reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

a mojego imienia nie ma :-( ale to chyba lepiej :-D

od dwóch dni nie mogę sobie poradzić z tym moim brzdącem w brzuchu tak mi się wypina taki mam krzywy brzuch, że mnie aż boli :baffled: tak mnie rozciąga, a na plecach nie ma szans co bym poleżała, a najgorsze jest to, że mnie to boli i się trochę boję tego bólu :-(
 
reklama
a jak wam idzie ubieranie butów? u mnie koszmar, co będzie potem:baffled:
ale właśnie odkryłam na nowo łyżkę do butów, taką długą, hehe cudowny wynalazek:-D powinna być też taka do skarpetek:-D i sznurowania:-D:-D:-D

Nie jest u mnie źle, ale mam jedne pantofle zapinane dodatkowo i tu zaczyna być problem, chyba zacznę zatrudniać do tego męża ;-)

A golicie "gabryśki " całe, czy coś zostawiacie?:confused:

Ja z przodu trochę zostawiam, bo dziwnie bym się czuła bez. Tylko zawsze mnie wkurza, że po bokach wychodzą na drugi dzień zaraz chrostki. Co nie ładnie wygląda. Macie na to jakiś sposób?

mój M jest z tych co właśnie bardziej cenią pamięć kolacyjke itp.niż ja bym miała mu kupować co kolwiek:tak:dlatego ja nie pomoge co do zakupu bo poprostu tego nie robie bo M nie chce:sorry2:np.ostatnio filmik zrobiłam mu taki ze zdjęciami piosenkami i abrdzo mu sie to spodobało aż łezka poleciała to było na walentynki:tak:i bardzo ceni właśnie takie prezenciki ode mnie:tak:może twój M także będzie zadowolony coś co wymyślisz takiego od serduszka niż prezent bo jednak jak piszesz i tak z kasą jest krucho co sam o tym wie i wątpie żeby chciał abyś teraz wydawała pieniążki na prezenty;-)


Taki filmik zrobiłam dla M;-)

YouTube - Walentynka Dla Adasia

Super. Masz kobieto talent :tak:

Dorota
Jest ladna i elegacka, bez prezerwatywy jej nie przelecisz.

No to tak jak ja.

a mojego imienia nie ma :-( ale to chyba lepiej :-D
od dwóch dni nie mogę sobie poradzić z tym moim brzdącem w brzuchu tak mi się wypina taki mam krzywy brzuch, że mnie aż boli :baffled: tak mnie rozciąga, a na plecach nie ma szans co bym poleżała, a najgorsze jest to, że mnie to boli i się trochę boję tego bólu :-(
No widzisz a mój za to nogi trzyma na samym dole i jak za długo siedzę, to zaraz boli mnie pęcherz i całe okolice. W pracy niestety siedzę przez 8 godzin.
 
Jolanta
póśno zaczyna życie seksualne, erotomanka-gawędziarka.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witam porannie, zapowiada sie kolejny sloneczny dzien:-) Jem snieadanko i lece znajomych poodwiedzach, kiedys trzeba nadrobic:-p
MILEGO DNIA
 
Jolanta
późno zaczyna życie seksualne, erotomanka-gawędziarka.
witam w niedzielę
Wczoraj cały dzień przeleżałam, ale dziś jest lepiej:-):-)
Patrysia super pomysł i filmik i tort odmałpuję w grudniu- w jeden dzień imieniny i urodzinki ;-)
A teraz do obiadku muszę się zabrać:no:
 
Witajcie przyszłe Mamusie :)
Już dłuższy czas czytam co u Was i postanowiłam do Was dołączyć :)
Mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie :)
Podobnie jak Wy też zostanę mamusią w styczniu 2010 roku!
Termin mamy na 8 stycznia...
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki,
pozdrawiam serdecznie
Emilia.
 
Witajcie przyszłe Mamusie :)
Już dłuższy czas czytam co u Was i postanowiłam do Was dołączyć :)
Mam nadzieję, że mnie tu przyjmiecie :)
Podobnie jak Wy też zostanę mamusią w styczniu 2010 roku!
Termin mamy na 8 stycznia...
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki,
pozdrawiam serdecznie
Emilia.

Witam nową stycznióweczkę:-):-):-):-):-):-)
 
Dziewczynki,
skonczylam tlumaczyc. Wypiescilam tekscik, przeslalam do rzucenia okiem mojej mamie, zeby jakis ewentualny blad ortograficzny poprawila i polska literke wstawila (niestety nie mam polskiego slownika w kompie) i potem do pani doktor mailika wysle. zastanawiam sie, czy nie zrobic pliku .pdf, zeby trudniej jej bylo z niego korzystac:-p:nerd:
A tak w ogole to ta bajka jest okropna; o tanczacych bucikach, ktore tak tancowaly, ze dziewczynka, ktora je nosila musala odciac swoje stopki, a w koncu z wycienczenia umarla :baffled:
Jak chcecie to Wam zamieszcze bajeczke, to sie rozerwiecie troche:nerd:

Witam nowa stycznioweczke
 
Cześć dziewczyny!:-)
Na weselu było rewelacyjnie! Wiecie… pyszne jedzonko, przyjaciele i tańce.:rolleyes2:
Młodzi pięknie się prezentowali, a my wyśmienicie się bawiliśmy.:-D Wróciłam do domu punktualnie – aż sama się zdziwiłam:huh:… Michaś był „grzeczny” ale kaszlał. Okazało się, że w nocy o 3 musiałam podać mu Nurofen i nosek wyczyścić Fridą i zakropić.:sad: A tak ogólnie, to noc nieprzespana:hmm:… mały ciągle się budził, a gdy kichał, to smarki miał po pach:no:y… och… mówię Wam…
Teraz śpi, a z poprawin nici.:dry:
Mąż o dziwo wrócił w bardzo dobrym stanie po 4.:happy: Mile mnie zaskoczył biorąc pod uwagę, że był z naszymi przyjaciółmi sam.:-) Chyba się starzeje…:-p:-D
Chłopy moje śpią więc carpe diem! Jem ciepły budyń czekoladowy z prawdziwym sokiem z malin… mmm!:-D

sylwia100 – oto co mi wyszło…
Anna to ładna dupa, ale pasożyt,
każdego faceta wycycka do ostatniego grosza.
 
reklama
karoli4
;-);-)Ty nie powinnaś w ciąży takich okropieństw tłumaczyć!!!!;-);-)

a pani doktor wyślij pdf niech się pomęczy :-D
anna_ajra
Szkoda że z poprawin nici a dla małego zdrowia:))
ale mi narobiłaś smaka tym budyniem. Ja zaczęłam robić niebiesko czerwoną galaretkę z owocami i bitą śmietaną, ale wylałam niechcący jedną galaretkę. ::))
 
Ostatnia edycja:
Do góry