Karolinusia
Fanka BB :)
no ja kupiłam 150 szt pampków za 79 zł w promocji
czasem są też za 87 dwa jumbopaki![]()
no jakos tak to jest właśnie;-)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
no ja kupiłam 150 szt pampków za 79 zł w promocji
czasem są też za 87 dwa jumbopaki![]()

nie mam pojęcia... bo w cenie jest na pewno![]()
;-)![]()



moja zużyła przy całym ząbkowaniu 3 opakowania
Caterda nie wiem czy nie przesadzasz z ilością tego żeliku może skonsultuj się z pediatrą czy można tyle używać
u nas też tak ok 10zł za godzinę
ja mam Devikap- zapłaciłam 3 zł-łatwo sie dozuje- jest z kroplomierzemniektórzy lekarze przepisują vitaD a niektórzy wigantol...

