reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Niezła ta nakładka do karmienia, ja też nie wyobrażam sobie kolejnego mebla w salonie :( chyba rozpatrzę zakup tego krzesełka co Iza. Iza jak przyślą Ci Twoje, napisz swoje przemyślenia :)
 
Chciałabym w sobote wybrac sie na "antosiowe "zakupy. Z ciuszkami nie ma problemu, natomiast chciałabym kupic mu jakąs zabawkę/zabawki , Która :
-będzie go rozwijałą
-nie rozwali się po 2 dniach
-nie bedzie kosztowac fortuny.
Szczególnie chodzi mi o Fishera.Grzechotki powoli mu sie opatrzyły niestety:tak:

Mój z Fishera uwielbia grzechotkę motylek :)
a jeśli chodzi o inne zabawki to wszystkie pluszaki kolorowe, szarpie je, bije i ma przy tym najlepszą zabawę :D
 
reklama
Do góry