reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
owco - ja w każdej niepokojącej sprawie z jagodą - lecę do pediatry (mam wybór 3 w mojej przychodni). Lekarza Rodzinnego jeszcze nie widzialam na oczy ( przepisałam się do przychodni, w której przyjmują owi pediatrzy, i poki co tylko z Jagą tam latam...a ja odpukać jakoś "ciągnę" )

co do drzemek - Jaga ma teraz przeważnie 1 - ok. południa, i trwa ona tak z 1,5-2 h. Czasami pada mi wieczorkiem... ale staram się jakoś ją przetrzymać do kąpieli.
 
Ankzoć stanowczo wybieram słonko numer 1:-D
Owca gratulację dla siostry,w chorobie nie pomogę na szczęście bo nie chorujemy;-)ale Ja jestem z tych co z katarkiem nie latają do lekarza;-)bo na dzień dobry mam wypisywany antybiotyk:sorry2:
 
Gasiorek dziękuje w imieniu siostry, cóż za totalny brak wychowania nawet się z Tobą nie przywitałam..... Witaj kochana, miło ze cały czas dołączają do nas majowe mamusie :)

Co do drzemek to Wiciu, przed choroba, spał tak od 10-12, potem na spacerku jakieś 15-20 min, czasem po 17 uciął sobie jeszcze jedną drzemkę tak z 15 min i ok 20 już wykąpany zasypiał, z tym ze wstawał ok 6.30 i nic się nie dało z tym zrobić ;/ Teraz to jest totalny galimatias ..... ciekawe czy po chorobie wróci do swojego stałego rytmu ....
 
Owco - przepraszam...rozkojarzona/rozbita dziś jestem - i ja zycze Twojej Siostrze i małej Julii wszystkiego co najlepsze :-):-):-) !!!
A powiedz mi - to w końcy w ktorym tygodniu Ona urodziła? Bo martwiłaś się starsznie o tą całą medyczną akcje i podejscie do pacjentki....
 
Ankzoc....dziękuje kochana:-)
Mi się podobają obie wersje:tak:

Owco...ja chodze z mała do pediatry w przychodni....mam też numer do pediatry który przyjeżdza do domu....całe szczęście do tej pory się nie przydał:tak:
Gratulacje dla siostry:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej. U nas piękne słonko.

Roxy,dobre ,że nic P się nie stało.

Owca,mój starszak jak leżał w szpitalu to tez grasowały rota wirusy ale mały nie złapał. Gratulacje dla siostry.

U nas nie ma problemu ani z czapka ani z butami. Cieszę się bardzo.

Tomek śpi tyko godzinkę około 12 .Między 19 a 20 idzie spać i śpi do około 7 -8.

Nasz lekarz rodzinny jest pediatrą.
 
Aga według terminu polskiego ( był na 8 marca) to w 41 tyg, bo mała urodziła sie 17 marca ( a tak liczyłam ze wytrzyma jeszcze do 18 marca do moich urodzin :-D) a w końcu wywołali jej poród bo od tygodnia Julcia nie przybrała ani grama na wadze i okazało się ze siostra ma już małowodzie, a prawdę mówiąc to chcieli ja trzymać jeszcze do 22 marca :baffled: ale moja mama poeciała do siostry i zrobiła raban u położnej i wszystko dobrze się skończyło.

Wiecie, tak sie pytam o tego pediatre bo u nas w przychodni nie ma żadnego :baffled: i chodzimy do lekarza rodzinnego, który właśnie doprowadził Wiktorka do zapalenia oskrzeli. Jeśli chcem iść do pediatry to tylko prywatnie, ale jakoś nie było mnie własnie stac aby latac z byle katarkiem i płacic za wizytę 70 zł... ale teraz to chyba zacznę .... Wprawdzie mój lekarz rodzinny jest pediatra ale jest ciągle za niego zastępstwo ....

Dziekuje dziewczyny w imieniu siostry :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Filip z dnia na dzień coraz lepiej chodzi,już się potrafi dużej sam zająć ,jednak chodzenie daje mu więcej swobody :-) i mi przy okazji też:-Dmoże pokaże Wam filmik jak chcecie:confused:
 
Do góry