reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie... Dzisiejsza nocka była straszna... Słyszałam, że w ciąży bywają koszmary, sama kilka miałam w poprzednich ciążach, ale dzisiejszy normalnie mnie zwalił z nóg, bo dotyczył dziecka :-( Obudził mnie i nie pozwolił zasnąć baaardzo długo...
Też miewacie takie straszne sny o Waszych dzieciaczkach?
 
reklama
Ale baby shower nie musi byc organizowany przez przyjaciolki. Moj akurat organizowala mama z tesciowa. A niespodzianka to tez do konca nie jest bo pare miesiecy predzej wybierasz sobie prezenty, i wiesz ze taka impreza bendzie, wiec jaka to niespodzianka :-)

no wiesz Dusia w Polsce to chyba tylko na młode osoby można liczyć, właśnie na przyjaciółki, bo starsze osoby raczej nie wiedza o tym zwyczaju... a co do niespodzianki, no fakt, planujesz wcześniej, ale chyba chodziło mi o to, że nie Ty orgnizujesz tylko ktoś dla Ciebie, więc na pewno jest bardzo miło.. a co do prezentów to ja kojarzę to tak, że daję listę co mi jest potrzebne, ale do końca nie wiem co z tego dostanę i jakiej firmy czy koloru (najwyżej mogę podkreślić że nie różowe;-)), tak jak przy liście prezentów ślubnych... no nie wiem, takie miałam wyobrażenie o tym:tak:

Witajcie... Dzisiejsza nocka była straszna... Słyszałam, że w ciąży bywają koszmary, sama kilka miałam w poprzednich ciążach, ale dzisiejszy normalnie mnie zwalił z nóg, bo dotyczył dziecka :-( Obudził mnie i nie pozwolił zasnąć baaardzo długo...Też miewacie takie straszne sny o Waszych dzieciaczkach?

podobno to normalne, więc się nie denerwuj:tak: co prawda ja od jakiegoś czasu mam same miłe sny związane z dzieciaczkiem:tak:

dzień dobry dziewczynki! trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i zycze miłego dnia:tak:
 
Witajcie ..ja dzisiaj na chwilkę chciałam życzyc miłego dnia i powodzenia na wizytych;-)
Kasia nie przejmuj sie ja też dzisiaj nie spałam całą noc głupie sny miałam..eh:wściekła/y::no:
pozdrawiam i jeszcze raz miłego dnia;-):-)
 
Dzień Dobry kuleczki :D

Koszmarów nie miewam, za to są noce gdy dopada mnie bezsenność. Na szczęście od kilku dni śpie jak Mops :)

Mam za to w ciągu dnia skurcze przepowiadające. Ale dzwoniłam do mojego gin. i powiedział, ze do poniedziałkowej wizyty nie urodze wiec mam byc spokojna :p
 
Dziendobry:-)
Ja to znowu nie moge zasnac:wściekła/y:i sie denerwuje.Wstaje w nocy pije gorace kakao itp...
Dzisiaj postanowilam krokiety z barszczem zrobic ale juz mnie scina i chyba sie poloze:baffled: Barszczyk i kapusta na farsz gotowe wiec....;-):-)
 
Witajcie Śnieżynki
laugh.gif


witajcie:-)ja już po wizycie..
no więc mała juz główką do dołu..miewa się dobrze,wszystko wporządku,waży już 2700:-)


Super, że wszystko w porządku:-)

U mnie w porządeczku:-) w nocy się nie wyspałam, ale to nic
baffled5wh.gif
wczoraj byliśmy na zakupach i udało nam się połowę potrzebnych rzeczy kupić -> jeszcze trochę zostało do kupienia, ale najwięcej w aptece
yes2.gif
no i w końcu tą pościel na allegro muszę zamówić:-)


Kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
 
dzień dobry dziewczynki
ja po nocy zmarnowana... brzuch mnie boli tak jakoś... dziwnie... hmmm , ale bez skurczy ( albo ich nie czuje). wieczorem mam usg to dam znac co i jak.....
a co tam u Was? Wszystkie nadal w dwupaku ?
 
reklama
Do góry