reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

asienka777

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Maj 2010
Postów
111
Miasto
zakopane
Zastanawiam sie jak u Was wyglada przyrost wagi podczas ciazy. Czy to jak ja "rosne w oczach" jest normalne, nadmierne czy minimalne?
Jestem w 19tyg. ciazy. Ważyłam się tydzien temu u lekarza i wyszło, ze przytyłam od poczatku jakies 1,5kg. Jak to u Was wyglada?
 
reklama
czekoladka myslisz, ze to malo? bo ja jestem tydzien przed Toba i tez na oko tyle. Ale moze lekarz by powiedzial jesli cos by bylo nietak?
 
czekoladka myslisz, ze to malo? bo ja jestem tydzien przed Toba i tez na oko tyle. Ale moze lekarz by powiedzial jesli cos by bylo nietak?

Asienka podpytywalam koleżanki które są mniej więcej na tym samym etapie i niektóre naprawde sporo przytyły. Lekarz mi powiedział żeby się "narazie" nie martwić - nie wiem co to mialo zanczyć:-(
 
dziewczyny w pierwszej ciazy do 4 mies chudlam, w 5 mies. mialam prawie plaski brzuch, kazda ciaza jest inna nie martwcie sie. jestesmy na takim etapie ciazy ze tak naprawde teraz zacznie sie prawdziwe tycie ;) ja w poprzedniej ciazy polecialam tak ze w te ostatnie 4 mies. przytylam 15kg. a tez sie na poczatku martwilam :) Pozdrawiam przyszle mamusie ;)
 
reklama
Ja 22tydz i 3,7 kg na plusie :) Ginka mówi ze to dobra waga. Poza tym w mojej rodzinie brzuszek wyszedł siostrom około 5 mies (tak jak u mnie). Naprawdę nie domawiam sobie niczego ale też nie jem w przesadnych ilościach :) Aha i jem małe ilości ale często...
 
Do góry