reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła chustę do noszenia malucha? Wiem, że Kilolek się przymierzała.. Ja chustę mam, tylko nie mam bladego pojęcia jak ją wiązać/zakładać? Wiecie może gdzie znaleźć instrukcję jak taką chustę nosić, żeby dziecka nie zgubić?? Ja mam chustę kółkową (chyba??)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła chustę do noszenia malucha? Wiem, że Kilolek się przymierzała.. Ja chustę mam, tylko nie mam bladego pojęcia jak ją wiązać/zakładać? Wiecie może gdzie znaleźć instrukcję jak taką chustę nosić, żeby dziecka nie zgubić?? Ja mam chustę kółkową (chyba??)
Ja chusty nie kupuję:sorry:jakoś nie moge się przekonać...no i nie wyobrażam sobie jakbym miała iść w zimowej kurtce i w tej chuście z dzieckiem jeszcze po ulicy:sorry:, no i najważniejsza obawa jak to wiązać żeby dzidzi nie wypadło.Na lato to fajna sprawa wg mnie ale zimą:sorry:eee nie dla mnie
 
Ja chusty nie kupuję:sorry:jakoś nie moge się przekonać...no i nie wyobrażam sobie jakbym miała iść w zimowej kurtce i w tej chuście z dzieckiem jeszcze po ulicy:sorry:, no i najważniejsza obawa jak to wiązać żeby dzidzi nie wypadło.Na lato to fajna sprawa wg mnie ale zimą:sorry:eee nie dla mnie
W zimę dziewczyny noszą chusty pod kurtkami. Zapewne gdybym chusty nie miała, to bym nie kupiła, ale, że mam, to chcę wykorzystać. Przynajmniej spróbować. Tak sobie myślę, że nawet w domu jak maluch marudzi, to może być dobre rozwiązanie..
 
Ja na pewno biorę skarpetki, przy pierwszym porodzie, mimo wysokiej temperatury na dworze, nogi strasznie mi zmarzły. Już mam w torbie spakowane:cool2:

A co do chusty to podpisuję się pod Cleo.
 
W zimę dziewczyny noszą chusty pod kurtkami. Zapewne gdybym chusty nie miała, to bym nie kupiła, ale, że mam, to chcę wykorzystać. Przynajmniej spróbować. Tak sobie myślę, że nawet w domu jak maluch marudzi, to może być dobre rozwiązanie..

O matko to ja bym musiała kurtke od męża brac i juz sobie siebie wyobrażam jak rumunka z ulicy bym wygladała:-D:-D

Ja na pewno biorę skarpetki, przy pierwszym porodzie, mimo wysokiej temperatury na dworze, nogi strasznie mi zmarzły. Już mam w torbie spakowane:cool2:
.

OOO masz rację !!Ja traszny zmarzlak!!Świnki na nogach i ciepłe skarpetki super:-):-)Lekarz chyba padnie jak mnie zobaczy:-)
 
W zimę dziewczyny noszą chusty pod kurtkami. Zapewne gdybym chusty nie miała, to bym nie kupiła, ale, że mam, to chcę wykorzystać. Przynajmniej spróbować. Tak sobie myślę, że nawet w domu jak maluch marudzi, to może być dobre rozwiązanie..
Ja też z chustą wyjdę z domu dopiero wiosną, ale na zimę, po domu - rewelacja :tak:
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła chustę do noszenia malucha? Wiem, że Kilolek się przymierzała.. Ja chustę mam, tylko nie mam bladego pojęcia jak ją wiązać/zakładać? Wiecie może gdzie znaleźć instrukcję jak taką chustę nosić, żeby dziecka nie zgubić?? Ja mam chustę kółkową (chyba??)
ja kupiłam chustę. Ale byłam sprytna i kupiłam bebelulu lulu :-) czyli właściwie taką torbę na dziecko, na oiczątku nie chciałąm się zastanawiać jak wiązać, a w tę chustę wkłada się dziecko, a następnie zapakowaną całość przekłąda przez ramię. Nie zamierzam jej używać na dworze... widziałam jak chusta rewelacyjnie sie sprawdzała do uspokajania i usypiania dzieci, a także wygodnego noszenia jedną ręką u moich 2 koleżanek, i uznałam, że nie mogę nie mieć.
Jak dzidzia podrośnie, to sprzedam lulu i kupię doroślejszą :tak:

O OOO masz rację !!Ja traszny zmarzlak!!Świnki na nogach i ciepłe skarpetki super:-):-)Lekarz chyba padnie jak mnie zobaczy:-)

hihihi :-D:-D
chcę przestrzec przed skarpetkami ze ściągaczem. Przy pierwszym porodzie miałam i rano bardzo się zdziwiłam jak zdjęłam i okazało się, że nogi poniżej kostek wyglądają jak nadmuchane rękawiczki chirurgiczne :eek:... po porodzie, jak całą ta woda z nas schodzi, dziwne rzeczy się potrafią dziać ze stopami, nawet jak skarpetka mało uciska - trzeba kontrolować co się pod skarpetkami dzieje...
 
reklama
:tak:



hihihi :-D:-D
chcę przestrzec przed skarpetkami ze ściągaczem. Przy pierwszym porodzie miałam i rano bardzo się zdziwiłam jak zdjęłam i okazało się, że nogi poniżej kostek wyglądają jak nadmuchane rękawiczki chirurgiczne :eek:... po porodzie, jak całą ta woda z nas schodzi, dziwne rzeczy się potrafią dziać ze stopami, nawet jak skarpetka mało uciska - trzeba kontrolować co się pod skarpetkami dzieje...

Iza to jakie te skarpetki mają być :sorry:?ja to mam pytania :-D
 
Do góry