiono do niej Pola.

Dziewczyny Antek czy Kosma?
 
reklama
Do góry