reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
ROX - dziwne że tyle czasu masz jeszcze pokarm może do lekarza warto z tym iść się dopytać ;-)

KREATORKA - jak tam po egzaminach ? :-)

LANA - a co właściwie lekarze powiedzieli ?

JUSTYS - witam ;-)

LOLKAK - hehe no faktycznie stara baba :-D :-p ja bym zwariowała jak by mi się mieli 4 razy wbijać ja mam bzika na punkcie żył :-p



A mnie dzisiaj czekają generalne porządki w domu no i w końcu za ćwiczenia się wezmę :dry: :sorry: a tak mi się nie chce no ale to dam sobie jeszcze godzinkę na leniuchowanie :-p
 
Witam!
Znów poniedziałkowo <nie lubię poniedziałków> :-(. Widzę, że się starsznie rozpisałyście i dużo mam dołączyło, fajnie, że jest co czytać :tak:. Jak już nadrobie Wasze posty, to dopiero się odezwę, bo jak narazie jestem jakaś nie w temacie. Widziałam tort zrobiony przez którąś z Was i muszę pochwalić za zdolności <sama piec niestety nie umiem :zawstydzona/y:>. Jest poprostu prześliczny! To by było narazie na tylę muszę mojego szkraba do pionu postawić, bo strasznie się ostatnio rozbrykał :-D.
Miłego dnia. Zajrzę później żeby doczytać.
 
Witam , nie bylo mnie chwilke bo choroba mnie zlapala , powiekszone wezly chlonne szyii mialam i jeszcze tesciu przyjechal w tamtym tygodniu wiec musialam obiady robic :sorry:

ale nowych mam przybylo :-) co do moderowania to super ze jednak jest ankieta :tak: poczytam co sie dzialo przez te kilka dni bo sporo stron mnie ominelo

Umi bardzo ladny tort zrobilas :tak: moge zrobic zamowienie u Ciebie na nastepne urodziny Ali ? :-p

Lana a Ty nie mialas innego nicku ?
 
Witam stare i nowe mamuśki :-)
Plany nie wypaliły i kumpela do mnie nie przyjechała. Ale jeszcze nadrobimy ;-)
W niedzielę byliśmy na 5 urodzinach mojej chrześnicy. Za daleko nie mieliśmy, bo to w tym samym domu :tak: tyle, że na górze. W sumie w naszym domu to teraz trzy rodziny mieszkają, z tym że każda osobno. Na dole my i teściowie, a na górze brat K.
ZA długo nie byliśmy, jakoś nie jesteśmy ze sąbą zżyci, a z moja szwagierką nie umiem (albo raczej nie mam o czym) gadać:no: mimo, że już tyle lat mieszkamy obok siebie :eek:.
Tylko dobrze, że Angela ma kuzynkę i ma się z kimś bawić.

Jeśli chodzi o wypady pod namiot, to też kiedyś nie za bardzo mi to odpowiadało, bo robaki, brud i wogóle brak wygód. Ale jakoś powoli sie oswoiłam. A robactwa to kiedyś bałam się strasznie, ale odkąd mieszkam na wsi musiałam się oswoić, teraz już mi nie przeszkadza, oby za bardzo się ze mną nie spoufalały.
 
rox a ja myślałam ze to ze mną jest coś nie tak jeśli chodzi o te koturny. Sa wg mnie bardzo wygodne, ale kurcze no chodzić w nich nie potrafie:/ Jak to mówią brudne dziecko to szczęśliwe dziecko:-) Mój też uwielbia biegać po ogrodzie u mojej mamy, a brudny po tym... eh
Kama wielkie majty
laugh.gif
To my my zrobiłysmy taki myk... ja do 16 roku zycia chodziłam non stop w adidasach, z reacji tego ze na wsi mieszkałam to i gumowce mi pasowały
laugh.gif
. Za to jak sie przeprowadziłam to do szkoły w adidasach jedynie na wf latałam a tak to non stop obcasy
laugh.gif
tzn wtedy nizsze bo teraz to z reguły na wysokie sobie moge pozwolić
Lana Ja mam z Kacprem o tyle dobrze ze on jest przyzwyczajony ze ciagle cos koło niego robią wiec jest dosc spokojny, no chyba ze idzie na usg albo wkładaja mu cewnik na zywca to juz nie jest wtedy miły
embarrassed.gif
, ale nie dziwie mu sie bo go to po prostu boli. Julka faktycznie zmarnowana:/ co do wkłucia, dziewczynce z naszej sali wkłówali sie z 7 razy w ty w głowe... i dopiero anastezjolog wkłuł sie w stope bo dosłownie zyłek nie było widać
polna ok przyjmuje od ciebie zamówienie juz teraz
laugh.gif
Drogo cie to bedzie kosztować:-p
 
A ja w szpilakach nie umiem chodzić, nawet nie mam:zawstydzona/y:. Przyznam, że najlepiej się czuję w adidasach albo w butach na kilkucentymetrowym obcasie. A co do koturn, to właśnie niedawno kupiłam pantofle na koturnie ( nawet dość dużym jak dla mnie ;-)) i jestem zachwycona :-D
 
Edysiek bo koturny sa chyba dla osób które lubią chodzic na płaskim. Ja sie odzwyczaiła od takich bucików i ubierajac np balerinki non stop mi sie nogi wykrzywiały, podejrzewam ze w butach na koturnie podobnie układa nogi i dla tego sie wywracam... za to na szpilkach jakos inaczeej sie chyba nosze bo rzadko o cos zawadza, czasem źle stane ale nigdy sie jeszcze nie przwróciłam. No wyjatek stanowi zima gdy mi sie nogi na lodzie rozjechały:-D, ale jak dobrze pamietam szła wtedy w butach na płaskim
 
A ja chodzę we wszystkim :-p adidasy obcasy na zmianę jak mam ochotę lubię i tak i tak czasem się odwalę jak na przyjęcie a drugiego dnia w dresach wyskoczę :-D :-p ale trampków i tego typu ubioru nie akceptuje ble :-p


EDYSIEK - o szkoda że nie wypaliło .. aż tak źle z tą szwagierką ? :-p a jak wiekowo może po prostu za duża różnica wieku i nie ma o czym gadać ? :-p

POLNA - witamy witamy panią :-p

FANTA - o to ktoś jest ze mną :-D ja też nie umiem ani gotować ani piec :-p na gospodynie to ja się nie nadaje :-p


Nina mnie przyatakowała więc uciekam :-D :-p
 
reklama
Femme myślę, że to nie różnica wieku (jest 6 lat ode mnie młodsza) tylko podejście do pewnych spraw. Po prostu odbieramy na innych falach.
Ja jestem typem samotnika i niemal nie mam znajomych, w sumie to tylko w pracy. No i mam tę kumpelę co razem jeździmy na ryby, no i ona ma tyle lat co ta szwagierka i jakoś się dogadujemy.
 
Do góry