reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Moje dziecko śpi od 11 i nie myśli wstać:-).W ogóle od tygodnia ma taką jedną długą drzemkę w ciągu dnia,a Wasze dzieciaki ile razy śpią dziennie??
 
Roxy - współczuję Ci bardzo... Dobrze, że Nadii z nim nie było. No i dobrze, że się nic nie stało. Ufff.. a autko się wyklepie.
Moje autko od piatku unieruchomione (czekamy na części - niby dzisiaj mają przyjść)

Tsarina - buziak Ci wielki i za Różowego Kogucika i za Ala Bundy'ego

Lecę swojemu Pracusiowi zrobic spaghetti... Za oknem leje a On na budowie :baffled: (Teść go zawiózł... Na szczęście pod dachem nie zmoknie:-D;-))

Co do porządków - z tyłu domku mam już pomyte okna...został przód, i tradycyjne starcie kurzy, i pochowanie drobiazgów, które z dnia na dzień coraz bardziej trafiają w Jagodowe łapki (myślałam juz o podwieszanych szafkach i półkach wokół całego pokoju i kuchni:-D:-D:-D)
 
kasia1208- moja Maja ma 1 tak o 11, 12 róznie czasami godzinkę czasami 1,5

agakm- przesyłam trochę słonka, u nas gorąco
 
Nadia też ostatnio ma jedną drzemke...koło 11-12 i śpi z dwie godzinki....czasem na spacerku się kimnie:tak:
U nas też pada....poprosze promyk słonka:sorry2:
 
Zobacz załącznik 231317



kasia, roxy - proszę kochane tylko nie wiem, w której wersji wolicie?

sloneczko..jpg00025..jpg
 

Załączniki

  • nowe_sloneczko..jpg
    nowe_sloneczko..jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 4
Ale mi się dzieżko dziś w temat wbić.... jakiś totalny brak weny :baffled:
Współczuje ze macie takie problemy 'czpeczkowe i bucikowe" u nas na szczęście nie ma z Tym problemu :tak: choć pewnie jak na razie :-)
Przez tą całą chorobę mojego Wicia zapomniałam się pochwalić, ze moja sis w końcu urodziła, niestety musieli wywołać poród, ale po 8 godzinach ( w tym 3 godzinkach ciągłego parcia ) urodziła zdrową córeczkę Julcie :-) Mała miała 3610 g i 51 cm. 19 kwietnia ( jak Wiktorek wyzdrowieje) lecimy do Norwegii ogladać naszego nowego członka rodziny :-D

A teraz tak z innej beczki jak Wasze pociechy choruja to chodzicie z nimi do pediatry czy lekarza rodzinnego???
 
Roxy dobrze ze nic powaznego sie nie stalo,a i prawda teraz to chyba sezon na stluczki.
Ankzoc ja jestem z malborka ale jak wrocimy do pl to bedziemy mieszkac w pruszczu gd a wy skad jestescie?moze na nastepne spotkanie sie zalapie:-)
Co do drzemek to Piotrek spi o 9 ok 20-30min i ok 14 2-2,5 godz a pozniej to o 20 juz dzie spac
A u nas pogoda koszmarna,taki byl prawie caly piekny marzec kupilam juz plaszczyk wiosenny a tu dzisiaj snieg pada:no:
Co do bucikow to my wlasnie niedlugo cos kupimy,mamy juz ale to wiecie bardziej tak aby byly bo maly jeszcze nie chcodzi tylko raczkuje i sam stoi a teraz to juz chce takie porzadne jak zacznie chodzic
 
reklama
u nas też pada, nawet jak uciec przed bajzlem nie ma, trzeba go sprzątnąć... ja mam trzy otwarte regały stojące, a Iza już szaleje... na regałach same książki, ale boję się, że ona te regały ściągnie na siebie...

a co do drzemek, to ok.11 do obiadku (to chyba jakis zegar wewnętrzny, albo fakt, ze obiadki są po 12), a potem to różnie, czasem od 15 do 17, a czasem od 17 pół godziny, marudzenie, kapiel, jeść i spać...
 
Do góry