reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

No widzisz Anne, nie było czym się denerwować.
Może Maleństwo sobie po prostu ucięło dłuższą drzemkę w czasie kiedy tego wcześniej nie robiło :-) Dobrze, że dało o sobie znać :-)
 
reklama
pokaż jakieś fotki! jestem strasznie ciekawa takiego baby shower, ja niestety nie miałam:-(



Gibaga na zamknietym też się nie udziela, raz na bardzo długi czas coś napisze i znika - zapracowana, zaganiana... Siunia, Pysia i Rechot czują się dobrze, mają dolegliwości 9 miesiąca ale wszytko gra:tak:

to fajnie, ze u dziewczyn wszystko, ok! tygrynka specjalnie na twoja prosbe kilka fotek. najgorsze to bylo to rozpakowywanie i pokazywanie co sie dostalo! wiadomo czlowiek sie cieszy,ale nie ma tego elementu zaskoczenia, bo i tak sama sobie to wybralas. chociaz kilka osob i tak przynioslo cos innego. i z tych prezentow najbardziej sie cieszylam:-) gupie :-p najwiecej smiechu bylo jak mi brzuch mierzyly! niewiedzialam, ze tak grubo wygladam!! prawie kazda po pol metra za duzo obstawiala!!! a ten tort z pieluszek kuzynka mi zrobila, zdolna jest franca. buzka
 

Załączniki

  • IMG_5504 [800x600].jpg
    IMG_5504 [800x600].jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_5734 [800x600].JPG
    IMG_5734 [800x600].JPG
    57,4 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_5677 [800x600].jpg
    IMG_5677 [800x600].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 41
to fajnie, ze u dziewczyn wszystko, ok! tygrynka specjalnie na twoja prosbe kilka fotek. najgorsze to bylo to rozpakowywanie i pokazywanie co sie dostalo! wiadomo czlowiek sie cieszy,ale nie ma tego elementu zaskoczenia, bo i tak sama sobie to wybralas. chociaz kilka osob i tak przynioslo cos innego. i z tych prezentow najbardziej sie cieszylam:-) gupie :-p najwiecej smiechu bylo jak mi brzuch mierzyly! niewiedzialam, ze tak grubo wygladam!! prawie kazda po pol metra za duzo obstawiala!!! a ten tort z pieluszek kuzynka mi zrobila, zdolna jest franca. buzka

ale super! widac że imprezka się udała:tak: prezenty faktycznie, fajnie jak są niespodzianki, no ale jakbyś dostała 5 termometrów to dopiero byś marudziła;-) a tort świetny, normalnie lepszy niż te sklepowe!! no i Ty bardzo ładnie wygladałaś:tak:no i te zgadywanki... smiechu musiało być sporo... zazdroszczę Ci tej imprezki, świetna sprawa!!
 
Moja klucha duzo sie rusza ;)
Najcudowniej jest jak sie budzi gdy słyszy głos mojego męża. Zazwyczaj jak wraca z pracy. Bo wtedy mała długo go nie słyszałą i szaleje na dzwiek jego głosu ;)

Uweilbiaja sie razem bawic w puk puk ;) Tatuś w brzuszek a Misia od środka ;)
 
a ja dużo zazdroszczę:zawstydzona/y::sorry2: bo też bym chciała ale moje kumpele nie kumate w temacie... i zabiegane zalatane i tak cud jak uda nam się gdzieś spotkać... ale taka imprezka mi się marzy, z jedzonkiem, zabawami na temat malucha... fajnie musi być na takiej imprezce:sorry2:
 
a ja dużo zazdroszczę:zawstydzona/y::sorry2: bo też bym chciała ale moje kumpele nie kumate w temacie... i zabiegane zalatane i tak cud jak uda nam się gdzieś spotkać... ale taka imprezka mi się marzy, z jedzonkiem, zabawami na temat malucha... fajnie musi być na takiej imprezce:sorry2:

Tygrysku zawsze możemy sobie urządzić taką imprezę jak już Maluszki nasze będą na świecie :-) Tak ze 2-3 miesiące po porodzie.
Wtedy też pewnie znajdzie się jeszcze parę rzeczy, których nie mamy, a które by się przydały - a będziemy już chyba na tyle z nową sytuacją oswojone, że damy radę posiedzieć ze znajomymi :-D


Dziewczynki, zmykam lulu :-)
Dobranoc i kolorowych ;-)
 
Hej, ja na chwilę i zmykam spać, chrrrrrrrrrr
Na kolację zgrzeszyłam i to bardzo... Zjadłam pół talerza frytek! Ale cukier po tym nawet znośny. Jak po dobrym obiadku. Ale i tak miałam wyrzuty sumienia i wyrzucałam sobie,że jestem wyrodną matką...:zawstydzona/y:

Jutro mam wizytę księdza! O 16. Ciekawe, jak będzie, bo mieszkamy tu od października dopiero.

Zmykam przytulić się do męża i spać...

mmmmm.... Ale pyszne były te frytunie:-D:-D:-D

dobranoc!!!
 
Tygrysku zawsze możemy sobie urządzić taką imprezę jak już Maluszki nasze będą na świecie :-) Tak ze 2-3 miesiące po porodzie.
Wtedy też pewnie znajdzie się jeszcze parę rzeczy, których nie mamy, a które by się przydały - a będziemy już chyba na tyle z nową sytuacją oswojone, że damy radę posiedzieć ze znajomymi :-D

no jakieś pępkowe chyba będziemy robić, ale to już wspólnie z męzem... a mi się marzy wiesz, takie prawdziwe baby shower, przyjęcie-niespodzianka zorganizowane przez przyjaciółki... no trudno...:sorry2:

też zmykam spać:tak:
 
reklama
no jakieś pępkowe chyba będziemy robić, ale to już wspólnie z męzem... a mi się marzy wiesz, takie prawdziwe baby shower, przyjęcie-niespodzianka zorganizowane przez przyjaciółki... no trudno...:sorry2:

też zmykam spać:tak:

Ale baby shower nie musi byc organizowany przez przyjaciolki. Moj akurat organizowala mama z tesciowa. A niespodzianka to tez do konca nie jest bo pare miesiecy predzej wybierasz sobie prezenty, i wiesz ze taka impreza bendzie, wiec jaka to niespodzianka :-)
 
Do góry