reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Aga uprawiałaś sex z szefem??!!!!!!!!!!:szok::szok::szok: :-D:-D:-D ;-);-);-) :-p:-p:-p i jak było??? hi hi hi

a M wrocił trochę wcześniej, ale biedny on tak się martwi o mnie przez takie rzeczy...

a dziś wychodzimy, bo moja sis przyjechała ze swoim facetem (jak mam to napisać żeby było ładnie i romantycznie?) i idziemy do knajpy na bilard....chyba :cool2::cool2::cool2:
a wogóle to takie są z nich słodziaki że normalnie się wzruszam jak na nich patrzę. Takie papużki - słodziaki. :-) i to jeszcze on jest od niej "trochę" starszy... :-) a takie słodziaki, no mówię wam...



A Moniq gdzie wcięło?? a Marzenkę??? no co jest?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj AgA Ty to się masz z tym swoim szefem,jak nie mecz to obóz przetrwania :no:nie ma jakiegoś podpunktu w kodeksie,które by wykluczało Cię jako opiekuna obozu z tego powodu że masz małe dziecko??
I co Martuś wrócił:-D.

A wiecie co jest najlepsze ze miałam jechac JA + 2 wychowawczynie (obie maja 2,5 letnie dzieci)
I mój Szef powiedział ze jak chcemy to możemy zabrać mężów i dzieci. Więc moja koleżanka postanowiła zabrać męża i syna 2,5 roku. Mój szef uznał ze w takim razie ta trzecia wychowawczyni niech nie jedzie (jego koleżanka) bo funkcje wychowawcy może pełnić mąż tej drugiej (bez uprawnień:shocked2:)
Po prostu super:dry:....już widzę jak to będzie wyglądać


Aga uprawiałaś sex z szefem??!!!!!!!!!!:szok::szok::szok: :-D:-D:-D ;-);-);-) :-p:-p:-p i jak było??? hi hi hi

a M wrocił trochę wcześniej, ale biedny on tak się martwi o mnie przez takie rzeczy...

a dziś wychodzimy, bo moja sis przyjechała ze swoim facetem (jak mam to napisać żeby było ładnie i romantycznie?) i idziemy do knajpy na bilard....chyba :cool2::cool2::cool2:

A Moniq gdzie wcięło?? a Marzenkę??? no co jest?

Może napisz z "ukochanym":tak:
podobało mi się:shocked2::dry::sorry: ...blllle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o masz rację z "ukochanym" to ładnie brzmi. :tak:

a co do szefa to poprostu szczenę zbieram z podłogi!! jak można takie decyzje podejmować??!!! tak zażądzać tak ważnymi sprawami??!!!!!!!!!!!
 
Moniq no coś ty, jakie zybko, ja tu się nudzę i czekam na posty. :-D

Fajnie że wreszcie udało sięz tym pozwoleniem. :tak: :tak:
a co do Lili to nie wierzę żeby ona kiedykolwiek była niegrzeczna! :-) a powiedz , zrobila się już "puszczalska" :-D znaczy dwunożna... :-D

No a ja jak zwykle 100 lat za Murzynami ;-)
No wiesz, ja uważam, że Lili jest złotym dzieckiem. Potrafi się cały dzień przebawić sama na dywanie. Marudzi tylko jak jest bardzo śpiąca.
Za to moja mama ma swoje zdanie i mówi do Lilianki: "no ja myślałam że Twoja matka była niegrzecznym dzieckiem, ale jak patrze na Ciebie, to Twoja matka była jednak grzecza" :-D:-D:-D
Podkreślę, że Mama uwielbia Lili :-)
No fakt, ona u nich w domu zachowuje się trochę inaczej, przychodzi cały czas do stolika kanapowego i rządzi. Nie umie odejść i się zabawić, bo ją tam wszystko to co my robimy interesuje. Natomiast jak mówię: "mamo, ona naprawdę potrafi się sama sobą zająć, ona jest grzeczna", to mama mówi: "no wiadomo, każda matka broni swoje dziecko"
No komedia :-D:-D:-D

A co do puszczania, to puszczać się nie zaczęła (grzeczne dziecko) ;-);-);-), tylko od jakichś 3 tygodni sama wstaje a od kilku dni zaczęła robić po kilka kroczków, tyle że w bok :-D
No ale najlepiej chodzi się za rączki. Ale nie woła o to

IMG_5104.jpgIMG_5109.jpgIMG_5103.jpg


A najlepsze ze śnił mi się wczoraj....i uprawiał ze mną sex...a raczej to ja byłam inicjatorką

Spadłam z kanapy :szok:
Też nie miało Ci się co śnić :-D

Współczuje samopoczucia no i szefa. Dziwny jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o masz rację z "ukochanym" to ładnie brzmi. :tak:

a co do szefa to poprostu szczenę zbieram z podłogi!! jak można takie decyzje podejmować??!!! tak zażądzać tak ważnymi sprawami??!!!!!!!!!!!

Nawet nie chce mi się tego komentować....dobrze że moja mama ma elastyczny urlop i przyjedzie do opieki do Zosi tylko szkoda bo miała być w sierpniu jak będę ja na urlopie i będzie ładna pogoda....

no z "Ukochanym"będzie ok:tak::-D
Sex z szefem be dziewczynka:-Da chociaż przystojny???
hahahah no fakt do grzecznych to ja nie należę:zawstydzona/y:...a może powinnam napisać w czasie przeszłym ...nie należałam:sorry2:

Może to moje ukryte pragnienie....?:-D
hmmm...ma 33 lata (kawaler) 164 cm ok 80 kg? :sorry2:
Moja Sis jak usłyszała ze jest rok ode mnie starszy to zbierała szczękę z podłogi bo myślała ze koleś ma 40 lat...ale po tej wczorajszej nocy....hmmm....może jakbym sie zastanowiła.....:sorry:
blllle....:-D

Moniq - jeśli byłaś grzeczniejsza...to chyba tylko leżałaś...?;-)...śliczne zdjęcia Lilianki....:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobrze AgA że choć na końcu napisałaś"blllle"bo już w ciebie powątpiewałam:-D:-Dale z tymi ukrytymi pragnieniami:rofl::rolleyes::-D
Moniq bardzo mi się podoba bluzeczka Lili :tak:całkiem nie na temat piszę ale co tam:-D
 

Moniq - jeśli byłaś grzeczniejsza...to chyba tylko leżałaś...?;-)...śliczne zdjęcia Lilianki....:tak:

No nie wiem, mama twierdzi że byłam niegrzeczna, w opisach to zawsze brzmiało jakbym była szogunem typu Nadia :-D No to teraz nie wiem, wychodzi na to że Lili jest największym urwisem wśród wszystkich majowych dzieci :-D:-D:-D

Monia, miło mi :tak:, mua
 
reklama
Dobry wieczor mamusie i dzieciaczki. :)

Dawno mnie u Was nie było ale mialam zawrot glowy: praca , komunia Macka potem bialy tydzien wiec...), ale juz od dzisiaj obiecuje poprawe. Na poczatek wszystkiego najjjjjjlepszego dla roczniaczkow. Ale te dzieciaczki Wam szybko rosna. Moniqsan dochtorko GRATULUJE.
 
Do góry