reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
własnie przeczytałam w jedenj "madrej ksiazce " , że do szpitala nalezy oprócz oczywiscie koszuli, podkładów itp. wziąć butelke szampana zeby wraz z personelem uczcic narodziny maluszka:szok: masakra:szok:co za bzdury
 
własnie przeczytałam w jedenj "madrej ksiazce " , że do szpitala nalezy oprócz oczywiscie koszuli, podkładów itp. wziąć butelke szampana zeby wraz z personelem uczcic narodziny maluszka:szok: masakra:szok:co za bzdury

taaa.. szampan, spiryt.... jeszcze piwka brakuje ;-)
kiedyś byłam w szpitalu na wyrostek i jedna pacjentka rodziła kamień nerkowy. I miała zalecenie lekarskie pić piwo. I mąż jej przynosił zgrzewkami, a ona ciągle taka podpita... :eek: żadne metody szpitalne mnie nie zdziwią :cool2:
 
taaa.. szampan, spiryt.... jeszcze piwka brakuje ;-)
kiedyś byłam w szpitalu na wyrostek i jedna pacjentka rodziła kamień nerkowy. I miała zalecenie lekarskie pić piwo. I mąż jej przynosił zgrzewkami, a ona ciągle taka podpita... :eek: żadne metody szpitalne mnie nie zdziwią :cool2:

to ja tez taka podpita moge rodzić;-) a to piwo to chyba personel chciał zgarnąć:-D
 
stopę to może mieć jak Japonka, ważne, żeby nad kostką był tłuściutki :-D

oczywiście tylko pod kątem skarpetek do porodu, poza tym ja też wole dużą stopę u faceta :cool2:
a! nie wybierz czarnych :szok::-D

:-D:-Dmój to ma zgrabne nózki , wiem brzmi to smiesznie:-Di pupe też fajną:-Dzaraz mnie wyrzucą z tego wątku :-D:-D:-D
Czarnych ma mało bo nie lubi, woli białe albo takie szare.Już zajrzałam ma dużo białych nowych , zaraz podkardnę i hop do torby:-D
 
Dzisiaj wreszcie znajomi mi listwę na podstawę łózka dostarczą, i to juz chyba będzie wszystko - przysłowiowa "kropka nad i".
Chodzi o to ze płytki sensoryczne detektora oddechu muszą leżeć na równej, płaskiej powierzchni a nie na szczebelkach które znajdują sie pod materacem. Musiałam zamówić taką właśnie płytę o danych wymiarach - tak zeby ta płyta przeciskała płytki sensoryczne do materacyka. Brzmi trochę skomplikowanie ale to tylko kwestia organizacyjna mam nadzieje..
Słuchajcie, czy któraś z was już to stosowała kiedyś? ANGELCARE AC401- MONITOR ODDECHU+NIANIA WAW kurier (780135416) - Aukcje internetowe Allegro
Jakie wrażenia?
W sumie to i tak byłam do tego przekonana, ciekawa tylko teraz jestem...
 
reklama
Dzisiaj wreszcie znajomi mi listwę na podstawę łózka dostarczą, i to juz chyba będzie wszystko - przysłowiowa "kropka nad i".
Chodzi o to ze płytki sensoryczne detektora oddechu muszą leżeć na równej, płaskiej powierzchni a nie na szczebelkach które znajdują sie pod materacem. Musiałam zamówić taką właśnie płytę o danych wymiarach - tak zeby ta płyta przeciskała płytki sensoryczne do materacyka. Brzmi trochę skomplikowanie ale to tylko kwestia organizacyjna mam nadzieje..
Słuchajcie, czy któraś z was już to stosowała kiedyś? ANGELCARE AC401- MONITOR ODDECHU+NIANIA WAW kurier (780135416) - Aukcje internetowe Allegro
Jakie wrażenia?
W sumie to i tak byłam do tego przekonana, ciekawa tylko teraz jestem...

Ja właśnie nabyłam ten monitor. Mój mąz juz przetestował jego funkcje i jest bardzo zadowolony. Moi znajomi używaja tego przy swojej córci i 2 razy mieli alarm. Oczywiście nie stwierdzisz czy fałszywy czy nie bo nawet jak dziecko wstrzyma za długo oddech to sam dźwiek alarmu potrafi je poruszyć i co za tym idzie wznowić oddech. jesli chodzi o nianię to działa bardzo dobrze, wszystko świetnie słychać. My jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu :tak:
 
Do góry