reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Jejku Milagros dawaj znać co o Was.

Ja w kupy nie patrze, bo jak u G jest żółta to święto, bo tak to jaskrawozielone póki co [emoji53]
Właśnie przebrałam 3 w ciągu jednej pobudki.

Koalka dziś duuużo lepiej z cycami. Na każde karmienie są gotowe. Mleko tak leci, że jak odbijam po karmieniu G to jakby beknął stary chłop.

Teraz śpi na mnie i myślę jak go tu przenieść.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Mila dobrze że już trochę lepiej. Generalnie zgodnie z prawami pacjenta należy się łóżko za free niestety w większości szpitali każą sobie płacić nazywając to cegiełka na szpital.

U nas wczoraj goście goście. Mała grzeczna. Jak tylko wyszli to pokazała na co ja stać [emoji5] marudzila do 1. Potem padła do 4 ciągiem. Wczoraj byłam tak zmęczona że o 20 sciagnelam aż 30ml [emoji53].

Moja dziwna wysypka się powiększyła w sobotę na gwałt szukałam dermatologa. 100 poszła [emoji35] dała mi maść ze sterydem i jakieś tam inne smarowidła. Mam nadzieję że coś zniknie do 2 tygodni bo jak nie to konieczne będą sterydy w tabletach

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Ostatnia edycja:
Milagros u nas tez katza placic... moj szwagier to materac sobie z domu przywiozl i za lozko im nie placil..
Dobrze ze coreczka mniej sie meczy. Szybkiego powrotu do domku :-*

My dzisiaj znowu mamy wizyte u audiologa... Trzymajcie kciuki dziewczyny zeby to urzadzenie wreszcie "odbilo" to prawe uszko. Stresuje sie strasznie...

Wczoraj mlody kichal kilkanascie razy pod rzad. Mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozwinie
 
Milagros to chyba lepiej żebyście zostały. Niech niunie wykuruja.
Princeseczka za uszko mocne kciuki.
Emalka a potwierdzila od czego ta wysypka?
Gaga co u Was?

13.10.2016 córcia
 
Miła zdrówka dla Was, oby szybko minęło i wykluczyli Rota.

Princeszeczko kciuki za uszko&&&

Diabliczka gratulacje:) doczekałas sie:)

My wczoraj imienniki Basi:) pierwsza tura, druga za tydzień ;) dziś odpoczywamy, jutro pediatra w koncu bo mam sporo pytań.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Panie jeszcze szczepień nie było a tu już rota[emoji53] dobrze że pojechaliscie.

Wysypka na 90% od hormonow. To jest chyba PUPPP. Zazwyczaj łapie w ostatnich tygodniach ciąży rzadko kiedy do kilku tygodni po porodzie.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
reklama
Dziekujem za kciuki. Uszko odbilo :-) taak sie cieszymy :-) :-):-) prawe uszko.ma teoche inna anatomie jest mniejsze i dlatego byl problem ze zbadaniem go. Dzisiaj wkoncu sie udalo :-D chociaz tez na poczatku szukalo i szukalo w dodatku maly rozdrazniony krecil glowka i plakal bo pani dr zmieniala te koncowki aby byla najbardziej odpowiednia. Dopiero jak sie uspokoil to odbilo uff.

Milagros ja polecam przemywanie pupki rumienakiem po kazdej zmianie pieluszki a po kupie dodatkowo woda z mydelkiem i dodatkowo pozniej rumianek. Ponad to u nas Bepanthen caly czas w uzyciu od mommentu pojawienia sie problemu z pachwinkami. Ja bephanten kupuje w rossmannie. U nas sa opakowania z tubka 100g + druga tubka 30g gratis za chyba 47zl.
 
Ostatnia edycja:
Do góry